Eski Sevgilinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalı

Eski Sevgilinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalı yazımızda unutamadığımız, aklımızdan çıkmayan eski aşkımızın geriye gelmesi, yeniden sizi tercih etmesi için ne yapmalı onlardan bahsediyor olacağız, Hayatımız boyunca ciddi hatalar yapıyoruz bizi gerçekten seven ve değer veren kişileri mutaka üzmememiz gerekiyor kaybetmememiz için sahiplenme duygusu ve ilgi değer şevkat sevgi göstermek önemli gelelim neler yapacağımızda öncesinde, sevgiliye ömürlük sözler sayfasında sizin için bişeyler olabilir.

Eski Sevgilinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalı

Eski Sevgilinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalı
Eski Sevgilinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalı

1) ZAMAN VER VE İLETİŞİME GEÇME

Çoğumuz terk edildiğimizde terk eden kişiye karşı yalvarırız, ikna etmeye ve üzerine gitmeye çalışırız. Eski Sevgilinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalı Bu insanların bilinçaltında yatmakta olan bir dürtüdür ve maalesef buna engel olmakta güçlük çekeriz. Bu konuda tecrüesi olan ve haliyle olgun olan insanlar araya mesafe koymanın en doğru hareket olduğunu bilirler. Çünkü sizden soğuyan birine ısrarla, muhtaç bir şekilde yaklaştığınızda sizden soğuyacaktır. Bu sizi güçsüz bir insan olarak gösterir. Azalan çekiciliğinizin yok olmasına neden olacaktır. Yapılması gereken ise 3-4 hafta iletişime geçmemektedir. Bu duruma asla mesaj atmamak, aramamak, instagram-twitter gibi sosyal medya platformlarından paylaşım yapmamak da dahildir. Siz bunları uyguladığınızda terkeden taraf sizi merak edecektir ve özleyecektir. Nerede hata yaptığını düşünmeye başlayacaktır. Size bu uygulamadan sonra geri dönmese bile saygısını kazanacaksınız. Ve birçoğumuzun da bildiği üzere hayattaki duruşunu-karakterini korumak en önemli ilkelerdendir.

2) KENDİ HATALARININ FARKINA VAR

Sizin hatalarınızdan dolayı da terk edilmiş olabilirsiniz. Kıskançlık yapmışsınızdır, çok sıkboğaz etmişsinizdir, olgunca olmayan davranışlar sergilemişsinizdir vb. olarak sıralayabiliriz. Burada ne yaptığınızdan çok bunu nasıl düzelteceğinize odaklanmalısınız. Çünkü yaptıklarınız geçmişinizde kaldı. Bu yüzden kendinizi suçlamak yerine bunların farkına varın ve en azından kötü bir sonuçla karşılaşsanız bile vicdanınız rahat olacaktır. Ben elimden gelen her şeyi doğru bir şekilde yaptım. Kendisi kaybeder diyebileceksiniz. Bu sayede gelecekte çok daha iyi ilişkileriniz olacaktır.

3) KENDİNİ GELİŞTİR

Hayatın her alanında olduğu gibi gelişmeyi sürdürmek zorundayız. Çünkü zor olan şeyleri yapmadan hayatımızı kolaylaştırmamız beklenemez. Bu felsefe ilişkilerimizde de geçerli. Kimse karakter olarak güçsüz, kendine bakmayan-geliştirmeyen, kendini sevmeyen, özgüvensiz bir insanı çekici bulmaz. İsterse zamanında sırılsıklam aşık olsa bile. Hayatın gerçekli bunlar. Eski Sevgilinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalı Tabiki önce kendiniz için gelişin, bir başkası için değil. Giyiminize, bakımınıza, kültürel birikiminize, kariyerinez, kişisel gelişiminize vb yönlerinize odaklanmaya çalışın. Geliştikçe daha özgüvenli ve mutlu olduğunuzu göreceksiniz. En önemlisi, siz sosyal medyadan paylaşım yapmasanız bile eski sevgiliniz bunu mutlaka fark edecektir. Elimden neler kaçırdım ben diyebilecek şekilde geliştirirseniz kendinizi ya eski sevgiliniz geri dönecek ya da daha iyi biriyle beraber olacaksınız. Eski sevgiliyi geri döndürmenin en etkili yolu bu madde gizli.

4) İLETİŞİME GEÇ

3-4 haftalık iletişime geçmeme kuralını uyguladınız. Bu süreçte yıkılan imajınızı toparladınız, kendinizi geliştirdiniz. Terk eden tarafta büyük ihtimalle sizi özledi ve size daha çok saygı duydu. Cepte gözükmekten de kurtularak çekiciliğinizi fazlasıyla arttırdınız. Yani daha önce fazlasıyla ilgi gösterip kaybetme korkusu yaşamayan partneriniz sizi istemeye başlamış olabilir. Eski Sevgilinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalı Şimdi yapacağınız şey çok basit. Sade ve net bir mesaj yoluyla eski sevgilinizle iletişime geçmek. Örnek olarak; “Merhaba, her şey yolundadır umarım. Yarım saat bir saat kadar seninle sohbet edip kahve içelim. gibi bir mesaj yazabilirsiniz. Bu mesaja red cevabı gelse bile karizmanızı korumanız karşı taraf üzerinde yoğun bir etki bırakacaktır. Şunu diyebilirsiniz; “Hoş sohbet ettiğim biriyle laflamak istemiştim. Belki başka bir zamana.” yazabilirsiniz. Bu şekilde karşı taraf sizden ısrar beklemesine rağmen tuzağa düşmediğiniz bir hamledir.

5) BULUŞMA AŞAMASI

Rahat olacağınız bir kafede 1 saat kadar sohbet etmeniz en mantıklısıdır. Bu sohbette asla geçmişten ve ilişkinizden söz etmeyin. Ona yeni ve gelişmiş biri olarak davranın. Burada kendiniz olmaktan çıkın demiyorum. Sadece tüm potansiyelinizi kullanmaya çalışın diyorum. Daima sakin, olgun ve pozitif davranın. Bu buluşmada sohbet ne kadar güzel giderse gitsin buluşmayı yaklaşık bir saat dolunca bitirin. Şu şekilde söyleyin; “Seninle sohbet etmek güzeldi. Ancak benim işlerim var ve ayrılmam gerekiyor” diyin. Ve güleryüzlü ve pozitifbir şekilde ortamdan ayrılın. Bu son hareketle de ona muhtaç olmadığınızı, kendi kararlarınızı alan güçlü bir insan olduğunuzu göstereceksiniz. Sizi cepte görüp terk eden partner size artık farklı bir gözle bakacaktır.

Ve unutmayın. Bu hayatta kimse sizden daha değerli değil. Kendi değerinizi hiçe sayan, sizi sevmeyen ve size saygı duymayan insanları hayatınızda bulundurmayın. Ne kadar çok severseniz sevin. Çünkü zamanla başkasına da aşık olabiliyoruz. Daha güzel maceralara atılabiliriz. Eski Sevgilinin Geri Dönmesi İçin Ne Yapmalı Özetle ilişki konularında başınıza ne gelirse gelsin, siz hayattaki hedeflerinize odaklanıp ona göre çaba harcadığınızda, duruşunuzu ve karakterinizi ne olursa olsun koruduğunuzda her şey yolunda gidecektir. Kendinize iyi bakın ve sağlıcakla kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu