Rüyada Babayı Hasta Görmek

Rüyada babayı hasta görmek, rüyada babayı hasta etmek, rüyada babayı yatağa düşmüş görmek vb.. rüya tabirlerinin sizler için hazırladık.

Rüyada Babayı Hasta Görmek

Rüyada babayı hasta görmek pek hayra yorulmaz. Kişinin aile birliğinin dağılacağı, üzücü olaylar yaşayacağı, güvendiği insanlardan zarar göreceği, aldatılacağı, haksızlığa uğrayacağı anlamlarına gelir. Gerçek yaşamda aile bireylerinden birinin hastalık yaşayacağı ya da çok yakın birisinin kayıp haberinin alınacağı söylenir. Kişinin babası hayatta ise rüya sahibi yakınlarından gördüğü haksızlık ve yalan yüzünden zor duruma düşeceği, insanlara karşı olan güven duygusunun azalacağı ve kişinin giderek içine kapanacağını ifade eder.

Burçlara Göre Babalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rüyada Babayı Hasta Etmek

rüyada babayı hasta etmek

Rüyada babayı hasta etmek; hasta eden birisi istemediği bir duruma düşeceği ve bu durumdan dolayı büyük üzüntü yaşayacağı söylenir. Babasını hasta eden kişi dini açıdan büyük günaha gireceği ve yakın zamanda af dileyeceği söylenir.  Rüyayı gören kişi evliyse kötü davranışından dolayı eşi ile ayrılığın eşine geleceği, ilişkilerinin yıpranacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Babayı Yatağa Düşmüş Görmek

Rüyasında babasının hasta olup yatağa düştüğünü gören kişinin umutlarının tükendiği, iş konusunda büyük aksilikler yaşayacağı anlamlarına gelir. Kişi yapacağı harcamalar yüzünden iflasın eşiğine geleceği söylenir. Servet sahibi kimsenin servetini koruyamayacağı, kötü niyetli kişilerin oyuncağı haline geleceği, düşmanlarını ayırt etmekte zorlanacağına delalet eder.

Babam ya en güzel sözler makalesine göz atmanızı öneririz.

  • Rüyada Babayı Hasta Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada babasını hasta olarak gören kişinin psikolojik durumu incelendiğinde kilinin ciddi bir sevgi açlığı çektiği söylenir. Yaşı ilerlese bile babasının yüreğinde açtığı boşluğu doldurmakta zorlandığı bu yüzden özgüven eksikliği yaşadığı söylenir. Kişi iç dünyasında pek çok problemle boğuştuğu, babasının açtığı eksikliği bir türlü dolduramadığı söylenir.

 

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu