Güven Sözleri-Güven Kırıklığı Sözleri

Güven sözleri, güven ile ilgili sözler, güven kırıklığı sözleri, sevgiliye güven sözleri, uzun güven sözleri, en etkili güven sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Güven karşılıklı olarak birbirine inanma ile olur. Güven sözleri sayesinde karşılıklı ilişkilerinizi güçlendirebilir ve aranızdaki kırılmaz bağı daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Güven ile ilgili sözler sayesinde güvencenizin boşa gitmediğini belirtebilirsiniz. Bazen de güvenin  boşa çıkması durumu vardır. İşte bu durumda güven kırıklığı sözleri ile dile getirilmektedir.

Güven konusu en fazla yaşadığınız aşk ilişkisinde ön plana çıkmaktadır. Sevgiliye güven sözleri ile aşkınızı tazeleyebilirsiniz. Uzun güven sözleri ile güvenin ne kadar önemli olduğunu gösterebilirsiniz. En etkili güven sözlerini sizler için oluşturduk.

Güven Sözleri

 

Oysa ben sana güvenmiştim ama senin şimdi bu bana yaptıkların bu kocaman güvenin neresine sığar?

Şimdi karşıma geçip de konuştuğun tüm bunlar güvenin neresine sığıyor, söyler misin?

Güven bizim için yazılmış tüm şarkıların en güzel kısmında sanki. Şimdi şarkılar bile seni söylüyor ve ben güven hissini en derinlerimde bile hissediyorum.

Güven hissi dünyanın en güzel hissidir çünkü diğer tüm güzel hissi de kendi peşi sıra sürekler.

Güvenmek demek bir insana dünyanın tüm şartlarını göz önüne alıp da ona inanmak demektir.

Güvenmiyorum da, inanmıyorum da ve artık seni sevmiyorum da. Çünkü sen bir gün beni bıraktıktan sonra eninde sonunda mutlaka tekrar bırakacak hale gelirsin.

Güvenin en güzel yanı bir insanın gözlerinin ta içine bakabilecek kadar inanmaktır. Çünkü güvenmediğin sürece inanmanın da bir anlamı kalmıyor.

Sevgiden de temel bir histir inanmak. Hatta inanmanın da daha güzel hali güvenmektir.

Güven duyduğum bir insanı asla yarı yolda bırakmam çünkü insan yola çıktığı insanları ne yarı yolda bırakmalı ne de yola çıktıklarını unutup başka insanlara yönelme fikrine kapılmalı.

Güvendiğin sürece önünde dağlar duramaz hatta tüm dünya karşına geçip de onu suçladığı halde koşulsuz şartsız inanmaktır güven.

Güvendiğim için ben bu acınası haldeyim. Çünkü kime güvenirsen ona sırtını yaslarsın ve sırtını yasladığın kişi seni arkandan vurur.

Güvendiğim dağlara bırak kar yağmayı, fırtınalar koptu da o dağ yer yarıldı yerin dibine girdi.

Bir kere daha geçsen karşıma, bir kere daha aynı yalanları söylesen ben yine sana inanır ve yine sana güvenirim çünkü bendeki de böyle büyük bir aşk.

Güvenden bahsetmenin hiçbir anlamı yok çünkü güven, birbirini seven ve diğer tüm çıkarları unutan insanlar arasında olur anca.

Güven Kırıklığı Sözleri

Ne sen benim karşıma çık ne de ben senin bir daha yüzünü göreyim. Çünkü güven kelimesi artık bizim için çok eskide kaldı.

Ben sana güveniyorum çünkü her şeyden önce bu güven duygusunu sen oluşturdun benim kalbimin ta içinde.

Güvenme ne demek sen bunu asla bilemezsin çünkü kandırmaktan, yalandan ve aldatmaktan sonra güven duygusuna öyle uzaksın ki.

Güvendim ve yanıldım. Kabul ediyorum çünkü inkâr etmek var olan bir şeyi asla yaşanmamış yapamıyor.

Güven en tehlikeli duygudur çünkü birine bir defa güvenirsen o insan sana karşı birden fazla şeyi yapabilir ve sen de güvenerek tüm bu ihtimallere kapını açık bırakmış olursun.

Sana olan güvenimi böyle parça parça bir hale getirmen belki de benim hatamdı. Çünkü ben senin eline bir ilah verdim ve beni asla vurmayacağına, o silahı asla ateşlemeyeceğine gönülden inandım.

Bir sana olan sevgim bir de güvenimin boşa çıkması kahretti beni. Çünkü sevgi ve sevgiden de yüce olan güven duygusunu böyle şuursuzca harcamak insanı mahveder.

Sevgiliye Güven Sözleri

Güvenin en temel duygusu inanmaktır. Çünkü eğer birine güvenmek istiyorsan önce o kişiye inanman gereklidir.

Önce bana inan, inan ki güvenmek için bir nedenin olsun. Bir de güven herkese kolayca harcamaman gereken bir duygudur.

Herkese güvenmemelisin çünkü güven duygusu herkese sıklıkla harcayacağın bir duygu değildir.

Güvenmenin asıl nedeni bir insanın kötülük yapmayacağına koşulsuz şartsız inanmaktır. Ve herkese güvenirsen hep yarı yolda kalırsın.

Eğer bir insana güvenir de ona inanmayı seçersen o kişi sana zarar verebilir. Birine koşulsuz şartsız güvenmek her zaman daha tehlikeli olandır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu