Burçlar Nasıl Anlaşılır?

Burcu Anlamanın Yolları

Burçlar Nasıl Anlaşılır? veBurcu Anlamanın Yolları Astrologlara en çok sorulardan birisi karşımızdaki kişinin burcunu nasıl ona sormadan anlayabiliriz. Aslında bunu anlamak o kadar zor değil. Karşınızdaki kişinin hal ve hareketleri, olaylara bakış açısı gibi küçük izlenimlerle anlamak mümkündür.

Burçlar Nasıl Anlaşılır?

Anlamak için kişinin giyim tarzı, hobileri, Burçlar Nasıl Anlaşılır?  nelerden hoşlandığına bakarak da bir önsezi de bulunabilirsiniz. Şimdi gelelim burçların en öne çıkan ve dikkat çeken özelliklerine tek tek göz atalım.

Koç Burcu Nasıl Anlaşılır?

koçlar genellikle gittikleri her ortamda dikkat çekmeyi severler. Her zaman ilgi odağı olmak isterler ve hep bir numara olmak isterler bu sebepten dolayı genelde katıldıkları her ortamda baskın karakter olarak dikkat çekerler. Koçları bakışlarından ve üstünlüklerinden tanıyabilirsiniz. Bunun pozitif yönü olarak genelde çok fazla ortamı olan kişilerdir ve arkadaşları fazladır

Boğa Burcu Nasıl Anlaşılır?

Boğalar genelde rahatlarına düşkün burçlardır. Burçlar Nasıl Anlaşılır?  Gece gezmelerine bayılırlar. Hayatlarında en iyi yerde olmak istedikleri için ve kendisine herşeyin en iyisini istedikleri için çok çalışırlar ve iş hayatlarında iyidirler. Arkadaşlarına, dostlarına ve ailesine çok düşkündürler ve onlar için yapamayacakları şey yoktur. boğalar dediğim dedik bir karaktere sahiptirler ve bu yüzden hep dediğim olsun isterler. Fiziksel olarak açıklamak gerekir ise genelde boyunları kalın olur ve saçları dalgalı şekildedir.

İkizler Burcu Nasıl Anlaşılır?

İkizler burcu için öne çıkan en önemli özellik çok zeki olmalarıdır. Hızlı bir zekaya sahiptirler ve bu yüzden herşeyi sorgularlar çok merak ederler. İnsan ilişkileri iyidir ve çok çabuk iletişim kurabilirler. herkese kolay bir şekilde uyum sağlarlar. Genellikle olaylara duygusal olarak yaklaşmazlar zihinsel olarak düşünürler. Çekici ve aynı zamanda espirili bir yapıları vardır. Ne zaman ne yapacaklarını anlayabilmek çok zordur bir yandan gayet mutlu sevinçli bir şekilde muhabbet ederken bir anda çok hırçın ve sinirli olabilirler.

Yengeç Burcu Nasıl Anlaşılır?

Yengeçlerle yeni tanışıyorsanız size çok sıcak davranmazlar size ısınmaları zaman alabilir. Nasıl davranacağını kestiremezsiniz bir an çekingen bir tavır sergilerken bir an haylaz davranabilirler. Burçlar Nasıl Anlaşılır?  Yengeçler ilk başta soğuk davransalar bile kısa bir süre sonra uzun zamandır tanışıyormuş gibi size sıcak ve içten davranmaya başlarlar. Güzel özelliklerinden birisi ise ince düşüncelidirler ve minik sürprizler yapmaktan hoşlanırlar. Çevresine çok bağlıdırlar onlar için elinden gelen herşeyi yapmaya hazırdırlar.

Aslan Burcu Nasıl Anlaşılır?

Genelde çoğu aslanın ortak özellikleri arasında kafasına koyduğunu sonuna kadar gerçekleştirmek için her şeylerini ortaya koyarlar ve mücadele ederler. ilgi odağı olmaya bayılırlar ve hep gözlerin üzerinde olmasını isterler ve zaten konuşma tarzları, giyimleri ve tavırları sayesinde tüm ilgiyi kendilerinde toplayabilirler. Liderlik yapıları vardır ve genelde yüksek mevki sahibidirler. Fiziksel olarak açıklamak gerekirse gür saçlara sahiptirler ve boyları uzundur.

Başak Burcu Nasıl Anlaşılır?

Başaklar dış görünüşleriyle öne çıkarlar. Koyu renk gözleri ve anlamlı bakışları ile sizi önemli hissettirirler aynı zamanda bembeyaz bir tene sahiptirler. Tarzları dikkat çekicidir ve her zaman ışıl ışıldırlar. Bir arkadaş ortamında genellikle başaklar etrafı izlemeyi tercih ederler bunun nedeni ise insanları davranışlarına bakarak onları çözümlemeye çalışmalarıdır. Burçlar Nasıl Anlaşılır?  Başkalarını sürekli eleştirirler ama aynı eleştiri kendisine gelinse sert bir tavır sergileyebilirler. Genelde kimseye kolay kolay inanmazlar bu yüzden tek başlarına zaman geçirmek zorunda kalırlar.

Terazi Burcu Nasıl Anlaşılır?

Teraziler lüks olan herşeye ilgi duyarlar. Genelde terazi burcu kadın ve erkekleri cazibeleri sayesinde fazlasıyla etkileyicidirler. Terazi erkekleri bir kadınla nasıl konuşacağını ve davranacağını çok iyi bilir aynı zamanda terazi kadınları ise çekici olmaları ve cazibeleri ile erkeklerin gözleri hep üzerindedir. Her zaman olumlu ve iyi düşünürler insan ilişkileri çok iyidir. Arkadaş ortamları kalabalıktır ve her biri teraziyi çok sever.  Burcunuzu merak ediyorsanız mutlaka Burcum Ne Sayfası size yardımcı olacaktır.

Akrep Burcu Nasıl Anlaşılır?

Akrepler çok cesurdurlar ve genelde herkese meydan okuyan bakışları vardır. Bu hareketleri ile kendinden emin bir tavır sergilerler. Kafasında ne olursa olsun ona mutlaka ulaşırlar. Bu mücadeleci tavırları bazı zamanlar kalp kırabiliyor. Ama akrepler temiz kalplidirler ve yalan söylemezler. Sevdiklerine her türlü fedakarlığı gösterirler ve onlara aşırı bağlıdırlar. Konuşmaları ve kendisini ifade etme konusunda çok iyi oldukları için etrafında bir çok insan vardır.

Yay Burcu Nasıl Anlaşılır?

Maceracıdırlar ve genelde özgürlüklerine çok düşkündürler. Genelde bir yay ile karşılaştığınızda size başından geçen ilginç macera hikayelerini anlatırken bulabilirsiniz. Spor yapmaya bayılırlar ve sürekli bir yerden bir yere koştururlar ve bundan zevk alırlar. İş hayatlarında başarılıdırlar bunun sebebi işe bağlı olmaları ve sevmeleridir. Genelde üst mevkilerdedirler. Fiziksel olarak atletik bir yapıya sahiptirler.

Oğlak Burcu Nasıl Anlaşılır? 

Oğlaklar çok ciddidir bu yüzden onunla tanışınca ciddi olması sizi şaşırtacaktır ama buna kıyasla çok ince bir mizah seviyeleri vardır ve bu özellik insanların dikkatini çekmektedir. Genelde sakin bir tavır sergilerler. Bir oğlağın sinirlenmesi zordur ama eğer sinirlenirse onu durdurmak da bir o kadar zordur. Liderlik ruhları gelişmiştir adil ve kararlıdırlar. Fiziksel olarak zayıftırlar.

Kova Burcu Nasıl Anlaşılır?

Bir kova ile karşılaştığınızda aklınıza gelen ilk şey onların ne kadar üstün, kendini beğenmiş ve ulaşılamaz olmalarıdır. Ancak içlerine girdikçe bu algının tamamen kalktığını görebilirsiniz. Burçlar Nasıl Anlaşılır?  Özgürlüklerine fazla düşkündürler onları sınırlayan kişilerden anında uzaklaşırlar. İçlerinden geldiği gibi hayatı yaşarlar ve ilişkilerinde mantıklarından çok kalplerini dinlerler.

Balık Burcu Nasıl Anlaşılır?

Genelde bir balık ile konuşurken sanki başka bir dünyadaymış gibi davranır. Kendi dünyalarında yaşarlar. Başka insanların ne söylediği pek umurlarında olmaz. Burçlar Nasıl Anlaşılır?  Kendi doğruları ile hayatlarına yön verirler. Bu yüzde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu