Başak Yay Uyumu-Başak ve Yay Burcu Aşk Uyumu

Başak yay uyumu, başak ve yay burcu uyumu, başak kadını yay erkeği uyumu, yay kadını başak erkeği uyumu, başak ve yay burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Başak Yay Uyumu

Başak yay uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %40

Başak Kadını Yay Erkeği Uyumu

Başak yay uyumu arasındaki bağ değişmez ve tutarlıdır. İlişkileri oldukça güçlü ve ciddi olacaktır. İkisi farklı yapılarda olsalar da birbirlerini anlarlar. Başak Kadını Yay Erkeği Uyumu ortalama sayılacak bir uyum gösterirler. Başak bir Dünya burcudur ve bu nedenle genellikle çok fazla risk almaz. Yay bir Ateş burcudur ve hedeflerine ulaşana kadar tutkuyla bir şeyleri zorlayacaklardır.

Bu ilişkide ikisinin de hatırlaması gereken en önemli şey, her ikisinin de kendileri olmak için alana ihtiyaç duymalarıdır. Bu ilişkideki en büyük sorun tüm ilişkilerinde olduğu gibi güven eksikliğidir. İki burcun da yüksek bir güvene ihtiyacı vardır ve karşılarındakine kolay kolay inanmazlar. Romantik bir ilişkiye başladıkları anda ikisi de kapana kısılmış hissedebilir. Başak değişken nitelikli bir burçtur ve sabırsızdır.

Yay burcu da uzun süre aynı yerde tutulamaz. Karşılıklı saygı ile başladıkları her ilişkide iletişim daha kolay olacaktır. Bir araya geldiklerinde birbirlerini aşırı derecede koruma ihtiyacı geliştirebilirler. Aynı zamanda iletişimleri oldukça iyidir ve uzun süre konuşurlar.

 Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Yay Kadını Başak Erkeği Uyumu

Birlikte saatlerce konuşabilirler. İkisi de entelektüel tavra önem veriyor. Zıt işaretler olsalar da birbirlerini tam olarak tamamlayabilirler. Birbirlerine saygı duydukları sürece ilişkileri de uzun ömürlü olacaktır. Yay Kadını Başak Erkeği Uyumu yüksektir. Yay burcu her zaman özgürdür. İkisi de yalnızca mantıklarıyla hareket ederler. Bu nedenle duygusal bir bağ içinde kalmaları oldukça zordur.

Birbirlerine saygı ile yaklaşmadıkları sürece bu ilişki uzun ömürlü olmayacaktır. Yay, Başak burcunun ihtiyaçları ile ilgilenmeyebilir. Başak burcu da zamanla ondan uzaklaşabilir. Başak burcu kendi derin duygularında kaybolmayı sever. Oldukça zihinsel burçlar olarak, genel olarak hem zihnin netliğine hem de zekaya değer verirler. Bu partnerlerin her ikisi de duygusuz olarak kabul edilir, ancak bunun nedeni çoğunlukla kalplerine veya içgüdülerine güvenmek yerine akıllarını ön plana almalarıdır.

İkisi de duygularını göstermek yerine genellikle tartışmayı tercih ederler. Eğer bu ilişkiye başladıysanız biraz zorlu ve karmaşık olacağını kabul etmelisiniz. Bu ilişkideki sorunlar yalnızca saygı çerçevesinde gerçekleşen iletişim ile hallolabilir.

Başak ve yay burcu aşk uyumu genel olarak kötü düzeydedir.

Başak burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu