İNSTAGRAMDA KEŞFETE NASIL DÜŞÜLÜR?

İNSTAGRAM KEŞFETİNE NASIL DÜŞÜLÜR  ?

İNSTAGRAMDA KEŞFETE NASIL DÜŞÜLÜR? Dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya platformu İnstagram’da Keşfete Nasıl Çıkılır? Önce çıkan videolar ve fotoğraflar arasında yerimizi nasıl alırız sizlere onlardan bahsedeceğiz. Ülkemizde yeri çok farklı olan instagram için hilelerden ve keşfete düşebilme taktiklerinden bahsedeceğiz.

İNSTAGRAMDA KEŞFETE NASIL DÜŞÜLÜR?

İnstagram’da Keşfete Nasıl düşülür? İlk olarak takipçi sayınızın yüksek olması gerekiyor eğer yüksek değil ise asla hesabınıza bot basmayı denemeyin hem bastığınız bot takipçiler zamanla takipten çıkacaktır ayrıca bot basılan hesapların etkileşimi düşer.

İnstagram keşfetine düşmek
İnstagram keşfetine düşmek

Instagramda Keşfete Düşmek

1. Hesabınızda uzun süredir paylaşım yapılmıyor ise o hesabın keşfete düşmesi daha zor olacaktır o yüzden eğer mümkün ise yeni bir hesap açmanızı öneriliyor. İnstagram keşfetine düşmek için aşağıdaki detaylara dikkat edin.

2. Açtığınız yeni hesabınızda ilk olarak profilinizi düzenleyin profil fotoğrafınız , biyografiniz gibi şeyleri özen ile doldurun.

3. Paylaştığınız ilk gönderiyi insanların işte , Instagram Sözleri okulda veya uyuduğu zamlarda paylaşmak yerine öğleden sonra 13:00 ile 21:00 arası paylaşmalısınız.

4. Gönderinizin ses ve görüntü kalitesinin yüksek olmasına dikkat edin kimse sesi cızırtılı gelen veya görüntü kalitesinin çok düşük olduğu bir videoyu izlemeyi seçmez.

5. Paylaştığınız gönderilerin açıklama kısmına paylaşımınız ile ilgili şeyler yazın veya insanlara basit sorular sorun ne kadar çok yorum gelir ise o kadar kolay keşfete düşersiniz.

6. Paylaştığınız gönderilerin ihlal yememesi için özen gösterin ve ona göre paylaşım yapın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu