Elma Kurdu Oyunu Nedir-Elma Kurdu nasıl oynanır?

Elma Kurdu Oyunu Nedir? Elma Kurdu nasıl oynanır? Elma Kurdu, oyunumuz küçük bir solucan arkadaşımız ile hedeflere doğru ilerlemek için harita üzerinde ki yolları bulmamız istenen eğlenceli beyin oyunudur.

Elma Kurdu Oyunu Nedir?

Elma ağaçlarının içerisinde gerçekleşen, solucan arkadaşımız bulunan birçok engeli aşmak şartı ile dar şekilde oluşturulmuş, dolu bir labirenti geçmek için mücadele sergileyecek. Elma Kurdu Oyunu Nedir? Bu yolda küçük solucan arkadaşımıza yardım edebilir misin? küçük solucan arkadaşımızın yediği elmalar solucanımızı büyütür, böylece de oyunda bulunan duvarlara daha kolay şekilde tırmanabilir.

Elma Kurdu Oyunu Nedir
Elma Kurdu Oyunu Nedir

Oyunumuzda bulunan tatlı meyve jokerlerini de toplayarak toplamda bulunan 30 zor seviyeyi tamamlayarak oynayın. Elma Kurdu, oyunumuzun en çok sevilen diğer özelliği ise, bir bölüm geçmeniz anında sonrasında bulunan 3 bölüm kilidinin de açılması, siz oyun severlerin istediği bir durumdur.

Bu sayede sizler hedeflere daha hızlı ulaşma isteğinizi arttırarak oyuna olan bağlamınızı arttıracaktır. Öte yandan ise yepyeni birden fazla seviyeyi size daha uzun bir oyun oynama özelliği katarak sevimli ve tatlı solucan arkadaşımızın yeteneklerini öğrenmiş olacak, oyuna olan sevginizi de arttıracak. Kendinize  bu kararı verin ve oyuna başlayın.

Elma Kurdu nasıl oynanır?

Elma Kurdu nasıl oynanır? Bu can alıcı ve büyüleyici zihin bulmacasının sezgisel olarak kontrollerinin tadını çıkartmaya başlayın.

Elma Kurdu nasıl oynanır?
Elma Kurdu nasıl oynanır?
  • Yön tuşlarını kontrol ederek küçük solucanınızı kontrol ediniz. Ama unutmayın ki ,oyun arkadaşınız küçük solucan geriye doğru sürünemiyor.
  • Eğer harita üzerinde kayıp olursanız R harfi sayesinde haritayı yeniden başlata bilirsiniz.
  • Solucan arkadaşınız harita da bulunan elmaya ulaşır ulaşmaz ağzını açacak ve elmayı yiyecektir. Elmayı yedikten sonra ise küçük solucanımızın büyüdüğünü göreceksiniz.
  • Daha ileri bölümlerde, solucan arkadaşınızın çok uzun süre boyunca büyümesine yardımcı olacak birkaç joker elma ile karşılaşacaksınız. Fakat unutmayın ki labirentin dar koridorlarında sürüneceğini ve sebep ile solucan arkadaşınızın doğru ve dengeli besleneceğini kestirmeniz gerekir
  • Bazı seviyelerde ise elma kurdu arkadaşımızın hiç sevmediği ve yemekten haz etmediği keskin, kesici olan dikenlerle de karşılaşacaksınız, solucan arkadaşınızı bu dikenlerden korumak siz oyun severlere kalmış bir durumdur.

Oyunumuz her yaşa hitap eden zihin geliştirme oyunu olarak karşınıza çıkmaktadır, şimdi sizler de oyuna başlaya bilirsiniz. Şimdiden hepinize bol şans ve iyi oyunlar dileriz. Oyunlarımız saymakla bitmez Elma kurdu oyunu nedir ve Elma kurdu nasıl oynanır sonrasında Oyun tekerlemeleri sayfamızda milli oyunumuz var bi göz atın isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu