Oje Markaları

Oje Markaları Nelerdir

Oje Markaları Günlük hayatta insanlarla iletişim kurarken ya da herhangi bir işle uğraşırken en fazla göz önünde olan bölgemiz ellerimizdir. Özellikle ince işlerle uğraşırken birisi sizi izliyorsa dikkatini çekecek ilk kısım da elleriniz olacaktır. Bu nedenle el bakımına dikkat etmek gerekmektedir. Ellerinizi daha güzel ve bakımlı gösterebilmek için yapabileceğiniz ilk durum tırnak yeme gibi bir alışkanlıktan uzak durmaktır. Tırnak yeme alışkanlığı hem ellerinizin kötü bir görünüm kazanmasına sebep olur hem de sağlığınızı tehdit eder. Bu alışkanlık haricinde ellerin sık sık nemlendirilmesi ve yıkanması, tırnakların kesilmesi ve törpülenmesi gibi durumlar da el bakımında önemli yer tutar.

OJE MARKALARI NELERDİR?

Ellerini daha dikkat çekici, renkli ve şık bir hale getirmek isteyen kişiler ise genel bakım haricinde çeşitli ojeler kullanmaktadır. Oje Marka Listesi Oje, tırnak renklendirici bir kozmetik ürünüdür. Oje Markaları Çok küçük yaşlardaki çocukların da heveslenerek bu ürünü kullandığı göz önüne alındığında ojelerin kaliteli olmasının ne kadar önemli olduğu sonucu ortaya çıkacaktır. Bu nedenle oje alırken markalarına dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle bir milyoncu tarzı yerlerden oje alınmamalıdır. Satın alacağınız ojeyi açıp kokladığınız zaman burnunuza duvar boyası gibi bir koku gelmemelidir. Keskin ve rahatsız edici bir kokuya sahip olan ojelerden kesinlikle uzak durulmalıdır.

EN İYİ OJE MARKALARI

Oje konusunda en fazla tercih edilen ve en güvenilir markaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Pastel: Pastel markası oje haricinde de birçok kozmetik ürünü üreten bir markadır. Ojelerin renk skalasının oldukça geniş olması ve renk bulamama gibi problemler yaşanmaması bu markanın tercih edilme sebeplerinden birisidir. Bir diğer tercih sebebi ise Pastel markasındaki ojelerin fiyatıdır. Kaliteden ödün vermemesine rağmen 2 ya da 2.50 TL gibi bir fiyata sahip olan bu ojeleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  • Sally Hansen: Sally Hansen markası da ojelerinden oldukça memnun kalınan bir markadır. En İyi Oje Markaları Dünya çapında bilinen bir marka olan Sally Hansen’in ojeleri renk seçeneği bakımından da avantajlıdır. Ojelerin fiyatı ise 10 TL’den başlamaktadır. Satın almak için herhangi bir Gratis mağazasına ya da eczanelere bakabiirsiniz.
  • Essie: Oje üretiminde oldukça bilinen bir marka olan Essie markasının ojeleri de gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Ojelerin fiyatı 30 TL civarında değişebiliyor. Essie markasının ojelerine sahip olmak için Boyner ve YKM mağazalarına bakabilirsiniz.
  • Butter London: Butter London markasının ojeleri oldukça ilgi çekicidir. İlgi çekmesinin nedeni ise ojelerin şişe tasarımından kaynaklanmaktadır. Klasik oje şişesinden daha farklı bir tasarıma sahip olan Butter London ojeleri istediğiniz renkte bulabilirsiniz.
  • Flormar: Güzellik ürünleri ile oldukça isim yapan Flormar aynı başarıyı ojelerinde de göstermektedir. Geniş renk seçeneklerine sahip olan bu ojelerin kalıcılığı da iyidir. Oje Markaları 2 TL gibi uygun bir fiyata Flormar markasının ojelerine sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu