Akrep Akrep Uyumu-Akrep ve Akrep Burcu Aşk Uyumu

Akrep akrep uyumu, akrep ve akrep burcu uyumu, akrep kadını akrep erkeği uyumu, akrep ve akrep burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Akrep Akrep Uyumu

Akrep akrep uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %20, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %50

Akrep Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Akrep akrep uyumu genel olarak kötüdür. İki Akrep burcu birbirleri arasında duygusal bağı olan bir ilişki yaşarlar. İkisi de oldukça gerçekçi sadık ve zekidir. Ayrıca ilişkide olabilecek her türlü krizi yönetme konusunda oldukça başarılıdırlar. Bu ilişkide en önemli şey tutkular olacaktır. Hatta bu ilişkiyi tutkular yönlendiriyor diyebiliriz.

Akrep Kadını Akrep Erkeği Uyumu yüksek bir uyuma sahiptir. Akrep burcu aslında başkalarının hayatına dahil olmayı çok sever fakat kendi hayatına dahil olunmasından asla hoşlanmaz. Bu nedenle bu ilişkide bazı çatışmalar olabilir. Güven eksikliği yaşarlar ve bu nedenle de başka bir akreple paylaşacak şeyleri özenle seçerler. İkisi de bu ilişkide ne istediğini tam olarak bilemezler. Bu nedenle bazen üstünlük savaşına dönüşebilir. Fakat akrepler ilişkilerin bir rekabet değil sevgi karşılaşması olduğunu bilmeleri gerekir.

Birlikte çalışırlar ve aynı pozisyona ilerlemek için rekabet ederlerse veya herhangi bir şekilde birbirlerinin statüsünü tehlikeye atacaklarını düşünürlerse ilişkileri büyük sorunlar yaşayabilir. Karşılıklı anlayış göstermek için ayrı yaşamlar sürmeleri ve bunu yapmak için birbirlerine yeterince yer vermeleri gerekir. Oldukça karmaşık ve zor bir ilişkileri olabilir. Çünkü hem birbirlerini çok iyi anlarlar hem de birbirleri ile tartışırlar. Aslında kalplerinin derinliğini tam olarak anlayan bir partnerle olmak onları mutlu edecektir.

İkisi de duygu eksikliği yaşarlar. Bu nedenle birbirlerinin bu eksiklerini doğru bir şekilde giderebilirler. Kendi yansımalarını görürler. Ama bir süre sonra bu yansımaları yadırgamaya yatkın hale gelebilirler. Yaşantılarında nereye gidelim ya da ne yapalım gibi sorunlarla uğraşmazlar. Ortak kararlarını oldukça kolay bir şekilde alabilirler. Fakat seçimleri yine de onları mutlu etmeyebilir. Aslında ikisinin de aradığı denge aynı zamanda zıt karakterli bir partneridir. Akrep ve Akrep birbirlerinin en kötüsünü ortaya çıkarma eğilimindedir.

Tüm burçlar tarafından bilinen en derin anlayışı paylaşabildikleri halde, aynı zamanda birlikte çok karanlık ve depresyona girerek, çözülmemiş duygu havuzlarına batabilirler. Bu nedenle kendi duygusal anlayışlarına bu ilişkide odaklanmalıdırlar. Birbirlerine zaman tanımalı ve alan yaratmalılardır. Gerçekten sevdiklerin de yapamayacakları şey yoktur. Bu ilişkide de birbirlerini seviyorlarsa anlaşmak için bir yolunu mutlaka bulacaklardır.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Akrep ve akrep burcu aşk uyumu genel olarak kötü düzeydedir.

Akrep burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu