1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Baykuş Görmek-Rüyada Baykuş Yakalamak

Rüyada Baykuş Görmek-Rüyada Baykuş Yakalamak

Rüyada baykuş görmek, rüyada baykuş sesi duymak, rüyada baykuş yakalamak, rüyada baykuş sevmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Baykuş Görmek

Rüyasında baykuş gören kişinin çevresinde kesesini doldurmaya çalışan, acımasız bir yöneticinin olduğuna işaret eder. Baykuş aynı zamanda kendi acındırmak suretiyle dilenerek para kazanmaya çalışan kimseyi sembolize eder.  Rüyada baykuş görmek art niyetli ve kötü karakterli birisi tarafından zarara uğratılacağınız anlamına gelir.  Bir yandan da yüzsüz, yalancı ve eli uzun bir adamla tabir edilir. Rüyasında baykuş gören kişinin etrafından onun ayağını kaydırmayı isteyen kişilerin olduğuna işaret eder.

  • Rüyada Baykuş Sesi Duymak

Rüyada baykuş sesi duymak uğursuzluk olarak nitelendirilir. Kötü ve üzücü haber almaya, sevdiğiniz kaybetmeye işaret eder.

  • Rüyada Baykuş Yakalamak

Rüyada baykuş yakaladığının gören kişinin başının belaya gireceği, işin içinden çıkılmaz olaylara dalacağı, kendini ifade etmekte zorlanacağı, yanlış anlaşılacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Baykuş Sevmek

Rüyada baykuş seven kişinin işinde hile yapıp helal rızkına haram karıştıracağı söylenir. Rüya sahibinin hak yolundan ayrılacağı, günaha gireceği, Allahın gazabına uğrayacağı sonunda tövbe edeceği söylenir.

  • Rüyada Baykuş Konması

Rüyada ağaca bir baykuş konduğunu görmek rüya sahibinin bir türlü yüzleşemediği korkularına işaret eder. Rüya sahibinin tembelliğine ve miskinliğine bu yüzden bazı işlerin iptal olmasına ve maddi zarara işaret eder.

  • Rüyada Baykuş Yavrusu Görmek

Rüyada baykuş yavrusu gören kişinin evladının hayırsız olacağı, anne ve babasını çok üzeceği, kötü işlere bulaşıp anne ve babanın başını ağrıtacağı söylenir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap