Boğa Yengeç Uyumu-Boğa ve Yengeç Burcu Aşk Uyumu

Boğa yengeç uyumu, boğa ve yengeç burcu uyumu, boğa kadını yengeç erkeği uyumu, yengeç kadını boğa erkeği uyumu, boğa ve yengeç burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Boğa-Yengeç Uyumu

Boğa yengeç uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %20, İş Hayatında %30

Boğa Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Boğa ve Yengeç uyumuna bakıldığında bu çift pratik zekalarını kullanırlar. Yengeç Boğa’nın gücünü ve bağlılığını severken Boğa, Yengeç burcu erkeğinin zekasından etkilenir. Boğa Kadını Yengeç Erkeği Uyumu yavaş ilerleyebilir. Boğanın doğal olarak ihtiyatlı doğası nedeniyle, bu ilişkinin gelişmesi biraz zaman alabilir. Bu iki burcun birçok ortak noktası vardır: Sağduyu ve pratikliğe çok değer verirler; ikisi de materyalisttir ama keyif aldıkları konfordan vazgeçmek istemeyebilirler. Boğa, Yengeç erkeğinden daha duygusal ve hoşgörülüdür; Yengeç, ilişkideki engelleyici güç olma eğilimindedir ve mevcut tüm seçenekleri analiz etme lehine yaşamın kaosuna dahil olmamaya çalışabilir. Bu çift, birbirini fazla ciddiye almamaya özen göstermelidir. İşin iyi yanı, birbirlerine karşı sabırlı olmayı öğrenebilecek kadar benzer olmalarıdır. Farklı görünseler de birbirlerine yakındırlar. Ailelerine düşkündürler bu nedenle genellikle gezi planlarında aileleri de olur. Her iki kişi de birbirlerini anlamak için çaba gösterir ve iletişimde kalmayı sever. Lüksü ve gezmeyi severler. Bu yüzden çalışma hayatında ikisi de aktif olacak ve hedefleri için beraber çalışacaklardır.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Yengeç Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Yengeç kadını, diğer insanları anlamakta çok iyidir ve Boğa burcunun sevdiği romantik ve duygusal partner olmayı kolayca öğrenebilir. Her iki taraf da çok özverili ve romantik, tartışmaları kesinlikle bu konularla ilgili olmayacaktır. Lükse olan sevgileri ve maddi olarak güvende olma istekleri, bu çiftin asla fazla para harcamayarak çok çalışmasını sağlar. Boğa inatçıdır ve kararlarını kalıcı olarak verme eğilimindedir; daha esnek olan yengeç burcu onu bu konuda biraz rahatlatabilir. Tabi ona gerçekten yeteri kadar güven verirse. Yengeç Kadını Boğa Erkeği Uyumu ilişkisinin en iyi yönü nedir? Aynı hedefler için çalışmaya olan bağlılıkları. Her iki burç da lüks ve güzel şeylerin tadını çıkarır ve yengeç, boğa burcunun hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmayı sever. Ortak ilgi alanları ve arzuları, kendilerinin son derece uyumlu bir ilişki olmasını sağlar. Yengeç, boğanın şefkat bekleyen tarafına odaklanmalı ve ona sert eleştirilerde bulunmaktan kaçınmalıdır. Boğa da yengecin duygusal çıkışlarına tepkilerini dengelemelidir.

Boğa ve Yengeç burcu aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Boğa burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu