Milyon Dolarlık Proje CHATGPT

CHATGPT

Milyon Dolarlık Proje CHATGPT , ChatGpt Nedir? Yapay zeka ile ilgilenen bir şirket olarak bilinen OpenAI yeni projesini hayata geçirdi. Bu proje şimdiden Google’ı altüst etti. İşte karşınızda sorduğunuz sorulara anında cevap veren, çok güzel makale yazan, çeviri yapan ve kodlama yapabilen CHATGPT.

Milyon Dolarlık Proje CHATGPT

Eğer kafanızı kullanırsanız yani aklınızı çalıştırırsanız bu proje çok büyük bir nimet. Sizin ekmek tekneniz olabilir. Nasıl para kazanacağınızı anlatmadan önce size şunu söylemek isterim ki daha bu projenin varlığından haberi olmayan milyonlarca insan var. Milyon Dolarlık Proje CHATGPT  Siz bunu biliyorken hemen harekete geçip kazanma şansınız çok daha yüksek hatta kaçınılmaz. Gelelim para kazanma meselesine. Şimdi size ChatGPT ile para kazanabileceğiniz birçok iş modeli vereceğim.

CHATGPT

Bunların ilki çeviri yapmak. ChatGpt Evet çeviri yaparak dolarla para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler: Fiverr’da hesap açıp ilan koymak veya Upwork sitesinden iş ilanlarına teklif vermek. Makale çevirerek, hikaye çevirerek para kazanabilirsiniz. Üstelik kelime başına daha fazla kazanabilirsiniz.

Örneğin: Fiverr’da 10 dolara ilan açtınız ve 2 bin kişi satın aldı yani 20 bin dolar para kazanırsınız. Türk lirasına çevirmedim bile, gerisini siz düşünün.

Bir diğeri ise şu: ChatGPT’ye konu veye birkaç kelime verdiğiniz takdirde sizin için makale, şiir, hikaye, masal, şarkı, rap ve daha fazlasını yazabilir. Bunları satıp çok güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Örneğin: “Aşk, pembe ve kadın kelimelerini kullanarak şiir yaz” dediğinizde sizin verdiğiniz kelimeleri iyice yoğurarak şiir hazırlıyor. Bunları freelancer sitelerinde satabilir ve binlerce dolar kazanabilirsiniz

Aynı şekilde 3 kelime veya daha fazlasını verdiğinizde ya da konu verdiğinizde sizin için hikaye de yazabilir şarkı da yazabilir makale de yazabilir.

Makaleleri satmak için kullanmanız gereken siteler: Fiverr, Bionluk ve Upwork. Bu siteler sayesinde dolar veya türk lirası kazanabilirsiniz.

ChatGpt Nedir?

ChatGpt Nedir? Gelelim son ve en iyi yönteme: E-kitap yazdırarak servet sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? dikkatli okuyun; Evet yanlış duymadınız E-kitap yazarak çok dehşet rakamlar kazanabilirsiniz. Öncelikle ChatGPT’yi açıp ilgilendiğiniz konu ile ilgili 10-15 tane alt başlık istiyorsunuz. Daha sonra bu alt başlıkları teker teker detaylıca anlatmasını istiyorsunuz ve anlatmaya başlıyor. Yazma işlemi bittikten sonra hepsini bir dökümanda topluyorsunuz. Kitap kapağı ve yazıları birleştirdikten sonra hazır olacaktır. Ama düzenli bir şekilde yapmış olmanız gerekiyor bunu da demiş olayım.

PDF olarak kaydedersiniz. Shopier hesabı açarak dijital kitabınızı ekleyebilirsiniz. Fiyatı çok yüksek tutmayın daha çok satılması açısından. Ürünü ekledikten sonra ürün linki çıkacaktır. Linki alıp instagram sayfanızın açıklama kısmında ve hikayelerinizde kullanabilirsiniz. Eğer başarılı bir şekilde pazarladıysanız milyonlar kazanmanız kaçınılmaz olacaktır. Bu kadar rahat söyleyebiliyorum çünkü kendimden biliyorum. Arkadaşlar bu internet bir nimettir kullanabilenlere. Milyon Dolarlık Proje CHATGPT , ChatGpt Nedir? Lütfen doğru şekilde kullanmaya çalışın ve kendinizi geliştirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu