Rüyada Cadı Görmek-Rüyada Cadıdan Kaçmak

Rüyada cadı görmek, rüyada cadı ile savaşmak, rüyada cadıdan kaçmak, rüyada cadı ile kavga etmek, rüyada cadının büyü yaptığını görmek, rüyada cadının kovalaması, rüyada cadı kovalamak, rüyada cadıdan korkmak, rüyada cadı tarafından kovalanmak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Cadı Görmek

Rüyada cadı görmek, böyle bir rüya görmek iyiye bir işaret değildir. Bu rüya işte veya evinizde sorun yaşadığınızı gösterebilir. Bazen bu rüya yakında mali sıkıntılarla karşı karşıya olduğunuzu gösterebilir. Bu rüya, yakında bazı kötü haberlerin de alınacağı anlamına gelebilir.

Rüyada Cadı İle Savaşmak

Rüyada cadı ile savaşmak, başkalarının size yönelik niyetleri hakkında bilgi verebilir. Belki birisinin arkanızdan bir şeyler yaptığına ve sizin için kötü niyetler beslediğini de gösterebilir. Ayrıca çevrenize tepki vermeden önce tüm gerçekleri kontrol etmeniz ve insanları boşuna suçlamamanız anlamlarını da çıkarır.

Rüyada Cadıdan Kaçmak

Rüyada cadıdan kaçmak, genellikle hayatınızdan anlaşamadığınız tatsız bir kadını gösterir. Bu kadın patronunuz veya düzenli olarak görüştüğünüz bir bayan arkadaşınız olabilir. Artık ondan sıkıldığınız ve kaçtığınız anlamı da vardır.

Rüyada Cadı İle Kavga Etmek

Rüyada cadı ile kavga etmek,  rakipleriniz tarafından ihanete uğradığınızı veya aldatıldığınızı gösterebilir. Bu rüya, yakında birinden tavsiyeye ihtiyaç duyduğunuzu ve destek almaya ihtiyacınız olduğuna da işarettir.

Rüyada Cadının Büyü Yaptığını Görmek

Rüyada cadının büyü yaptığını görmek,  böyle bir rüya genellikle iyi bir işarettir. Hastaysanız, bu rüya yakında iyileşeceğinizi gösterebilir. Ayrıca, geçirdiğiniz zor bir dönemin sona erdiğini maddi kaygılardan kurtulacağınıza da yorumlanır.

Rüyada Cadının Kovalaması

Rüyada cadının kovalaması, bu rüya birinin size bir şekilde zarar vermeye çalıştığını gösterebilir. Bazen bu rüya seninle dalga geçen birini ve etrafında seni kıskanan insanların olduğuna da yorumlanabilir.

Rüyada Cadı Kovalamak

Rüyada cadı kovalamak, böyle bir rüya sizi bazı konuları gereğinden fazla abarttığınıza yorumlanır. Ayrıca sorunları çözüm yolu aramak yerine büyütmenizin sizi de sıkıntıya düşüreceğine işarettir.

Rüyada Cadıdan Korkmak

Rüyada cadıdan korkmak, engelleri aşma veya rakipleriniz ve düşmanlarınızla başarılı bir şekilde yenebileceğinizi gösterir. Ayrıca yakında karşılaşabileceğiniz ani finansal sorunları da gösterebilir.

Rüyada Cadı Tarafından Kovalanmak

Rüyada cadı tarafından kovalanmak, böyle bir rüya sizi çok beğenebilecek biriyle tanıştığınızı gösterebilir, ancak duygular karşılıklı olmayacaktır. Bu rüya bir şeyi daha hızlı başarma isteğinde olduğunuzu da gösterebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu