İlk Randevu İçin Tüyolar

İlk Buluşma

İlk Randevu İçin Tüyolar

İlk randevu herkes için heyecan vericidir. İlk Randevu İçin Tüyolar Heyecanınızla birlikte nasıl olacağı konusunda kafanızı kurcalayan sorularla vakit geçmek bilmez. İlk randevu için tüyolar vereceğimiz yazımız size ışık tutacak ve ilk randevunuzun pozitif geçmesi konusunda yardımcı olacaktır.

İlk Buluşma İçin Tüyolar

İlk buluşmada giyinilecek kıyafet, konuşulacak konu, nasıl davranılacağı gibi kafanızı kurcalayan sorularınıza önerilerimizi paylaşalım.

İlk randevu erkek için de kadın için de her zaman aynı şeyleri düşündükleri ve karşı taraf için ilk randevunun istenilen gibi geçmesini ümit etmesiyle geçer. İlk Randevu İçin Tüyolar Ancak ilk randevunuzdaki o heyecan ve karşı tarafı tam olarak tanımadığınız için bilinmezliklerle dolu hüsranla sonuçlanıyor olabilir. Bu durumu hafifletmek ve ilk randevunuzun başarılı geçmesi için şu düşünceleri benimseyerek uygulayabilirsiniz.

Sorunlarınızdan Bahsetmeyin

İlk buluşmada hiç kimse sorunlarla dolu bir sohbet dinlemek istemez. Karşı tarafa bu sorunlarla birliktelik yaşatacağınızı göstermekten bu yüzden kaçınmalısınız. İlk randevu siz ve karşınızdaki kişinin keyifli vakit geçireceği, belki de uzun süreler boyunca hatırlanacak derecede güzel geçirmeniz gereken zamanlardır. Buna sorunlarınızı dahil etmeyin.

Kendiniz Gibi Davranın

İlk randevunuz heyecanınıza kapılıp gergin dolu anlara dönüşmesi mümkündür. Bu gerginliğin içerisinde bir sohbet konusu açıp onun üzerine derin bir diyalog kurmak oldukça zor olacaktır. İlk Buluşma İçin Tüyolar Ancak sadece karşınızdakini etkileyebilmek amacıyla olmadığınız bir kişiymiş gibi davranmanız pek de iyi olmayacaktır. Karşınızdaki kişi bir şeyi seviyor diye sizin de o şeyi seviyor olduğunuzu söylemek zorunda değilsiniz. Buna karşın siz de sevdiğiniz, beğendiğiniz ve ilgi duyduğunuz şeylerden bahsedebilirsiniz.

Bir Şeyler Yiyin

Erkekler, genel olarak ilk randevuda kadınların bir şey yememesinden pek rahatsız olurlar. Kendinize baktığınızı gösterecek düşünceye kapılıp yemek seçmek gibi, ufak porsiyonlar tercih etmek gibi bir duruma bürünmeyin. Karşısındakine doğal davranan bir kadın gören erkekler her zaman için daha rahat davranırlar.

Geçmiş Hakkında Sohbet Etmeyin

İlk randevunuz karşılıklı yeni bir ilişki için buluşma anlamına gelmektedir. Fakat bu durumdayken geçmiş ilişkilerinizden ve yaşantınızdan bahsetmeniz pek de doğru değildir. İlk Buluşma İçin Tüyolar Eski sevgilileriniz, kötü deneyimleriniz ve kararlarınız ilk randevunuzun kalitesini azaltacaktır. Herkes karşısındaki kişinin geçmişini merak eder ancak duydukça geçmişe takılıp kaldığı düşüncesi hakim olacaktır.

Rahat Kıyafetler Tercih Edin

İlk randevunuzda kendinizi en rahat hissettiğiniz kıyafetinizi tercih edin. İlk Randevu İçin Tüyolar Zayıf görüneceksiniz diye sizi rahatsız edici, sürekli aklınızın, göz ucunuzun karşınızdakinden sizi rahatsız edici kıyafetin acaba nasıl göründüğüne odaklanmanız pek de hoş olmayacaktır. İlk randevu için ideal tercih, en rahat ettiğiniz kıyafetlerdir.

İlk Randevu İçin Tüyolar
İlk Randevu İçin Tüyolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu