Kader Falı Nedir-Kader Falı Nasıl Bakılır

Kader falı nedir, kader falı nasıl bakılır, kader falı, kader falı hesaplama, kader falı bak, kader falı ücretsiz vb.. fal yorumları için aliskanlik.com

Kader Falı Nedir

Kader falı kişinin doğduğu tarihe göre bakılan fallar arasındadır. Uzun yıllardan veri bireylerin çok fazla merak ettikleri fal çeşitti olmaktadır. Kaderin ve gelecek olayların rakamlara göre yorumlanmasında yardımcı olan kader falı birçok kişinin merak ettiği faldır. Her bireyin doğduğu yıl ve ay ile hesaplanan ve bu sayıların kaderdeki dili olarak yorumlanan fal türleridir. Kader falı nedir öğrendikten sonra kader falı nasıl bakılır onu öğrenelim.

Kader Falı Nasıl Bakılır

Kişilerin doğum tarihine anlam katmak ve rakamların hangi anlamı belirlediğini gösteren fal çeşitlerindendir. Genelde genç kesim insanların ilgilendikleri kader falı güvenilir kişilerce bakılması gereken fal çeşitlerindendir. Şu durumda fal baktıran kişinin cinsiyetinde temel alınmaktadır. Doğum tarihlerinde olan rakamların kaderde bir anlamı olması durumundan dolayı falın diğer adı da sayıların dili olarak belirlenmektedir. Doğumdan ölüme kadar yaşanacak olan olayların rakamsal bütünlüğünü bulmaya yönelik olan faldır. Kişilerin dünya üzerinde olan kaderinin bulunmasında ve nasıl bir niyeti olduğunun belirlenmesinde yardımcıdır. İnsanların bütün sırlarının aslında doğum tarihinde olduğunu bilmek ve bu hizmetten de çevrimiçi yararlanmak mümkündür. Kader falı bakılırken kişilerin isimleri de önemlidir. Arkadaş çevresi, aile, eğitim, yaşam kalitesi ile alakalı olarak da rakamlar genel bilgilendirme yapar.

Kader falı evren üzerinde rakamlarda gizli olan kişinin yaşadığı güdüleri ortaya çıkarabilir. Bu nedenle kader falı bakılırken doğum tarihinizi balı bala kişiye doğru bildirmelisiniz. Doğumla kişinin içinde bulunduğu karakterlerin rakamlarda gizli kalmasının açıklığa kavuştuğu faldır.

Kader falı için ayların sayısal değerleri vardır.

Ocak…1, Şubat.. 2, Mart…. 3,  Nisan… 4, Mayıs…5, Haziran.. 6, Temmuz… 7, Ağustos.. 8, Eylül… 9, Ekim… 1, Kasım… 2, Aralık.. 3

Örnek kader falı hesaplama:

Kader Falı Ücretsiz Bak

Kader falı ücretsiz öğrenmek için önce doğum tarihinizi yazmanız gerekmektedir. Örneğin 27 Ekim 1990 tarihinde doğmuş olsun.

27.10.1990 tarihi için hesaplama yapalım.

2+7+1+1+9+9+0 =29 çıkar bu sonuç için 2+9’da toplanır 2+9=11 bu kez de 1+1 toplanır ve sonuç 2..2’ye göre kader falınız ortaya çıkar.

Kader falı 1 çıkar ise; Yetenekli, öncü, lider zeki ve başarılısınız

Kader falı 2 çıkar ise; becerikli, zarif, kırılgan ve yardımseversiniz

Kader falı 3 çıkar ise; disiplinli, çalışmayı seven, cesur ve örgütlenmeyi seven birisiniz

Kader falı 4 çıkar ise; hayalperest, fikirlerini başkalarına empoze etmeye uğraşan, kendi doğruları olan birisiniz

Kader falı 5 çıkar ise; enerjik, özgürlüğü seven, becerikli ve yaşamdan keyif almayı bilen

Kader falı 6 çıkar ise; aşk insanı, müzik dinlemekten keyif alan, gezmeyi seven birisiniz

Kader falı 7 çıkar ise; karamsar ve suskun, felsefi yönü gelişmiş, yazmaktan keyif alan birisiniz

Kader falı 8 çıkar ise; çok yönlü, kıvrak zekaya sahip, hayatı dert etmeyen birisiniz

Kader falı 9 çıkar ise; güvenilir, sevgiye önem veren, anlayışlı birisiniz

 

 

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu