Akşam Mesajları-Akşam İle İlgili Sözler

Akşam mesajları, akşam ile ilgili sözler, iyi akşamlar mesajları, akşam sözleri, hayırlı akşamlar sözleri, anlamlı akşam mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Akşam İle İlgili Sözler

Akşam ile ilgili sözler sizlerle;

Evinizde huzurla geçireceğiniz ve mutluluğun hanenizden hiç eksik olmayacağı bir akşam yaşamanı dilerim.

En çok da beni akşamlar üzüyor. Çünkü herkes bir şekilde birilerinin eve dönmesini bekliyor. Yani işe gidenler geri dönüyor, okulu olanlar evine geliyor oysa ben yalnız olduğumu en çok bu akşam vakitlerinde hissediyorum.

Bir vakti akşam yapan şey sadece güneşin batması mıdır yoksa insanın içindeki güneşin birden yok olması da o anı akşam yapar mı?

Umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşursun ve her akşam yaptığımız gibi yine balkonumuzda uzun uzun oturup da hoş sohbetler etme imkanına sahip olursun.

Akşamını sevdiğim tek mevsim yaz mevsimidir. Çünkü hava ne soğuk ne de sıcaktır, mümkünse bir tatil akşamı da olabilir ve insan en çok hayatı öyle zamanlarda seviyor.

Unutma akşamlarının karanlık olması demek ertesi günün daha aydınlık olması demek oluyor aslında. Onun için ne karanlıktan ne korkmaktan ne de yalnızlıktan şikayet etmeyi bırak ve biraz sabret. Çok yakında eskisinden de parlak ve eskisinden de güzel bir güneş seni tamamen aydınlatacak.

Şu anda batan güneş ile beraber tüm kötülükler, üzüntüler, acılar ve de kederler de çekip gitsin. Ve ertesi gün güneşin tekrardan doğması ile beraber de tüm güzellikler, umutlar, ümitler ve iyilikler sizinle olsun.

Akşam Mesajları

Akşam mesajları sizlerle;

Her akşam güneşin battığı yerden her sabah güneşin doğduğu yere kadar seviyorum seni. Sen hala benim sevgimi anlamak istiyorsan olduğun yeri değiştir ve farklı bir açıdan izle güneşin doğuşunu ve batışını.

Hayatta her zaman iyiliğe bile kötülükle cevap verecek kadar kalbi kararmış olan insanlar var. Ve mutlu bir hayat yaşamanın sırrı da bu tür insanlardan olabildiğince uzak durmak. Dilerim öyle insanları hayatınızdan çıkardığınız bir akşam yaşarsınız.

İyi bir akşam yaşamak için hiçbir şeye ihtiyacım yok. Karnımın tok olduğu, sağlığımın yerinde olduğu ve de huzursuz bir olay yaşamadığım her akşam bana en iyi akşamım olur. Hayırlı akşamlar sözleri devam ediyor.

Sevginin ve de umudun her zaman sizinle olduğu ayrıca tüm sevenleriniz ile huzurlu bir hayat yaşadığınız akşamlarınızın olması dileği ile.

İnsan fark etmiyor belki ama bir gün daha oturup hayatı yaşamaya bekledin ve tüm bu beklentine rağmen hayatta seni hiç beklemeksizin acımasız bir şekilde bir günü daha senin ömründen çalıyor.

Bazen öyle kötü bir gün geçirirsin ki sanki hiç akşam olmayacak ya da o gün bitmeyecek sanırsın ama yine de o gün biter ve bir şekilde akşam olur, sen anlayamasan bile. İşte öyle bir günün daha sonuna geldim ve bugüne dayanmamın tek sebebi akşam olduğunda seni görebilecek olmam oldu.

Akşamları yalnız yaşamayan insanlar için farklı heyecanlar içerirken tek başına kalmış ve ne bir bekleyeni ne de beklediği biri olmayan herkes için çok ama çok zor geçer.

Akşam Sözleri

Akşam sözleri sizlerle;

Akşamın en güzel yanı insanın işini gücünü bitirip de yavaş yavaş evine gelmesi ve günün tüm yorgunluğunu atabilmek için kendine vakit ayırmasıdır.

Her akşam mutlaka güzel bir kitap okumaya çalışırım çünkü unutma ki, kitap okuyan bir insanın beyni her gün beş dakika bile olsa diğer insanlara göre çok farklı düşünür ve de olaylara farklı bakış açılarından bakabilir.

Hayırlı akşamlar dilerim. Bir günün daha sonuna geldin ve fark etmesen bile ömründen bir günü daha tükettin umarım yaşadığın bugün için memnunsundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu