Aslan Kova Uyumu-Aslan ve Kova Burcu Aşk Uyumu

Aslan kova uyumu, aslan ve kova burcu uyumu, aslan kadını kova erkeği uyumu, kova kadını aslan erkeği uyumu, aslan ve kova burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Aslan Kova Uyumu

Aslan kova uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Aslan Kadını Kova Erkeği Uyumu

Aslan kova uyumu zıt gibi görünebilir, ancak ikisinin düşündüğünüzden daha fazla ortak noktası var. Bir araya geldiklerinde oldukça eğlenceli bir çifttir. Aslan Kadını Kova Erkeği Uyumu yalnızca beraber iletişim kurmayı öğrendikleri zaman yükselir. Her iki burç da yanlış anlaşıldığını hissediyor, büyük bir inatçı çizgiye sahip ve doğuştan liderler. Aslanlar sıcak ve sevecendir ve bolca şımartılmaya ihtiyaç duyar. Kova çok bağımsız, özgürlüğü seven ve hareketli yapıda biridir. Bu burçlar birbirlerini anında anladıklarını hissedebilirler ve bir ilişki sürdürürlerse, yakında birbirlerini tamamladıklarını görebilirler. Kova erkeği hayatında her zaman bir enerji ister. İkisini üstün olma çabası bu ilişkiyi zorlayabilir. Farklı olsalar bile, çoğu zaman hayatlarının birçok alanında birbirlerine ilgi duyarlar. İki inatçı burç olabilirler ve her zaman haklı olmak istiyorlar. İkisi de dışa dönük, eğlenceli ve mutludurlar. Öte yandan, Aslan bireyci olma eğilimindedir ve başkaları tarafından beğenilmeyi sever, ilgi odağı olmayı severler. Aslında ikisi de aynı yöne doğru giderler fakat farklı yolları kullanırlar. Bu nedenle zaman zaman çatışma yaşarlar.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Kova Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Birbirine çok zıt iki insanın ilişkisiyle karşı karşıyayız, ancak aralarındaki farklılıklar işe yarayacak. Birbirlerini mükemmel bir şekilde tamamlayacaklar. Kova ve Aslan farklı yollarda gibi görünseler de genellikle hedefleri ortaktır. Kova Kadını Aslan Erkeği Uyumu birbirlerine alan bıraktıkları zaman yükselebilir. Onlar yaşamları boyunca lider olmaya alışmış iki kişidir. Kova ve Aslan, dostlukta ve sosyal hayatta her zaman ilgi odağıdır, insanlar onları sever. Yönlendirmeyi severler. Bunu birbirlerine uyguladıklarında güzel sonuçlanmaz. Aslan erkeği kendiliğinden, dışa dönük, açık fikirli, kendine güvenen ve herhangi bir görevi organize etme ve devretme konusunda büyük bir yetenekleri vardır. Kova kadını ise fedakarlıkları nedeniyle başkaları tarafından gerçekten takdir edilir. Yaptığı tüm eylemler genellikle başkalarının iyiliği adınadır. Bu ikisi arkadaş olduklarında, çok zenginleştirici bir ilişki ortaya çıkabilir, çünkü Kova Aslan’a her zaman övgü almak yerine eleştirilerle de nasıl başa çıkılacağını öğretebilir.

Aslan ve oğlak burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Aslan burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu