Rüyada Abdest Aldığını Görmek

Rüyada abdest aldığını görmek, rüyada abdest alıp namaz kılmak, rüyada sıcak-soğuk suyla abdest almak, rüyada başkasının abdest aldığını görmek vb.. sorulara cevap bulacağınız rüya tabirleri makalemizi sizler için hazırladık.

Rüyada Abdest Aldığını Görmek

Rüyasında abdest alan kişi için güzel ve hayırlı şeyler olacağı anlamına gelmektedir. Giriştiği işlerinde başarılı olacağını, hasta ise hastalığından şifa bulacağı ve dertli ise dertlerinden kurtulacağının göstergesidir. Genel anlamda, rüyada abdest alan kişinin güzel günler geçireceği manası vardır.

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Rüyada abdest almak

Rüyasında abdest alıp namaz kılan kişi, maddi sıkıntılardan kurtulup, kısa süre içerisinde maddi ve manevi olarak iyi noktaya geleceği ve planladığı işlerde büyük başarılar elde edeceği manası vardır.

Rüyada Abdest Bozmak

Rüyada abdesti bozulan kişinin, sıkıntılı bir işe girdiği ve bu iş sonucunda üzüleceği ve toplumda arkasından söz edileceği ve bir dönem bu sıkıntılı olayların devam edeceği manası vardır.

Rüyada Kirli Suyla Abdest Almak

Kirli suyla abdest aldığını gören kişi, sıkıntılı günler geçireceği ve umulmadık yerlerden darbe alacağını gösterir. Girişimlerinde başarısız olacağı ve üzüntülü bir döneme gireceği manası vardır.

Rüyasında soğuk suyla abdest alan kişinin tüm maddi sıkıntıları yok olur.

Rüyasında abdesti tam alamayan veya abdest alırken suyun kesildiğini gören kişinin işleri yolunda gitmez.

Rüyada başkasının abdest aldığını gören kişi, abdest alanın tüm sıkıntılarından kurtulacağını görür.

Akan bir nehirde abdest alan kişinin tüm sıkıntılarının biteceği ve feraha kavuşacağı ve toplumda saygı değer bir kişi olacağı manası vardır.

Abdestli iken bir daha abdest aldığını gören kişinin dini yönleri daha da güçlenir.

Rüyasında su dışında başka bir sıvı ile abdest aldığını gören kişinin borcu atar.

Rüyasında aldığı abdest suyunu içen kişinin hiçbir sağlık sorununun kalmayacağı ve sağlığına geri kavuşacağına işarettir.

Genel anlamda rüyada abdest almak güzelliklere, sıkıntılardan kurtulacağına ve işlerinde başarılı olacağını gösterirken, abdest alamayan veya abdesti yarım kalan kişinini sıkıntılı günler geçireceğinin ve borçlanacağına işarettir.

Rüyasında boy abdesti alan kişi Allah’a yaklaşır ve iman gücü artar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu