Rüyada Bakan Görmek-Rüyada Bakan İle Tokalaşmak

Rüyada bakan görmek, rüyada bakan olduğunu görmek, rüyada bakan ile sohbet etmek, rüyada bakan ile tokalaşmak, rüyada başbakan görmek vb.. rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bakan Görme

Rüyasında bakan gören kişi için işlerinin kötü gideceği söylenir. Kişinin başında bir uğursuzluk olacağı, girişeceği işlerde şansının yaver gitmeyeceği, yeni girişimlerin başarısızlıkla sonuçlanacağı anlamlarına gelir. Kişinin sevinç ile üzüntüyü bir arada yaşayacağı söylenir.

  • Rüyada Bakan Olduğunu Görmek

Rüyasında bakan olduğunu görmek her zaman hayra yorulur. Rüya sahibinin ferah ve rahat bir yaşama kavuşacağı, kişinin devlet kapısında imzalayacağı bir kağıtla hayatında güzel gelişmelerin olacağı, rüya sahibinin devlet memuru olacağı söylenir.

  • Rüyada Bakan ile Sohbet Etmek

rüyada bakan ile tokalaşmak

Rüyasında bakan ile sohbet eden kişinin iş dünyasında çok önemli bir yere geleceği, makam ve mevkisinin artacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Bakan Görme ve Konuşmak

Rüyasında bakan görüp konuşan kişinin işini halledebilmek için çevresinden yardım alacağını, bazı kapıların yüzüne kapanacağı, bazı işlerinin çıkmaza gireceği söylenir.

  • Rüyada Başbakan Görmek

Rüyasında başbakan gören kişinin borçlarından kurtulacağı, hastalıklarına şifa bulacağı, ekonomik sıkıntısının gidereceği, yapacağı işlerde başarı elde edeceği, iş dünyasında yükselip makam ve mevki sahibi olacağı, korkularından kuruntularından ve endişelerinden kurtulacağı anlamına gelir.

  • Rüyada Bakan İle Tokalaşmak

Rüyasında bakan ile tokalaştığını gören kişinin ekonomik sıkıntılardan kurtulup daha rahat edeceği bir sürece gireceği ve maddi kaygı yaşamaktan kurtulacağı anlamı çıkmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu