İkizler Kova Uyumu-İkizler ve Kova Burcu Aşk Uyumu

İkizler kova uyumu, ikizler ve kova burcu uyumu, ikizler kadını kova erkeği uyumu, kova kadını ikizler erkeği uyumu, ikizler ve kova burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

İkizler Kova Uyumu

İkizler kova uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

İkizler Kadını Kova Erkeği Uyumu

İkizler fikirlere aşıktır ve vizyoner Kova burcu farklı birçok fikir ve düşünce ile doludur. Bu burçların her ikisinin de bağımsızlıklarına ihtiyacı vardır. Bunu anladıkları için bunu birbirlerine kolaylıkla sağlayabilirler. Ortaya çıkabilecek tek sorun, İkizler Kova’nın düşüncelerinde çok inatçı olduğunu düşünmeye başlarsa veya İkizler, Kova’nın hızlı tempolu, ileriye dönük standartları için yeterli olmadığını düşünürse çıkabilir. Bu tür bir sorunun büyük bir rahatsızlığa neden olması muhtemel değildir; genel olarak birlikte çok iyi çalışırlar ve birbirlerini çok derin bir düzeyde anlarlar. İkizler Kadını Kova Erkeği Uyumu iyidir. Arkadaşları tarafından da bu ilişki desteklenir çünkü eğlenceli bir çift olurlar. Kova erkeği çok daha kararlı, hatta inatçıdır ve genellikle bu ilişkide başı çekmeyi sever. İkizler kadını da özgürlüğüne düşkündür. Bu nedenle zaman zaman sıkıntı yaşayabilirler. İkizler burcu severse onun sadakatinden şüphe etmenize gerek kalmaz. Eğer sizi sevdiğini söylüyorsa bu doğrudur. İnanmadıkları hiçbir şeyi söylemezler. Sevdikleri zaman bu ilişkinin uzun süreli olmasını isterler. Bu iki burç konuşacak ve paylaşacak bir şey her zaman bulacaktır. Asla sıkılmazlar.

 Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Kova Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Hem İkizler hem de Kova burcunun büyük bir enerjisi vardır. Her iki burcun zihni de o kadar hızlıdır ki, her an yeni fikirler bulabilirler. Kova kadınının kararlılığıyla fikirlerini eyleme geçirebilirler. İkisi de hızlı zekalarına, özellikle İkizler burcuna güveniyorlar ve her iki burç ilişkide zaman kaybetmekten nefret ediyor. Kova, İkizlerin tereddüt etmeye başlarsa odaklanmasına yardımcı olabilir, ancak İkizlere bol miktarda zihinsel alan ve özgürlük sağlamak için özen göstermelidir. Kova Kadını İkizler Erkeği Uyumu iyidir. Bu ilişkide dikkat edilmesi gerekenlerden biri İkizler kendini kalabalık hissetmekten veya herhangi bir şeye itilmekten hoşlanmaz. Baskı kurulmasından hoşlanmayan bu iki burç ilişkilerini konuşarak ciddileştirebilir. Her iki burcun ilgi alanları çok yönlü ve geniş kapsamlıdır. Başarılı sözlü etkileşimleri, onların sağlıklı bir ilişki olmasını sağlar. İkizler erkeği iletişimde kalmayı sever. Birçok şey paylaşabilirler. Bu ilişkide kimse sıkılmaz çünkü sürekli aktiflerdir.

İkizler ve kova burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

İkizler burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu