Başak Kova Uyumu-Başak ve Kova Burcu Aşk Uyumu

Başak kova uyumu, başak ve kova burcu uyumu, başak kadını kova erkeği uyumu, kova kadını başak erkeği uyumu, başak ve kova burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Başak Kova Uyumu

Başak kova uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Başak Kadını Kova Erkeği Uyumu

Başak ve kova burcu birbirlerine zıt gibi görünebilirler. Fakat eğer birbirlerini anlarlarsa güvene dayalı bir ilişki kurabilirler. İkisi de partnerlerine yalan söylemekten hoşlanmazlar. Güven eksikliğinin bu ilişkiyi hiçbir yere götüremeyeceğini bilen başak kadını bu huyundan bir süre sonra vazgeçecektir. Birbirlerine genellikle ilk görüşte âşık olurlar.

Başak Kadını Kova Erkeği Uyumu yalnızca beraber iletişim kurmayı öğrendikleri zaman artacaktır. Karşılıklı güvenlerini sürdürmek istiyorlarsa, ilişkilerini taze tutmaları ve birbirlerini tam olarak oldukları gibi kabul etmeleri gerekir. Başak Merkür tarafından yönetilir ve değişken bir niteliğe sahiptir, bu da ona bu değişken, hareketli yapar. Fakat Kova burcunu gerçekten severse onun için bazı değişiklikler yapabilir.

Kova genellikle kendi yöntemlerine göre yaşamayı sever. Başak burcu gibi mutlulukların feda etmeye çok fazla istekli değildir. İletişimleri çoğunlukla iyi olmalı ve konuları benzer olmalıdır. Pek çok şeye ilgi duyacaklar ve genellikle benzer ayrıntılar konusunda heyecanlanacaklardır. Çoğu şeydeki zevkleri neredeyse aynı olabilir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Kova Kadını Başak Erkeği Uyumu

Başak burcu için her şey mantıklı ve akla uygun olmalıdır. Kova burcu çoğu zaman hayallere de alabilir. Bu yüzden de kova burcunun bazı hareketleri başak burcu için gerçekçi olmayabilir. İlişkilerinde mutlu olmak için yapacakları en iyi şey birbirlerini ciddiye almak ve saygı duymaktır. Başak erkeği ayrıntılara çok fazla özen gösterir. Kova kadını ise hayata geçirmek istediği bir sürü planla ona gelebilir.

Kova Kadını Başak Erkeği Uyumu birbirlerine alan bıraktıkları zaman yükselebilir. Âşık olmaları durumunda, özgürlük ve rutin için sürekli bir mücadele vermek zorunda kalacaklar. Başak ve Kova burcunun ilişkisindeki en büyük sorun, ikisinin de büyük ölçüde rasyonel zihinlerine güvenmeleridir. Bu, baştan çıkarmanın, sevginin ve doyumun neşesine yer bırakmaz ve genellikle her ikisinin de daha mutlu olabilmeleri için kendilerine daha fazla sıcaklık, yaşam veya duygu veren bir ortağa ihtiyaçları vardır. Bununla birlikte, Başak çok ihtiyatlı ve öngörülebilirdir ve çoğu zaman Kova burcunun çok heyecan verici, öngörülemeyen dünyasına sığmakta zorluk çekerler.

Başak ve kova burcu aşk uyumu genel olarak kötü düzeydedir.

Başak burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu