Babalar Günü Kutlu Olsun Mesajları-Babalar Günü Sözleri

Babalar günü kutlu olsun mesajları, babalar günü sözleri, duygusal babalar günü sözleri, babalar günü ile ilgili sözler, komik babalar günü mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Babalar Günü Kutlu Olsun Mesajları

Babalar günü kutlu olsun mesajları sizlerle;

Canım babam, sen bu dünyanın en anlayışlı ve de en şefkatli babasısın. Yaptığın tüm iyilikler ve de güzellikler için sana minnettarım. Dilerim ki bundan sonraki her zamanımızda eskisinden daha iyi ve de daha mutlu oluruz. Seni çok seven kızın…

Dünyanın en harika, en mükemmel ve de en güzel babasının balar günü kutlu olsun. Ama şunu bil ki; sen yalnızca bugün değil her gün en harika babasın ve bizim için de inanılmaz önemli ve kıymetlisin.

Güzel babacım, babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım. Bizim için verdiğin emekler ve yaptığın tüm fedakarlıklar asla unutulmayacak ve de hep bizim için çok kıymetli olacak.

Anlatmaya hiçbir kelimenin gücünün yetmeyeceği ve de ne dersem diyeyim asla yaptıklarının karşılığı olmayacak tüm emeklerin için sana minnettarım. İyi ki varsın ve de iyi ki benim babam olmuşsun, babalar günün kutlu olsun.

Ve bugün dünyanın en mükemmel adamının günü… Üstelik de o güzel adam hem benim babam hem en yakın dostum hem de en iyi arkadaşım. Ne kadar şanslı bir kız olduğumu bile buradan anlayabilirsin. İyi ki varsın babacım, babalar günün kutlu olsun.

Haziran ayının en anlamlı ve de en özel günü olan bugün, canım babamın babalar günü. Dünyanın en fedakar, en anlayışlı ve de en sabırlı babası sensin. Tüm bunlar için sana minnettarım ve ömrüm boyunca da hep minnettar olarak kalacağım.

Babalar Günü Sözleri

Babalar günü sözleri sizlerle;

Her zaman tüm evlatlarını sevgi ile sarıp sarmalayan ve tüm hayatını bizlere daha iyi imkanlar sunmaya adayan güzel babamızın babalar gününü en içten dileklerimiz ile kutlarız. Kalan tüm ömrümüz boyunca ne yaparsak yapalım asla senin emeklerinin karşılığını veremeyiz.

Sen benim en iyi arkadaşım hem de benim babamsın. Bir insanın başına gelip gelebilecek en güzel şey de tam olarak budur. Bunun için sana ne kadar teşekkür etsem az kalır ve asla bu fedakarlıkların karşılığını da ödeyemem. İyi ki varsın ve seni çok seviyorum. Babalar günü ile ilgili sözler devam ediyor.

Saçlarımı okşamanı, bana hep tavsiye vermeni, başıma bir bela gelse koşa koşa sana gelmeyi ve her daim omzuna başımı yaslamayı çok özledim babacım. Hayatımda olduğun için çok teşekkür ederim ve sana çok minnettarım. İyi ki varsın canım babam, babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babam olduğu için dünyanın en şanslı insanı benim çünkü sen benimle olduğun sürece ben her zaman çok daha fazla güçlü olacağım. Varlığın için sana her zaman da minnettarım. İyi ki varsın güzel babam, en çok da senin babalar günün kutlu olsun.

Duygusal Babalar Günü Sözleri

Duygusal babalar günü sözleri sizlerle;

Sen benim gördüğüm en büyük ve en ulu çınar ağacı gibisin. Tüm gölgene sığıyor seni seven herkes ve aynı anda bir sürü insana kol kanat geriyorsun bir de. Ve ben her zaman senin yanında hem güvende hem de huzurlu hissettim. Sırf bunun için bile bir ömür her dediğini yapsam hakkını ödeyemem. Babalar günün kutlu olsun ulu çınarım.

Benim ilk öğretmenim, en iyi öğretenim ve canımın ta içi güzel babam. Bugün senin harika babalığından biraz daha bahsetmenin zamanı ve bunun için de sana ne söylesem az kalır. Bunun için sana sadece şunu diyebilirim ki; iyi ki varsın ve iyi ki senin kızınım canım babam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu