İstanbul’da Amana Servisi

Amana Servis

İstanbul Amana Servisi Kurumsal şirketimizde siz değerli müşterilerimiz için çalışmalarımızı ortaya koyarak en iyi Amana Servis desteği alabilecek olmanızın ayrıcalığıyla, ev aletlerinin tümünün sorunsuz tamir edilebilmesi konusunda bizlerden yardım ya da destek talebi alabilirsiniz. İşinde çok iyi becerileri olan uzman ekibimizle onarım ayrıcalığı göreceksiniz. Buzdolabınızda soğutmama sorunu, sesli çalışma problemleri ya da aksesuar ve yedek parçada eksiklikle ilgili talepleriniz varsa verebilirsiniz. Kısacası bizim şirketimiz, Amana servisi denildiğinde akla gelen en iyi firmadır.

İstanbul Amana Servisi

Kusursuz Amana Servisi ile olağanüstü kalitesiyle garantili olan destekler alabilirsiniz. Buzdolabınız Amana markasına aitse; bizlerden almış olacağınız hizmetler dahilinde, tamirci ihtiyaçlarınız tümüyle çözülecek, yerinde tamir edilerek arızalar sorunsuz biçimde giderilecektir. Çalışmalarımız İstanbul’daki Avrupa ve Anadolu yakasının bütün ilçeleriyle semtlerini kapsamaktadır. Kullandığımız yedek parçalara gelirsek, orijinal fabrikanın yedek parçalarını kullanırız. Tüm hizmetlerimizde, en üstün kaliteyi ve hızlılığı sağlamaktayız.

amana
amana

Amana Servis

Ülkemizin en iyi teknik servis şirketlerinden bir tanesi, Gerek garanti gerek kusursuz hizmetler noktasında tartışmasız en güvenilir şirketlerden bir tanesi diyebiliriz. Uzman bir ekibe kusursuz bir hizmet ağına sahip bir işletme, Koşulsuz garanti ile hizmet veren güvenilir bu işletmeden kesinlikle hizmetler almanızı öneririz. Amana Servis istiyorsanız 0216 469 34 35 numaralı merkez numarasıda sizlere  cevap verecektir.

Amana Buzdolabı Servisi

Kaliteli buzdolaplarınızı bize güvenerek gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Servis, onarım, bakım ya da tamir konusunda lider firmayız. Mutfakta en önemli eşya olan buzdolabı, kullanılan sürelerin sonrasında zaman zaman bakımlara ve tamirata ihtiyaç duymaktadır. Düzenli bakımı yapılmamış, onarımı ertelenmiş buzdolabı; özellikle üzerinden belirli zamanların geçmesinin ardından ciddi parça değişimine ihtiyaç duymaktadır.

Amana Servisi

Bakım ve onarımlar adına, güvenilir bir buzdolabı servisiyle iletişime geçebilmek ise, her daim güvenliğinizi sağlamaktadır. Buzdolabınızı senelerce, herhangi bir sorun yaşamadan kullanmayı planlıyorsanız, buzdolabı servisi ekibine güvenmekte olan firmalarla ile iletişime geçmeniz gereklidir. Teknik personellerimiz tüm bu konularda eğitimini tamamlamış olup bütün hizmetlerini kalite standartlarının üzerinde sunarak, müşteri memnuniyetini sağlama yoluna giderler. Amana Servisi olarak bütün servis hizmetlerimizde parça garantili onarımları ve çalışmaları yaparak bu sayede kullanıcıların aynı sorunları tekrar yaşamasını engelleriz.

Amana Buzdolabı Bakım

Buzdolabı servisimizin hizmetimiz, 7 gün 24 saattir ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde önemsemektedir. Teknik desteği sürdürmekte olan ekibimiz, buzdolabı markası fark etmeksizin ürünleriniz için gereken bütün müdahaleleri yapmaktadır. Yedek parça desteği hizmetimiz orijinal ve uzun ömürlü olarak verilmektedir. Profesyonel teknik ekibimizle kaliteli bakım hizmeti de almaktasınız. İstanbul Amana Servisi olarak Türkiye’de tercih edilir liste başında en üst sıralarda yer almaktayız.

Amana

Çünkü Amana buzdolabınıza ya da ev eşyalarınıza vermiş olduğunuz önemi, bizler de sizin için vermekteyiz. Kullanılacak olan yedek parçalarının tümü, firmaların fabrika tarafından değerlendirilerek kullanılan parçalarından oluşmaktadır. Yan sanayi ya da uydurma parçalarla sizin ürünlerinize zarar verecek işlemlerden kaçınmaktayız. Hiçbir gerekçesi olmadan size tamir hizmeti verdiğimiz esnada, ürünlerinizde arızaya ya da probleme yol açan şirketlerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

İstanbul Amana

Ustalarımız evin en önemli ürünlerinden biri olan buzdolabı için, çok hızlı teknik analizlerle sorunları giderecek personelleri sizlere göndermektedir. Kusursuz çalışma etkileşimiyle ve ender olan teknolojik altyapımızla beraber müşterilerimize en kısa vakitte yardımcı oluyoruz. Sizler için en iyi personeller hazır olacak ve istediğiniz zaman isteğinizi yerinde getireceğiz. Amana Tamir merkezi olarak bizler, istediğiniz zamanda çalışma düzenlerimiz doğrultusunda sizin problemleri için kusursuz desteği gönderecektir.

Teknik desteğimiz neticesinde ihtiyacınız olan her türden onarım sağlanır. İstanbul’da Amana Servisi olarak bizler de bu bağlamda size yardımcı oluruz. Türk Standartlarından onaylı şirketimiz tarafından tamir edilmiş olan ürünlerimizle bu başarımızı, gelecek nesillere de aktarmayı hedefliyoruz. Firmamızda yer alan yedek parçalar, depolarımızda bulunmaktadır.

Amana Servis Merkezimize 25 yıl sonra bile ulaşsanız bile, yedek parçasına orijinal bir biçimde olan sıfır jelatinli olan kullanılmamış ürünleri sunduğumuzu göreceksiniz. Garantili parçaların siz değerli müşterilerimizin ürünlerine hayat katıyor olması ve ürünlerinizi çok uzun yıllar boyunca sorunsuzca görevini yapabilmesini sizler de istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçerek problemli buzdolabınızın tamiratı konusunda teknik destek almanızı tavsiye ediyoruz.

İstanbul Amana Buzdolabı Motor Değişimi

Kusursuzca Amana Servis hizmetleri için, Türkiye’de aynı gün içerisinde kurumsal ve yetkili servis kalitesinde ve profesyonel olarak Amana Servis hizmeti alabileceğiniz ve aynı zamanda, ustalık veya usta öğreticilik belgesi bulunarak hizmet veren firmamız sizler için etkileyici hızda garantili onarım hizmetleri ile yardımlar sunmaktadır. Servislerimiz teknolojik gelişmelerle, sektör içinde yaşananları yakından takip etmektedir. Alanında uzman, bilgili ve tecrübeli personel kadromuz ile hizmet veririz.

Amana Servisi Tercih Etmeniz İçin 10 Neden

  1. Garantili Hizmet.
  2. Orijinal Yedek Parça.
  3. Kurumsal Hizmetler.
  4. Aynı Gün Sonuçlanan Onarım.
  5. 7/24 Acil Amana Servis.
  6. Tse Belgeli İşletme.
  7. Ustalık Belgeli Profesyoneller.
  8. 20 Senelik Deneyim.
  9. Yerinde Teknik Destek.
  10. 2 Sene Garantili Onarım.

Hızlı ve güvenilir Amana Servisi olarak firmamızda, Amana markasına ait olan beyaz eşya ürünlerin bakımıyla beraber onarım hizmetlerinin yanında montaj ve kullanım özelliklerinde açıklama yapmak gibi bazı hizmetleri sunarız. Amana buzdolabı servislerimizde ve tüm çalışmalarımızda öncelikli prensibimiz, müşteri memnuniyetidir ve bununla birlikte, müşterilerimizin satış sonrasındaki hizmetlerden, ürünün tercih edilir olmasını sağlamaktadır. Verdiğimiz hizmetler arasında, buzdolaplarındaki motor değişimleri de yer alır.

Amana markasına ait olan tüm buz dolaplarının montaj işlemlerini de sürdürmekteyiz. Satış sonrasında, kullanımlardan kaynaklı çeşitli arızaların giderilmesinde gereken çalışmalar sürdürülmektedir. Tüm çalışmalarımızda teknik personellerimizin deneyimi ve tecrübeleri; tamir ve bakım hizmetinin kalıcı şekilde verilmesine ve genel olarak ileriye dönük arızaların tekrar edilmemesi amaçlanır.

Amana İletişim Bilgileri

web : https://istanbulamanaservisi.org/

tel : 0216 469 34 35

amana servis
amana servis

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu