Başak Terazi Uyumu-Başak ve Terazi Burcu Aşk Uyumu

Başak terazi uyumu, başak ve terazi burcu uyumu, başak kadını terazi erkeği uyumu, terazi kadını başak erkeği uyumu, başak ve terazi burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Başak Terazi Uyumu

Başak terazi uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Başak Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Başak terazi uyumu genel olarak iyidir. Başak burçları çok pratiktirler ve dünyaya her zaman gerçekçi bir şekilde bakarlar. Kendilerine zarar veren arkadaşlarından ve aile üyelerinden hemen ayrılabilirler. Pişmanlık duymadan yürüyüp gidecek kadar güçlü bir yapıları vardır. Terazi burcu başak Burcu’nun bu yapısından dolayı ona daha fazla bağlanabilir. Eğer olumsuz davranırlarsa sonuçlarının ne olacağını tam olarak kestiremezler. İkisi de değişken yapıda burçlardır. Yeni şeyler öğrenmekten her zaman zevk alırlar.

Başak Kadını Terazi Erkeği Uyumu güçlü bir uyumdur diyebiliriz. Her iki burç da iletişim ve bilgelik tarafından yönetilir, bu da her ikisinin de konuşmaktan, dinlemekten, gözlemlemekten, öğrenmekten zevk aldıkları anlamına gelir. Ayrıca kalplerinden çok kafalarına güvenirler. Birbirlerini sürekli eleştirebilirler. Aynı zamanda motivasyon yükseltmeleri yapmaları da gerekmektedir. Hem dinleme hem de gözlemleme konusunda her iki burç da oldukça iyidir. Birbirlerini gözlemleyerek anlayacak ve ona göre tavır alacaklardır. Öğrenmeyi severler ve mümkün olan en iyi şekilde yapmaya çalışırlar. Birlikte çalışırlarsa çok şey başarabilirler. Hızlı bir şekilde sorunlarını çözerler.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Terazi Kadını Başak Erkeği Uyumu

Başaklar, yakın çevrelerine girmelerine izin verdikleri insanlar konusunda çok seçicidir. Ayrıca son derece yargılayıcıdırlar. Tanıştıkları ilk anda birbirlerinden hoşlanmaları beklenmez. Birbirlerini tanıdıkça sevecekler ve etkileneceklerdir. Beraber iletişimde kalmak ve entelektüel konuşmalar yapmak onları güvende hissettirecektir. Terazi Kadını Başak Erkeği Uyumu genel olarak iyidir.

Bu iki burç kalplerini körü körüne takip etmek yerine mantıklı olana göre kararlar verir. İçgüdülerinden çok sağduyuya güvenirler. Bu burçlar işyerinde iyi anlaşmaya eğilimlidir çünkü hem dinleme hem de gözlemleme konusunda iyidirler. Öğrenmeyi severler ve mümkün olan en iyi işi yapmak isterler. Her iki burç da çok sabırlı, anlayışlı ve her ikisi de duygularını ifade etmekte zorlansalar da beraberken oldukça açıktırlar. Kendilerini en iyi şekilde ifade ederler. Aralarındaki güven oldukça yüksektir. Bu güven sayesinde ciddi bir ilişkiye adım atabilirler. Hatta birbirlerini anlama konusunda inat etmezlerse evlilikle bile sonuçlanabilir.

 

Başak ve terazi burcu aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Başak burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu