Koç Oğlak Uyumu-Koç ve Oğlak Burcu Aşk Uyumu

Koç Oğlak uyumu, koç ve oğlak burcu uyumu, koç kadını oğlak erkeği uyumu, oğlak kadını koç erkeği uyumu, koç ve oğlak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Koç Oğlak Uyumu

Koç Oğlak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Koç Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Oğlak burcu erkeği, Koç kadınının bağımsızlığına da hayrandır. Bu gizemli kadının doğasını çözmekten zevk alırlar. Bu iki burç, en güçlü oldukları zamanda benzer alışkanlıkları ve temel enerjileri paylaştıklarından, ruhlarında derin kökleri olan istikrarlı ve güvenli bir bağ oluşturabilirler. Oğlak ve Koç burcu uyumu, alışkanlıklarında gösterdikleri lüks ve materyalist ortaklıklar içinde büyür. Koç burcunun içgüdüsel olarak sağlayabileceği güven ve güvenliğe dayanan sevgi dolu ve şefkatli bir ilişki, Koç Kadını Oğlak Erkeği Uyumu derecesini büyük ölçüde artırır. Bu çift her zaman olduğu gibi aşk uyumluluğuyla üst sıralarda yer alır. Bu ilişki çok eğlenceli, maceracı ve iyimser bir buluşmadır. Dolayısıyla, her iki burç da farklılıklarını yansıtabildikleri sürece bu ilişki sorunsuz devam edecektir. Her ikisi de sürekli hareket halinde olmayı sevdiği için bu ilişkide heyecan hiçbir zaman bitmeyecektir. Enerjik ve dinamik bir ilişki olacaktır. Koç kadınının sevdiği eğlenceli ve yeni şeyleri oğlak erkeği de sevecek ve bu nedenle hiç sıkılmayacaksınız. Affetme ve unutma konusunda ikisi de başarılıdır. İletişimleri güçlü olduğu sürece sorun yaşamayacaklar.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Oğlak Kadını Koç Erkeği Uyumu

Bu burçlardan ikisi iletişim kurmayı sevse de iletişimin hararetli tartışmalara yol açtığı zamanlar olacaktır. Oğlak hükmetmeyi sever ve partnerlerinin başıboş kalmasından ve hatta farklı bir yöne bakmasından hoşlanmaz. Koç erkeği iyi bu durumu idare ederse herkes için iyi olacak. İki burçta egosunun yaralanmasından hoşlanmaz. Eğer birbirlerini kaybettiklerini düşünürlerse bunu çözmek için uğraşmayabilirler. Oğlak Kadını Koç Erkeği Uyumu için oldukça iyi diyebiliriz. Onlar yalnızca bakışarak bile anlaşabilirler. Birbirlerine alan yaratılmalı ve güvenmeliler. Oğlak kadını çalışkan ve disiplinlidir. Koç erkeğinin biraz dağınık olması bazen onu strese sokabilir. Fakat daha önce de dediğimiz gibi bu iki burç arasındaki iletişim oldukça yüksek ve iyidir. Bu nedenle bütün sorunlarını kolayca çözebilirler. Eğer ayrılmaya karar verirlerse sakin bir şekilde değil kötü sonuçlanır. Çünkü ikisi de aslında inatçıdır. Bazen sessizce hiç konuşmadan bile ayrılabilirler. İlişkilerinde inişler ve çıkışlar gibi anlar yaşanıyor. Fakat bunları çok güzel idare edip aşklarını yaşamaya devam edebilirler.

Koç ve Oğlak burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu