İlişkide Koç Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

Koç ve Koç Burcu İlişkisi

İlişkide Koç Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur? Koç burcu biraz zor ve sert bir burç olduğundan dolayı onları en iyi Terazi burçları taşır. Koç burçları ister aile içinde olsun, ister arkadaş çevresinde olsun daima ön planda olmak ister. Ortam içinde sözü dinlenen, yol gösteren biri olmak için çabalar. Terazi burcu olan kişiler, koç burçlarının bu özelliklerini benimseyebilir.

İlişkide Koç Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?

koç burcu
koç burcu

Koç ve Koç Burcu İlişkisi

Koç burçlarının üstün olmaktan çok hoşlandığını biliyorsunuz. İlişkide Koç Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur? İki koç burcunun sürekli aynı ortamda bulunması tartışmaya ve hatta kavgaya kadar gidebilir. Bu durum ilişkilerde de değişmeyecek ve sürekli tartışma olacaktır. İlişki içinde olan iki koç burcu birbirlerine ancak üzüntü verir.

Koç ve Boğa Burç İlişkisi

Boğa burçları sessizliği, sakinliği çok sever. Empati yapabilme yeteneği yüksek ve insanlara karşı çok hoşgörülü insanlardır. Boğa ve Koç burcu bir araya geldiğinde, boğa burcu onu benimsemeyebilir. Birbirleri ile vakit geçirmeleri, beraber sohbet içeresinde bulunmaları onları zamanla yakınlaştıracaktır.

Koç ve İkizler Burcu İlişkisi

Koç ve ikizler burcu arasında yaşanan ilişkilerin çok sağlam olacağını bilmeniz gerekmektedir. İki burcun arasında büyük bir aşk yaşanır ancak koç burcunun sabretmesi gerekmektedir. İkizler burcunun çok hareketli hayatına ve sürekli değişen duygu değişimlerine ayak uydurmak zor olacaktır. Bu nedenle kontrolün koç burcu elinde olması gerekiyor aksi halde kontrol ikizler burcunda olursa o ilişkinin fazla uzun sürmeyeceğini bilin.

Koç ve Yengeç Burcu İlişkisi

Yengeç burcu ile koç burcunun aşk yaşaması imkânsıza yakın denilebilir. Yengeç burçları aşırı duygusal ve kırılgandır. Koç burcunun konuşmaları istemsiz olarak onları kırabilir, üzebilir. Bu birliktelikten uzak durmak iki burç içinde en iyi olacaktır.

Koç ve Aslan Burcu İlişkisi

Koç ve aslan burcu birbirlerine tahammül edebilirse, zamanla büyük bir aşka yelken açabilirler. Aslan burcu güçten hoşlanır ve güçlü insanların yanında bulunmaktan zevk alır. Güce saygı duyduklarından dolayı aralarında sorun yaşanmaz. Bu iki burç birbirlerine çok alışabilir.

Koç ve Başak Burcu İlişkisi

Başak burçlarının aşırı sakin yapısı koçları gerebilir. Onlar aşırı sakinlik ve sessizlikten nefret ederler hatta öyle insanlardan uzak durmayı seçerler. Bu burçların arasında elbette bir ilişki başlayabilir ancak ilişkinin çok kısa süreceğini bilmelisiniz.

Koç ve Akrep Burcu İlişkisi

Bu iki burç arasında ilişki yaşanacaksa uzak mesafeli olması gerekmektedir. Akrep burcu sevgiliniz varsa arkadaşlarınızla oturup bir kahve içmeniz bile sorun olacaktır. Koç burçlarına kıskançlık en başka sevimli veya sevginin bir işareti olarak gelse de uzun vade de içinden çıkılamaz bir hal alacaktır. Akrep burçlarının bu yönlerini değiştirmek çok zor olmakta beraber bunu denemek bile insanı yorabilir. Bu ilişkinin sürmesi iki tarafa da manevi olarak çöküntü yaşatabilir.

Koç ve Yay Burcu İlişkisi

Koç ve yay burcu ilişkisi tam anlamıyla kusursuz olabilir. İlişkide Koç Burcu Hangi Burçlarla Uyumludur?  Yay burçlarının ortamlara hemen adapte olması ve yeri geldiğinde sakin, yeri geldiğinde hareketli olmaları onları vazgeçilmez kılmaktadır. Koç burcu olanlar bu tip insanlara bayılırlar. Bu ilişkinin uzun sürmesi de kısa sürmesi de tamamen yay burcunun isteğine göre gerçekleşir. Burcum ne diye merak ediyorsan bağlantıdan devam et.

Koç ve Oğlak Burcu İlişkisi

Bu ilişki koç burçlarının inanılmaz derecede canını sıkar. Oğlak burçlarının herkesi güvenilmez birisi olarak görmesi, her olaydan kuşkulanması koç burçlarının işine gelmez. Onlara güvenilmez olduğunu söylerseniz veya hissettirirseniz hemen sizden uzaklaşacaktır.

Koç ve Kova İlişkisi

Kova burçlarının özgür yaşam tarzları koç burçlarının ilgisini çekecektir. Özgür olmayı seven iki insanın aşkı büyük olur. İlişki içinde aksaklıklar meydana gelebilir fakat bu aksaklıklar bir olursanız kolayca ortadan kalkar.

Koç ve Balık Burcu İlişkisi

Balık burçlarının hassas yapısı ile koçların sert yapısı yan yana bile gelmemeli. İlişkinin başlaması ile kalplerin kırılması bir olur. Balık burcu olan biriyle ilişkiye başlamayın çünkü onun çok fazla ağladığı görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu