8 Günde Kirpik Uzatma-15 Günde Kirpik Uzatma

8 günde kirpik uzatma, 15 günde kirpik uzatma, kirpik kaç günde uzar, doğal kirpik uzatma yöntemleri, zeytinyağı ile kirpik uzatma vb.. kadın makaleleri için aliskanlik.com

Bir kadının görünümünde, bakışına gizem ve baştan çıkarıcı bir cazibe katan uzun, gür kirpiklerden daha çekici ve güzel bir şey yoktur. Bugün sizlere doğal yollarla yapabileceğiniz daha uzun ve gür kirpikler için ipuçları listeledik.

8 Günde Kirpik Uzatma

Doğal olarak uzun kirpiklere sahip değilseniz, rimel ve sahte kirpikler onları daha romantik göstermeyi sağlayabilir. Dahası, doğal kirpiklerin uzamasını hızlandıran bazı makyaj ürünleri de var. Ne de olsa doğal görünen uzun ve gür kirpiklerin eşsiz olduğunu kimse inkar edemez.
Kirpiklerinizin dökülme problemi varsa ya da inceyse ve istediğin kadar uzun değilse, onları doğal bir şekilde uzatabilirsiniz. 8 günde kirpik uzatma ipuçlarının yardımıyla uzun ve gür kirpikleri hızlı ve kolay bir şekilde elde edebilirsiniz!

• Daha uzun ve gür kirpiklere sahip olmak için önce kirpiklerinizi korumalısınız. Burada uyulması gereken bir kural, yatmadan önce maskaranızı çıkarmaktır. Ayrıca kirpiklerin daha uzun olmasına ve güçlenmesine neden olacak besleyici ürünler de sürmelisiniz.
• Kirpiklerinizi doğal bir şekilde uzatmanın en etkili yollarından biri zeytinyağı ile kirpik uzatma yöntemidir. Kirpiklerinize zeytinyağı veya vazelin sürmek ve gece boyunca kirpiklerinizde bekletmektir. Sabah kalktığınızda kirpiklerinizi yıkamalısınız.
• E Vitamini, kirpiklerinizi doğal olarak uzatma özellikleriyle bilinen bir başka harika bileşendir. Güzellik Uzmanları, pamuklu kulak çubuğu yardımıyla günde iki kez kirpiklere E Vitamini yağı sürmenizi tavsiye ediyor . Sabahları, makyaj yapmadan önce ve akşam makyajınızı tamamen çıkardıktan sonra bu yağdan biraz uygulamanız önerilir.

15 Günde Kirpik Uzatma

15 günde kirpik uzatma tekniği sayesinde kısa sürede gür ve daha güçlü kirpiklere sahip olabileceksiniz. Uzun, gür kirpiklere 15 günde kirpik uzatma ipuçları sayesinde kısa sürede kavuşabilirsiniz. Doğal kirpik uzatma yöntemleri arasında diğer bir etkili yöntem Hint yağı kullanmaktır.

Hint yağının saçların hızla uzaması için mükemmel bir yağ olduğu bilinen bir gerçektir. Sonuç olarak, kirpikler için de harika şekilde işe işe yarıyor. 1 yemek kaşığı hint yağı ve yarım yemek kaşığı vanilya özü alın, iyice karıştırın ve temiz bir kulak çubuğu ile kirpiklere uygulayın.

Kirpikler Kaç Günde Uzar

Doğal olarak kirpikler belli bir noktaya gelir bu yaklaşık 1-2 cm arasında kişiden kişiye farklılık gösterir. Ancak kirpikler kaç günde uzar diye merak ediyorsanız ergenlik çağına girene kadar insanlarda kirpik uzaması  devam eder belli bir uzunluğa geldikten sonra kirpiklerin uzunluğu durur ve artık uzamazlar. Ancak kirpik uzatmak istiyorsanız tüm bu doğal yöntemleri denemeniz önerilir . Bir gecede uzamayacakları için sonuçları görmek için sabırlı olun. Farkı görmek 8 gün veya 15 gün beklemeniz gerekmektedir. Sizi kıskandıracak uzun ve kalın kirpiklere sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz! Sizin de etkili bir şekilde kirpikleri uzatan ve gürleştiren doğal yöntemleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizimle ve ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Ben badem yağı ve vazelin karıştirp sürüp öle yatıyorum ama yinede dökülüyor ne yapmam lazım kullanali 2 haftaya yakın oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu