Aslan Balık Uyumu-Aslan ve Balık Burcu Aşk Uyumu

Aslan balık uyumu, aslan ve balık burcu uyumu, aslan kadını balık erkeği uyumu, balık kadını aslan erkeği uyumu, aslan ve balık burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Aslan Balık Uyumu

Aslan balık uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Aslan Kadını Balık Erkeği Uyumu

Aslan balık uyumu oldukça düşük bir uyuma sahiptir. Yine de bu ilişkiyi yürütmek için yapabilecekleri pek çok şey var. Öncelikle birbirlerinin fikirlerine saygı duymayı öğrenmeliler. Dürüstlüğü severler fakat ilişkilerine bunu yansıtmayı öğrenmeleri gerekir. Aslan Kadını Balık Erkeği Uyumu yalnızca birbirleriyle konuştuklarında yükselebilir. Her iki burcun da yaratıcı gücü nedeniyle birçok ilgi alanını paylaşabilirler.

Balık, Aslan’a kolayca ilham verebilir. İyi bir ilişki yürütmenin yolu bireysel olarak ilgilendikleri konuya bağlı kalmalarıdır. Aslan, yaptıkları ve arzuları konusunda çok tutkulu, sıcak bir burçtur. Balıklar, hayallerinden herhangi birini gerçekleştirmek için nadiren aynı tutkuyu gösterir ve bu onların en büyük farkıdır.

Balık erkeği her zaman olaylara daha gerçekçi yaklaşır. Bazı ilgi alanlarını paylaşmalarına ve paylaşmak isteyecekleri aktivitelere sahip olsalar da aynı yere ve aynı eylemlere çok uzun süre nadiren bağlı kalırlar. Balık, Aslan’dan aldığı eleştiriyi kişisel olarak alamaz, bu da minimum çatışma ve karşılıklı anlayışla bir ilişki ile sonuçlanır.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Balık Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Bu bireylerin her ikisi de son derece duygusaldır ve her biri kendi tarzındadır. Aslan burcunun ait olduğu Ateş elementi, onları tutkulu kılar ve onlara sevdikleri ve duyguları için savaşma ihtiyacı verir. Balık bir Su burcudur ve çok daha pasiftir, tutkularını duygu akışıyla gösterir.

Nadiren herhangi bir şey için savaşırlar, mükemmellik için savaşmaya gerek olmadığına ve gerçek hazinelerin kendiliğinden ve çatışmadan uzak olduğuna ikna olmuşlar diyebiliriz. Balık Kadını Aslan Erkeği Uyumu hissettiklerini birbirlerine aktarabilirlerse mutlu olurlar. Her ikisi de açık olmaya ve dürüstlüğe çok önem verir. Her ikisi de bireysel inançlarına değer verdikleri kadar, Aslan’ın görkemli karakterinde ve Balık burcunun idealleştirici doğasında orta yol bulabilirler.

Tartışmalardan sonra biraz ara vermek ve kendi kabuklarına çekilmek ikisine de yi gelir. Hem Balık hem de Aslan diğer insanların ilgisini sever. Balık, muhteşem fikirlerini ve konseptlerini paylaşarak saatlerce konuşabilir. Bu da onları sosyal çevresi geniş bir çift yapmaya yeter.

Aslan ve balık burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Aslan burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu