Astroloji Bu Hafta

Astrolojide Bu Hafta

Astroloji Bu Hafta Hareket gezegeni Mars 24 Nisan haftası Oğlak burcuna geçiyor. İletişim gezegeni Merkür ise 26 Nisan’ta Oğlak burcuna geriliyor ve Plüton ile 29 Nisan’ta ikinci sefer buluşuyor. İlişkiler gezegeni Venüs yine 29 Nisan’ta Oğlak burcunda direkt harekete dönüyor. Astroloji dünyasında baş döndürücü bir hafta bizleri bekliyor.

24 Nisan Haftası Astroloji

KOÇ: Bu hafta ilişkilerinizdeki dengeye dikkat etmelisiniz. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir hafta olabilir. Meslek hayatınızda kendinizi göstereceğiniz bir dönemdesiniz. 26 Nisan’tan 4 Mayıs’a kadar iş hayatınızla ilgili vereceğiniz kararlarda daha temkinli olmalısınız.

BOĞA: Haftanın ilk günleri daha çok işlerinize odaklı olabilirsiniz fakat ilerleyen günlerde ikili ilişkileriniz ile öne çıkmaktasınız. Hedef ve amaçlarınız için harekete geçeceksiniz. Önümüzdeki dönemde hayatınızın pozitif yönlerini ele almaya özen göstermeniz gerekiyor.

İKİZLER: Parayla ilgili konularda daha kararlı, hedeflerinize yönelik adımlar atacağınız bir hafta olacak. Bir yandan bu dönemde maddi anlamda en çok mücadeleyi vereceğiniz de bir hafta olacak. 4 Mayıs’a kadar maddi konularda daha temkinli davranmalısınız.

YENGEÇ: Evinize ve aile bireylerinize odaklandığınız bir hafta sizi bekliyor. İkili ilişkilerde karşı tarafı yönetme isteğiniz öne çıkabilir ve inatlaşmalar yaşayabilirsiniz. 4 Mayıs’a kadar ikili ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

ASLAN: Bu hafta kısa vadeli planlarınıza odaklanacaksınız. Haftanın başlarında evinize ve ailenize odaklanırken, ilerleyen günlere hızlı bir geçiş yapacaksınız. Bu dönem mücadelenizi sağlık ile vereceksiniz. 4 Mayıs’a kadar işle ilgili konularda önemli kararlar vermemeniz gerekmektedir.

BAŞAK: Bu hafta para ile ilgili konularda arabuluculuk görevini yüklenebilirsiniz. Her tür anlaşmazlığı çözmek için olumlu bir hafta içine gireceksiniz. 4 Mayıs’a kadar çocukla ilgili, aşk hayatınızla ilgili veya sanatsal konulardaki kararlarınızda dikkatli davranmalısınız.

TERAZİ: Bu hafta önemli haberler alacaksınız. Ev aile alanlarınız hareketlenmekte. 4 Mayıs’a kadar büyük girişimlerden uzak durmalısınız.

AKREP: Geri planda durmanız gereken bir haftaya girmektesiniz. Para ile ilgili konulara kendinizi vereceksiniz. 4 Mayıs’a kadar ticari işlemlerden uzak durmalısınız.

YAY: İletişimde kuvvetli olduğunuz bir haftaya girmektesiniz. Kendi isteklerinize göre hareketleneceksiniz. 4 Mayıs’a kadar ticari alanda girişimde bulunmamalısınız.

OĞLAK: İş hayatında hızlı bir haftaya giriş yapacaksınız. Kararlarınızın netleşeceği bir dönemdesiniz. 4 Mayıs’a kadar büyük anlaşmalardan uzak durmalısınız.

KOVA: Uzak yerlerden gelecek önemli haberleriniz var. Bu dönem kendiniz vakit ayırmanız ve dinlenmeniz gereken bir dönem. 4 Mayıs’a kadar kendinizi kimlere açtığınıza ve neleri açtığınıza dikkat edin.

BALIK: Bu hafta ödeme dengenize dikkat etmelisiniz. Planlarınızı harekete geçirmek isteyeceksiniz. 4 Mayıs’a kadar organizasyonlardan uzak durmalısınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu