Falda Timsah Görmek-Falda Timsah Yumurtası Görmek

Falda timsah görmek, falda timsah yavrusu görmek, falda timsah sürüsü görmek, falda timsah yumurtası görmek gibi fal yorumları için aliskanlik.com

Falda Timsah Görmek

Falda timsah görmek, bu olumlu bir alamet değil. Bu sembol, talihsizliğin hayatınıza çıkacağını gösterir. Ayrıca, size yakın birinin sorun yaratma ihtimalinin yüksek olduğunu da gösterebilir. Timsah, hayatta her şeyin göründüğü gibi olmadığını göstermektedir. Çevrenizde gizli düşmanlar ve gizli tuzaklar olduğunu göstermektedir.

Falda ağzı açık timsah görmek, çevrenizde tanımadığınız insanların sizin hakkınızda kötü düşüncelere sahip olduğunu göstermektedir. Bu insanlara karşı dikkatli olmalısınız.

Falda kuyruğu uzun timsah görmek, bağımsız olmayı istemediğinizi göstermektedir. Bunun nedeni özellikle anne ve babanıza aşırı bağımlı kalmanızdır.

Falda yavru timsah görmek, okyanus, deniz, nehir, göl gibi sulak bir alanı ziyaret etme olasılığınızın yüksek olduğunu gösterir.

Falda timsah sürüsü görmek,  beklenmedik düşmanlar olduğu anlamına gelir. Ayrıca bir malzeme satma konusunda doğal bir yeteneğiniz olduğu anlamı da vardır.

Falda timsah yumurtası görmek, bu sembol çok tehlikelidir ve düşmanların sizi yaralamak için beklediğini gösterir. Arkadaş çevrenize dikkat etmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu