Rüyada Baş Ağrısı Görmek-Rüyada Baş Ağrıması

Rüyada baş ağrısı görmek, rüyada bas ağrısı çekmek, rüyada ayak ağrısı görmek, rüyada kulak ağrısı görmek vb.. rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Baş Ağrısı Görmek

Rüyada baş ağrısı görmek, rüya sahibinin kötü huylarının, kötü duygu ve düşüncelerinin kendisine zarar verdiği söylenir. Kişinin bu durumun farkına varacağına ve kendini değiştirmeye karar vereceğine işaret eder. Bu kararın, kişi için çok doğru ve hayırlı olacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler getireceği söylenir. Rüya sahibinin tekrar pişman olmaması için zamanında yaptığı yanışlara düşmemek için çaba göstermesi gerektiği konusunda kişiye uyarı niteliği taşır.

  • Rüyada Baş Ağrısı Çekmek

Rüyada baş ağrısı çeken kişinin canın sıkılmasına, hayatının ve moralinin bozulmasına neden olan durumdan kısa süre sonra kurtulacağına işaret eder.

  • Rüyada Ayak Ağrısı Görmek

Rüyada ayak ağrısı, şansızlığa, kısmetin kapanmasına, mutsuzluğa işaret eder. .

  • Rüyada Kulak Ağrısı Görmek

Rüyada kulak ağrısı çektiğini görmek, kişinin nazara geleceğine ve kendisini çekemeyen kişilerin kötü elektriğinden etkileneceğine delalet eder.

  • Rüyada Boyun Ağrısı Görmek

Rüyada boyun ağrısı çekmek, huyu ve davranışları güzel olmayan bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kişinin güvenilmeyecek ve sözüne inanılmayacak kimse olduğu anlamına gelir.

  • Rüyada Kalp Ağrısı Görmek

Rüyada kalp ağrısı gören kişinin dinden, diyanetten ve Allah yolundan uzaklaşacağı, hayırsız işlere imza atacağı, kendiniz zor duruma sokacağı, işlerin işin içinden çıkılmaz bir hal alacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Ağrı Çekmek

Rüyada ağrı çekmek, rüyanın tam tersine mutlu olmaya ve hiçbir sağlık sorunu ile karşılaşmamak olarak değerlendirilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu