Burçlara Göre Babalar-En İyi Baba Burçları

Burçlara göre babalar, hangi burç nasıl bir baba olur, en iyi baba hangi burçtan çıkar, babalar ve burçlar vb… burç yorumlarını sizler için derledik.

Burçlara Göre Babalar

 • Koç Burcu Babalarının Genel Özellikleri 21 Mart-20 Nisan

Koç babaları hükmetmeyi severler. Bu yüzden çocukları üzerinde koç babaları her zaman çok etkindir. İlerleyen yaşlarda çocuklarının hayatlarına çok müdahale etmezler. Koç babaları sıcak ve eğlenceli bir kişiliğe sahiptir. Çocukları ile arkadaş olur onlarla gezip tozarlar.

 • Boğa Burcu Babalarının Genel Özellikleri 21 Nisan-21 Mayıs

Boğa babaları erkek çocuk sahibi olmak isterler. Kız çocuklarına karşı koruyucu ve sevecen tavır takınırlar. Sıcak, sempatik ve sabırlı baba olurlar. Çocukları için iyi bir gelecek hazırlamak isterler. Çocukları için maddi ve manevi yönden fedakârlık yapmaktan çekinmezler. Çocuklarına sıkı disiplin uygularlar. Öfkeli boğa babası bazen çok sert ve kırıcı olabilir.

 • İkizler Burcu Babalarının Genel Özellikleri 22 Mayıs-21 Haziran

İkizler burcu babaları çocukları üzerinde otorite kurmakta zorlanırlar. Çocuklarını disipline etmede zorlanırlar. Çocuklarla iyi diyalog kurup çocuklarıyla arkadaş olurlar. Rutin yaşamı sevmeyen ikizler çocuklarının da rutin yaşamasını istemez. Çocuklarına neşeli ve eğlenceli ortamlar oluşturmak için çalışırlar. Eğlenceyi ve macerayı seven ikizler babaları çocuklarının da eğlenceli yaşam sürmesi için çocuklarına fırsatlar sunarlar.

 • Yengeç Burcu Babalarının Genel Özellikleri 22 Haziran-23 Temmuz

Yengeç babaları sabırlı yapıları ile mükemmel bir baba olurlar. Çocuklarının sorunları ile yakından ilgilenen yengeçler aşırı korumacı tavırları ile istemeden de olsa çocuklarına zarar verirler. Sevdiklerini kaybettiğinde yengeç burçları çizgiden çıkabilir. Çocuklarına karşı hassas ve duyarlı olan yengeç babaları çocuklarını mutlu etmek için hayatı yaşarlar.

 • Aslan Burcu Babalarının Genel Özellikleri 24 Temmuz-23 Ağustos

Aslan babaları geniş aileleri sevmezler. Sıcak ve hoşgörülü bir baba olurlar. Çocuklarını terbiye etme konusunda ustadır. Çocuklarının saygılı ve disiplinli olmasını isterler. Çocuklarını çok iyi anlayan aslan burçları çocuklarının tercihlerine saygı duyarlar. Çocuklarına seçim yapmaları için fırsat tanırlar.

 • Başak Burcu Babalarının Genel Özellikleri 24 Ağustos-23 Eylül

Başak babaları hayat boyu aile kurma özlemi duyarlar. Bu yüzden çocuklarına karşı çok düşkün olurlar. Sorumluluk sahibi başaklar çocuklarının eğitim hayatını yakından takip ederler. Çocuklarının başarılı olmaları için evde verimli ortamlar oluştururlar. Düzenli ve disiplinli çocuk yetiştirmek isterler. Çocuklarını küçük yaşta kütüphaneye götürüp çocuklarına kitap okuma alışkanlığı kazandırırlar. Başak babaları sevgilerini göstermede çok başarılı değildir. Çocukları şımartmayı doğru bulmazlar.

 • Terazi Burcu Babalarının Genel Özellikleri 24 Eylül-22 Ekim

Terazi babaları her zaman sakin ve adaletlidir. Çocukları arasında ayrım yapmaz her zaman adil davranırlar. Terazi babaları çocukları olduktan sonra çocuklarına düşkün olurlar. Terazi babası için önce eş sonra çocuklar gelir. Çocuklarına evde görev ve sorumluluk verirler. Çocuklarını zor şartlar altında yetiştirmek istemezler. Bu yüzden birçok şeyi çocuklarına hazır sunarlar. Bu da çocuklarının doyumsuz ve malın kıymetini bilmekte zorlanmalarına neden olur.

 • Akrep Burcu Babalarının Genel Özellikleri 23 Ekim-22 Kasım

Akrep babaları serttir. Tembelliği ve uyuşukluğu sevmezler. Çocuklarının hızlı ve pratik olmasını isterler. Çocuklarının sahip olduklarının değerini bilmesini isterler. Otoriter oldukları için çocukları ile çoğu zaman iletişim sorunu yaşarlar. Çocuklarına seçim hakkı tanımazlar. Çocuklarının kendi ayakları üstünde durmasını isterler. Bu yüzden çocuklarına görev ve sorumluluk verirler. Emredici tavırları ile çocuklarının bazen kalbini kırarlar.

 • Yay Burcu Babalarının Genel Özellikleri 23 Kasım-22 Aralık

Yay babaları erkek çocuklarını kendilerine daha yakın hissederler. Çocukları ile iyi iletişim kurar onlarla arkadaş olurlar. Çocuklarının özgürlük alanlarını genişletirler. Çocuklarına her zaman seçim şansı sunan demokrat baba olurlar. Evde çocuklara söz hakkı verirler. Yapılan etkinliklerde çocuklarının da fikrini alırlar. Çocuklarının sırlarını merak eden yay babaları bazen dedektiflik yaparlar.

 • Oğlak Burcu Babalarının Genel Özellikleri 23 Aralık-20 Ocak

Oğlak babaları çocuklarında saygı ve itaat beklerler. Çocuklarına karşı her zaman dürüst ve fedakâr olurlar. Çocuklarını şımartmaz gerektiği yerde cezalandırırlar. Çocuklara verdikleri görevi yerine getiremeyince onlara yeni fırsatlar verirler. Çocuklarına aşırı öğüt verirler. Bu yüzden çoğu zaman çocukları ile diyalog kurmakta zorlanırlar. Çocuklarına güvenirler.

 • Kova Burcu Babalarının Genel Özellikleri 21 Ocak-19 Şubat

Kova babaları iyi bir dinleyicidir. Çocuklarının sorunlarını dinler, çocuklara sorunlarını çözmesi için destek olurlar. Çocukları ile yakından ilgilenen kovalar iyi bir baba olurlar. Çocuklarına hazır bilgi sunmazlar. Çocuklarının hayatta güçlü olmalarını isterler. Bu yüzden çocuklarına hayatın zor yönlerini göstermeye çalışırlar. Çocuklarının ezilmesini pek önemsemezler. Ezilmeyi hayatı öğrenme olarak algılarlar.

 • Balık Burcu Babalarının Genel Özellikleri 20 Şubat-20 Mart

Balık babaları hayal güçlerini kullanarak çocuklarına eğlenceli yaşam alanları oluştururlar. Çocukları ile oyun oynar onlarla güçlü bir sevgi bağı kurarlar. Paylaşmayı bilen çocuklar yetiştirmek için mücadele edeler. Çocuklarını gerektiği yerde cezalandırmaktan çekinmezler. Çocukların sorunlarını dinler sorunlarını çözmeleri için onlara rehber olurlar. Balık babaları çocuklarına evde seçim hakkı sunarlar. Demokrat baba olurlar.

 

 

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu