Astroloji

Burçlara Göre Hediye Seçimi

Burçlara göre hediye seçimi, hangi burca hangi hediye alınır, burçlara göre hediye seçimi kadın vb… astroloji makalelerini sizler için hazırladık.

Koç Burcuna Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi 2

Coşkulu, neşeli ve sabırsız koç burçları zevk konusunda abartıyı severler. Canlı renkleri seven koç kadınına kırmızı bere, atkı, iç çamaşırı, şık bir şal ve eşarp, mutfak gereçlerini hediye olarak alabilirsiniz. Bakım yapmayı seven koç kadınına epilasyon aleti alabilirsiniz. Kolye, yüzük gibi takıları severler. Hareket etmeyi seven koç erkeğine oto aksesuar, mp3 player, şık bir çakı, traş makinesi, spor ayakkabısı hediye edebilirsiniz.

Boğa Burcuna Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi 3

Huzurlu ve sakin yaşamayı seven, alışkanlıklarına bağlı olan boğaları hediye konusunda mutlu etmek çok zordur. Boğalara hediye almak yerine hediye çeki vermek daha doğrudur. Yemek yemi seven boğalara yemek sepeti, kaliteli bir kutu çikolata hediye olarak alabilirsiniz. Dış görünüşe önem veren boğa kadınına ipek eşarp, şal alabilirsiniz. Vücut bakım ürünlerini boğa kadınına hediye olarak alabilirsiniz. Konforu seven boğa erkeğine cüzdan, çanta ve okuma koltuğu hediye edebilirsiniz.

İkizler Burcuna Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi 4
Sosyal ve meraklı ikizler burcuna hediye alma konusunda pek zorlanmazsınız. Sosyal ilişkisi kuvvetli olan ikizler kadınına çekici bir tişört, cep telefonu, orijinal bir küpe ve biyografi tarzında kitaplar hediye olarak alınabilir. İkizler erkeğine satranç takımı, maket araba, spor gömlek ve play station hediye olarak alabilirsiniz.

Yengeç Burcuna Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi 5

Yaratıcı, sadık ve duygusal yengeç kadınını mutlu etmek istiyorsanız evle ilgili şık bir ev eşyası hediye edebilirsiniz. Hassas yengeç kadınına romantik şamdan, iç çamaşırı, inci kolye ve mutfak araç gereçleri alabilirsiniz. Sevdiğine düşkün olan yengeç erkeğine resimli çerçeve, projeksiyon aleti, romantik DVD ve maket gemi alabilirsiniz.

Aslan Burcuna Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi 6
Ilımlı ve sevecen aslan burçları kendine güvenen yapısıyla lükse düşkün bir kimliğe sahiptir. Aslan burcuna alacağınız hediye kaliteli ve gösterişli olmalıdır. Aslan kadını her şeyin en iyisini ve kalitelisini ister. Tek taş yüzük, kol saati, deri çanta, orkide çiçeği, kristal vazo aslan kadınına hediye olarak alınabilir. Lüks düşkünü aslan erkeğine deri takva ve satranç takımı, sigara aksesuarı, kül tablası, şık kol düğmesi ve kol saati alınabilir.

Başak Burcuna Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi 7
Titiz ve kuralcı başak burçları için seçeceğiniz hediyenin fonksiyonel olmasına dikkat etmelisiniz. CD kutusu, kalemlik ve kartvizitlik hediye edebilirsiniz. Fiziksel görünümüne önem veren başak kadınlarına cilt bakım ürünleri, parfümler ve antik eşyalar hediye edebilirsiniz. Okumayı seven başak erkeklerine kitaplar, masa lambası, hesap makinesi ve tablo resimler hediye edilebilir.

Terazi Burcuna Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi 8
Uyumlu ve estetik duyarlılığa sahi terazi burcuna alacağınız hediyenin zarif olmasına özen göstermelisiniz. Güzelliğine önem veren terazi kadınına şık bir şal, gümüş takı, kaliteli makyaj ürünleri, kişisel bakım malzemeleri ve epilasyon aletleri hediye edebilirsiniz. Sosyal yaşamı oldukça hareketli olan terazi erkeğine müzik seti, cep bilgisayarı, orijinal tablo ve antik eşya hediye edebilirsiniz.

Akrep Burcuna Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi 9

Güçlü sezgilere sahip, derin duyguları olan akrep burcuna hediye alırken sevgiyi ifade eden hediyeler tercih etmelisiniz. Gizemli akrep kadınına kırmızı ve siyah iç çamaşırı, altın pırlanta yüzük, ipek şal ve büyük mum alabilirsiniz. Odasını seven akrep erkekleri için masa saati, gece lambası, kamera, ses kayıt cihazı, kemer, deri cüzdan, evrak çantası ve korku gerilim romanları hediye olarak alabilirsiniz.

Yay Burcuna Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi 10
Espri yapmayı seven, neşeli yay burçlarına sıra dışı hediyeler almalısınız. Gezmeyi seven yay kadınına piknik çantası alabilirsiniz. Kurşuni rengi seven yay kadını için kurşuni kolye ve bileklik hediye olarak alınabilir. Vazo, kokulu parfüm yay kadınını mutlu etmeye yeter.

Hareketli ve atletik yay erkekleri için pusula, matara ve tuttuğu takımla ilgili aksesuar, spor ayakkabısı, bilgisayar aksesuarı hediye olarak alabilirsiniz.

Oğlak Burcuna Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi 11
Sorumluluk sahibi ve sadık oğlaklar için alacağınız hediyeler kullanışlı olmalıdır. Tutarlı olan oğlakları her türlü hediye ile mutlu edebilirsiniz. Şık porselen takımlar, kristaller, altın ve pırlanta yüzükler, klasik kitaplar oğlak kadınına alınabilecek hediyelerdir.

Geçmişine önem veren oğlaklara antik eşya, klasik müzik CD, deri cüzdan ve satranç takımı alınabilir. Zamana önem veren erkekler için duvar ve kol saati hediye olarak alınabilir.

Kova Burcuna Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi 12
Bağımsızlığına önem beren ve sıra dışı fikirlere sahip kovalar için özgün hediyeler almalısınız. Modern kova kadını için fotoğraf makinesi, mp3 çalar, kahve makinesi, elektrikli su ısıtıcısı hediye olarak alınabilir. Zekâsını kullanmayı seven boğa erkeğine zeka oyunları, bilgisayar, teleskop, kül tablası hediye olarak alınabilir.

Balık Burcuna Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi 13
Duygusal ve romantik balık kadınlarına ipek gecelik, saten iç çamaşırı, vücut losyonu, vücut bakım kremleri, parfüm ve mutfak robotu hediye olarak alınabilir. Müzik ve sanatı seven balık erkeği için sevdiği şarkıcının albümünü, sanatsal kitaplar, maket gemi, traş makinesi hediye olarak alınabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı