Rüya Tabirleri

Rüyada Bakışmak-Rüyada Göz Göze Gelmek

Rüyada bakışmak, rüyada göz göze gelmek, rüya bir kadın ile göz göze gelmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bakışmak

Rüyasında bakışan birisi şerli olaylarla karşılaşacağı, bazı olayların kendisine uğursuzluk getireceği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresinde hayırsız ve kem gözlü birisi olduğunu ve bu kişiden kişinin sakınması gerektiğini aksi taktirde zarar göreceği söylenir. Kişinin yakın zamanda zor ve stresli günler geçireceğine işaret eder.

  • Rüyada Biriyle Bakışmak

Rüyasında birisiyle bakışan birisi bakıştığı kişiye meydan okuyacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin gizli bir düşmanı ile yüzleşeceği, dost sandığı birisinin aslında düşman olduğunu fark edeceği ve kendisini koruma altına alarak bazı belaları def edeceği söylenir.

  • Rüyada Göz Göze Bakışmak

Rüyada Bakışmak-Rüyada Göz Göze Gelmek 2

Rüyada birisi ile göz göze gelip bakışan kişi bakıştığı kişi ile fikir ayrılığına düşeceği, bu fikir ayrılığından dolayı ateşli tartışmaların içine gireceği bu durumun kişinin canını fena halde yakacağı söylenir.

  • Rüyada Bir Erkekle Göz Göze Gelmek

Rüyayı gören kişinin erkek bir düşmanı olduğu söylenir. Rüyadaki düşmanın kişiyi kıskanıp başarılarına engel olmaya çalıştığı, iş yerinde rüyayı gören kişiyi aşağıya çekmeye çalışacağı şeklinde rivayet edilir.

  • Rüyada Bir Kadınla Göz Göze Bakışmak

Rüyasında bir kadın ile göz göze geldiğini gören kişi üzücü bir haber alacağı ve kısa bir yolculuğa çıkacağı anlamını taşımaktadır.

  • Rüyada Eski Sevgiliyle Göz Göze Gelmek

Rüyasında eski sevgilisi ile bakışan kişinin yakın zamanda gözyaşı dökeceği anlamına gelir. Bazı gerçeklerle yüzleşeceği, kötü haber alacağı söylenir.

 

9 Yorum

  1. Rüyada hiç tanımadığım bir adam İle göz göze gelip bakıştık. Sanki 1 saat sürdü bakışmak rüyamın anlamı ne

  2. Rüyamda teyze kızım işe saatlerce bakıştık ama aramızda herhangi bir münasebet yaşanmadı ne anlam çıkar

  3. Rüyada karlı komşu İle göz göze geldik ama çok mantıksız bir şekilde sanki saatlerce bakıştık ne anlam çıkar ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı