Komik fıkralar, eğlenceli fıkralar, güldüren fıkralar, 2020 fıkraları, yeni fıkralar, yetişkin fıkraları,kombine almış vb… komik fıkraları sizler için hazırladık.

Kombine Almış Fıkrası

Adamın müthiş bir karısı vardı. Doyumsuz bir seks düşkünüydü! Adamcağız, karısının bu tükenmeyen cinsel arzularıyla baş edemiyordu! Bezmiş, bunalmıştı adeta! Sonunda konuyu aile doktoruna açtı ve yardım istedi!

Doktor da bu işin tıbbi müdahale ile halledilemeyeceğini anlamış olmalı ki, adama ilginç ve farklı bir yöntem uygulamasını önerdi:

“İşin kolayına kaçalım! Karına artık bu işi para karşılığında yapabileceğini söyle! Belki o zaman biraz rahatlarsın! Anlarsın ya!? Bildiğim kadarıyla senin hanım parayı biraz fazla sever!?”

Adam, kafasında bu planla eve döner dönmez karısı “Haydi kocacığım bir sevişelim!” deyince, planı uygulamaya koymuş:

Bak sevgilim! Ben artık bu işi para karşılığı yapacağım! Bir de tarife belirledim: Yatak odasında 500, salonda 250, mutfakta ise her seks başına 100 lira alırım! Nasıl işine gelirse!?”

Kadın hemen çantasını açıp içinden bir 500 lira çıkartınca, adam yatak odasına doğru yürümeye başlamış. Eși arkasından seslenmiş:

“Yooo!!! Yatak odasında değil kocacığım! Mutfakta ama 5 defa!?”

Yorum Yap

Yorum Yap