Rüyada Bağırdığını Görmek-Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırdığını görmek, rüyada bağırmak, rüyada bağırarak yardım istemek, rüyada birine bağırmak kızmak vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bağırdığını Görmek

Rüyasında bağırdığını gören kimsenin başına kötü olaylar geleceği söylenir. Kişinin kendi iradesi dışında bazı olayların ortaya çıkacağı, bu olayların kişiyi zor duruma sokacağı, kişinin itibarının azalacağı, çevresindeki insanların güvenini kaybedeceği söylenir.

  • Rüyada Birinin Bağırdığını Görmek

Rüyasında birinin bağırdığını gören kişinin üzüleceği, sıkılacağı, dalgın ve düşünceli olacağı söylenir. Kişinin keyfinin kaçacağı, moralini bozacak bir dizi olaylar yaşayacağı söylenir.

  • Rüyada İmdat Diye Bağırdığını Görmek

Rüyasında imdat diye bağıran birisinin hayırlı işlerin yapılmasına vesile olacağını, rüya sahibinin şansının açılacağı, yüzünün güleceği, muradına ereceği söylenir.

  • Rüyada Birinin Sana Bağırdığını Görmek

ruyada-bagirdigini-gormek

Rüyanızda birisi size bağırıyorsa bu rüya güzele yorumlanır. Rüya sahibinin parasal sıkıntısının sona ereceği, borçlarından kurtulacağı, sağlık kazanacağı, huzurlu bir yaşam süreceği söylenir.

  • Rüyada Ölünün Bağırdığını Görmek

Rüyasına ölmüş birisinin bağırdığını görmesi hayra yorumlanır. Rüya sahibinin yükünün hafifleyeceği, rahat bir yaşam süreceği, kişinin dertlerinden kurtulacağına delalet edilir.

  • Rüyada Babanın Bağırdığını Görmek

Rüyanızda babanızın bağırdığını görmek bazı gerçeklerin varlığına alamet eder. Rüya sahibi sakladığı bir gerçeği ortaya çıkarmak zorunda kalabilir. Rüya sahibi zor duruma düşeceği, ikilemde kalacağı, çevresindeki insanlarla iletişim sorunu yaşayacağına işaret eder.

  • Rüyada Birine Bağırmak

Rüyasında birisine bağırdığını görmek rüya sahibinin kötü haber alacağına işaret eder. Arkasından kuyusunu kazmaya çalışan birisi olduğu, bu kişilerin kurduğu tuzaklarla zor duruma düşeceği söylenir.

  • Rüyada Bağırarak Yardım İstemek

Rüyada bağırarak başkasından yardım istemek, rüya görenin hiç almak istemediği haberi duyacağına ve aldığı haber sonrası bunu sevdikleri ile paylaşacağına işarettir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu