Koç Akrep Uyumu-Koç ve Akrep Burcu Aşk Uyumu

Koç Akrep uyumu, koç ve akrep burcu uyumu, koç kadını akrep erkeği uyumu, akrep kadını koç erkeği uyumu, koç ve akrep burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Koç Akrep Uyumu

Koç Akrep uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %20, İş Hayatında %30

Koç Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Her iki burç da birbirlerinin hedeflerine izin verecektir. İkisi de maddi ihtiyaçları ulaşmayı hedefler. Koç Kadını Akrep Erkeği Uyumu nasıl diye bakıldığında bazı durumlarda belirsizlik gösterebilir. Akrep erkeği doğası ne olursa olsun, sadece içgüdüsel olarak kendini yönlendirir. Koç burcu kadın, Akrep burcu erkeğin hayatlarındaki başarıdan otomatik olarak etkilenecek; burçların muzaffer doğası, Koç ve Akrep arasında karşılıklı olarak faydalı olabilir. Akrep erkeği başarılı ve güçlü olmayı sever. Girdiği ortamda göz alıcı olmak onun için kaçınılmazdır. Koç kadını bu güçlü erkeği destekleyecek ve ona ihtiyacı olduğu her an yardımcı olacaktır. Fiziksel olarak birbirlerini çekerler. Akrep burcunun sinirlendiğinde yaygınlaştığı bilinen kıskanç özelliğini tetikleyebilir, bu nedenle akreple uyumlu burçların genellikle kolay giden ve derin bir duygusal bağlantıya sahip olduğu iddia edilir. Koç kadını kıskanılmayı sever. Bu nedenle aralarında bir sorun yaşanmayacaktır. İletişimde kalmaları çok önemlidir. Çoğu sorunu konuşarak çözeceklerdir. Tam olarak birbirlerini anlayacaklar ve bu yüzden de her zaman iletişimde kalacaklardır. İlişkileri uzun sürelidir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Akrep Kadını Koç Erkeği Uyumu

Her burcun kişiliğinin diğeri için ideal olmayan olumsuz yönleri vardır. Akrep Kadını Koç Erkeği Uyumu detaylı incelemeyelim. İkisi de hassastır ve diğerinin güvensizlik damarına nasıl basılacağını bilir. Çoğu zaman, koç akrebin şefkatine sığınırken, akrep koçun hayal gücünde kendini daha az yalnız hisseder. Birbirlerini anladıklarında ilişkilerini de dengelerler. Akrep kadını yalnız kalmaktan hoşlanır ve koç erkeği bunu ona sağlar. Yardımsever ve özverilidir. Bu nedenle akrep kadınının ihtiyaçlarını anlar ve ona göre davranır. Her iki burç da romantik jestleri sever ve sürprizlerden hoşlanır. Çoğu zaman işleri bırakacak kadar birbirlerini tanırlar. Bununla birlikte, bildikleri şeyleri yarışma adına birbirlerine karşı kullandıkları zamanlar vardır. Akrep rekabetçidir ve bu derin güvensizlik hislerinden kaynaklanabilir. Bu rekabet dürtüsünün merkezinde, Akrep her zaman kontrolü elinde hissetmek ister. Koç burcu bu durumda nasıl yaklaşması gerektiğini iyi kestirirse en büyük sorunları bile beraber atlatabilirler. Birbirlerinden uzaklaştıklarında durum daha da kötüleşir. Bu nedenle her sorunu konuşarak halletmeliler.

Koç ve Akrep burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu