İkizler Akrep Uyumu-İkizler ve Akrep Burcu Aşk Uyumu

İkizler akrep uyumu, ikizler ve akrep burcu uyumu, ikizler kadını akrep erkeği uyumu, akrep kadını ikizler erkeği uyumu, ikizler ve akrep burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

İkizler Akrep Uyumu

İkizler akrep uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %10

İkizler Kadını Akrep Erkeği Uyumu

İkizler ve akrep bir araya geldiğinde birbirlerinin farklılıklarını anlamaya ve oldukları gibi kabul etmeye çalışmalılar. Eğer bunu başarabilirlerse neredeyse ayrılmaz bir çift olabilirler. İkizler kadını entelektüel ve dışa dönüktür. Aynı zamanda konuşkan ve her ortama ayak uydurabilir bir yapısı vardır. Akrep erkeği de gizemli ve kararlıdır. İkizler Kadını Akrep Erkeği Uyumu dendiğinde aslında yüksek bir aşktan bahsedebiliriz. Akrep erkeği sevgilisine sadık ve ilişkiye bağlıdır. Duygusal bağlılığa ve yakınlığa derin bir arzu duyar. Bu ilişki oldukça tutkuludur. Çoğu zaman tartışmalar olabilir fakat bunun sonu her zaman aydınlık olacaktır. Akrep erkeğinin kıskanç ve sahiplenici tavrı ikizler kadınını bazen yorabilir. Her iki burç da risk almayı ve hayatını renklendirmeyi sever. Birlikte çok fazla maceralar yaşayabilirler. İlişkilerine değer verdiklerinde uzlaşma çabası gösterirler. Akrep genellikle cinsel ve duygusal yakınlık ile ilgilenir; sevgililerinin de ilişkiye kendileri kadar değer verdiğine dair daha fazla güvenceye ihtiyaç duyarlar. Bu güveni sağladıklarını düşündüklerinde ilişkileri uzun sürecektir.

 Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Akrep Kadını İkizler Erkeği Uyumu

İkizler erkeği gerçekten bir şey hissetmezse bunu söylemek onun için zordur. Eğer sizi sevdiğini söylüyorsa bu gerçekten kalpten geliyordur. Birbirlerine değer verdiklerinde güven duyarlar. İkizlerin mükemmel bir iletişim yeteneği vardır. Akrep kadını sadakatten hoşlanır ve bağlılığını dile getirmekten çekinmez. Bazı tartışmalarda akrebin biraz geri adım atmayı öğrenmesi gerekir. Akrep Kadını İkizler Erkeği Uyumu yüksektir. Akrep’in duygusal manipülasyonları, İkizlerin doğal enerjisini ve coşkusunu azaltabilir. Kendini rahatsız hissedebilir. Akrep, bir sonraki deneyime hemen atlamadan önce İkizlere işleri bitirmenin değerini öğretmek için odaklanma ve kararlılıklarını kullanabilir. İkizler sürekli değişen ruh hali gibi hareketli bir kişiliktir. Akrep ise daha sabit ve duran bir burçtur. İkizlerin her zaman neredeyse bir planı vardır. Akrep ona biraz daha dinlenmeyi öğretebilir. İkizler kesinlikle bir aşk ilişkisine adanacaktır. Fakat bunu kendileri istemelidir. Onu baskıcı tavırlarla elinizde tutamazsınız. Çabuk sıkılır ve her zaman kendine ait bir alana ihtiyacı vardır.

İkizler ve akrep burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

İkizler burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu