Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada altın görmek kişinin hayırlı bir iş sahibi olmasına, bu iş sayesinden geçim derdinde kurtulup yüksek gelir sahibi olacağına, ömrünün manevi ve maddi bollukla geçeceğine, beklediği güzel haberin tez zamanda geleceğine, eşi hamileyse evladının hayırlı olacağına, hamile değilse ve çocuk isteniyorsa yakın vakitte hamilelik haberi almaya, kendinin hayırlı bir evlat sahibi olmasıyla beraber itibarının artmasına, etrafı tarafından hep aranan insan konumuna, çok sevilen biri olmasına yoğrulur.

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada altın gömüsü bulmak ise kişinin, kötü niyetli insanlardan biran önce kurtulması gerektiğine, bu kişilerden kurtulduktan sonra kendisine hayırlar geleceğine, içindeki kötülüklerden arınması gerektiğine veya ileride arınmış olacağına, manevi huzuru bulmasıyla beraber içinin mutluluk dolacağına, gelirinin yükseleceğine ve bu yüksek gelirini hayırlı işlerde kullanacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın satmak ise kişinin haram paraya ulaşmasına, parasını kötü yollarda harcamasına, elindeki paraları değerlendirememesine ve ya kişinin nakit ihtiyacı varsa ummadığı yerden para gelmesine, yakınlarından yüklü miktarda maddi destek geleceğine, Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir? borçlarının sonlanacağına yoğrulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu