Manzara Sözleri-Manzara İle İlgili Sözler-Manzara Mesajları

Manzara sözleri, manzara ile ilgili sözler, manzara mesajları, gece manzara sözleri, İstanbul manzara sözleri, güzel manzara sözleri, deniz manzara sözleri  gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Manzara Sözleri

Manzara sözleri sayesinde en güzel manzaraların tadını çıkarabilirsiniz.

Her gün güzel bir manzara görmek insanın ömrünü daha sağlıklı ve daha yaşanılır kılar.

Manzaranın güzelliği insana yaşamak için istediğinden daha da güzel bir hayat sunar.

İnsan sadece bir yemeğe ya da suya ihtiyaç duymaz. Bazen güzel bir manzara görmek de en az acıkmak kadar gereklidir.

İstanbul manzara sözleri

Manzaranın güzelliğini görmek ve anlamak için sadece bakmak da yeterli değildir.

Bazen bakmaktan çok daha fazlasına ihtiyaç duyarsın çünkü eğer sadece bakar isen manzaranın tüm güzelliğini çıkarmayı beceremezsin.

Manzaranın keyfine varmak için tüm detaylara odaklanmaktan ise bütüne bakmak ve bunun keyfini çıkarmak çıkarır.

Manzaraya baktıkça tüm yaşamı daha kolay yaşayacağımı düşünüyorum.

Sen benim gözlerimin gördüğü tüm manzaralardan çok ama çok daha fazla güzelsin. Sırf bunun için bile seni sevebilirim.

Manzaralar insanı belki mutlu eder belki de daha önce farkına varamadığı o hüzünlü anları tekrardan yaşatır.

Ne zaman güzel bir manzara görsem gözlerim dolar ve anlamakta zorlandığım tüm konular teker teker aydınlanır.

Gözlerimin gördüğü en güzel manzara sensin çünkü sen beni her zaman ağlatacak kadar fazla keyif veriyorsun.

Manzara İle İlgili Sözler

deniz manzara sözleri

Manzara ile ilgili sözler sayesinde manzara daha da güzelleşecek ve ölümsüzleşecektir.

Yanımda olduğun her an dünyanın en güzel manzarasına bakıyormuşçasına keyfim yerine geliyor ve içime bir yaşam umudu dolmaya başlıyor.

Keyif veren her şey sanki senin gözlerinin içinde gizli çünkü sen her zaman daha keyif veren bir manzarasın.

Güzel bir kahve, ılık bir rüzgar ve sıcak değil ama soğukta olmayan bir hava… İşte manzaranın keyfini çıkarmanın asıl yolu budur.

Arkadan hoş bir müzik yavaş yavaş kulağıma çalınırken gördüğüm en güzel manzara gördüğüm her manzaradır.

Manzaralar insana bazen keyif verirken bazen de hiç olmadığı kadar insanı hüzünlendirebilir.

Artık belki de benim için manzara izlemek yeterli gelmiyor çünkü ben artık bir manzarayı oturup da tüm gün izlemek istemiyorum, ben artık gerçek bir manzara haline dönüşmek istiyorum.

Seni senden almak isteyen kim olursa asla kendini verme ve uzun uzun izlediğin dümdüz bir duvarı bile bir manzaraya dönüştür.

Manzara Mesajları

manzara ile ilgili sözler

Manzara mesajları sayesinde deniz manzara sözleri ile denizin keyfini sürebilir, İstanbul manzara sözleri ile İstanbul’un keyfini güzel manzara sözleri ile çıkarabilirsiniz.

Kötü günler olabilir ya da zor zamanlar geçiriyor olabilirsin ama tüm bunlar güzel bir manzarayı izlemenin keyfini senin elinden alamaz ki.

İnsanın başına gelen en kötü olayda bile hemen koşup en yakın manzarayı uzun uzun izlemesi ve kendi ile uzun bir süre kalması sanki o an her şeyi düzeltebilirmiş gibi gelir hep bana.

Manzaralar insanı aslında yaralar çünkü ne kadar uzun oturup da bir manzarayı izlesen bile eninde sonunda ondan ayrılman gereklidir çünkü asla izlediğin o manzaraya dönüşemezsin.

Bir manzara olduğundan bile haberin yok oysa bilsen sen benim hayatımda ne kadar kıymetlisin ve ne kadar da büyük anlamların var artık benim için.

Bir manzarayı izlediğim her zaman yalnız kalmak isterim çünkü bence bir manzaranın tadı her zaman uzun bir yalnızlık ile beraber çıkar.

doğa manzara sözleri

Gerçek bir manzara izlemek istiyorsan kendi içindeki gerçekliği mümkün kılman ve o an tüm dikkatini bir manzaraya vermen gereklidir.

Güzel zaman geçirmek ve yaptığın işten keyif almak istiyorsan kendini vermelisin çünkü bir manzaranın tadını sadece o manzarayı gerçekten izler isen çıkartabilirsin.

Güzel bir görüntü her zaman benim içime ufak bir hüzün tohumu eker çünkü her güzellik bir gün mutlaka tükenecektir ve benim için bu kabul edilmesi oldukça zor bir şeydir.

İnsan her gün eğer imkanı var ise güzel bir manzara görmelidir çünkü güzel bir manzara eşliğinde oturmak insana sayılamayacak kadar fazla fayda sağlar.

Benim bugüne kadar gördüğüm ve de bildiğim en güzel manzara tabii ki sevdiğim kadının gözleridir.

Manzaraların büyüsüne inanırım çünkü her gördüğüm manzara bana daha farklı şeyler hissettirir ve de daha farklı hisleri yandırır.

Güzel bir manzara gördüğüm zaman içimde belki de daha önce varlığını hiç hissetmediğim hatta haberimin bile olmayan hislerimi uyandırıyor.

Bazen canım çok sıkıldığında ya da farklı bir problem yaşadığımda hemen koşa koşa manzara izlemeye giderim çünkü gördüğüm her güzel manzara bana aslında çok da fazla iyi hissettiriyor.

İnsan aslında her hissettiği farklı duygu ile beraber manzarayı da çok daha farklı olarak görüyor. Üzgünken insan her şey aslında çok daha fazla grimsi gözükürken daha mutlu olduğu zamanlarda da her rengi daha da canlı görüyor.

Manzaraya baktıkça aslında kendi içimde de çözemediğim çok farklı konulara daha farklı pencereden bakıyorum ve de göremediğim çoğu şeyi şu an çok daha iyi görüyorum.

Ben aslında manzaralara bakmayı çok seviyorum çünkü her manzara insana birbirinden çok daha farklı şeyler gösteriyor.

İnsan aslında manzaraları en çok da yanında sevdiği insanlar olduğu zaman seviyor.

Bazen manzara güzel bir denizken bazen de yeşilliğin her tonunu içinde barındıran bir orman oluyor ama benim için manzara da sadece usul usul sevdiğimi izlemek oluyor.

Aslında seni izlediğim ve bakmaya fırsatım olan her gün benim için manzaraların en güzelini izlediğim gündür.

Sen gördüğüm en güzel manzaradan daha güzel ve en iç açıcı manzaradan bile daha da fazla etkiliyorsun beni.

Sırf seni görmek ve senin o ihtişamlı manzarana erişebilmek uğruna erteleyebileceğim şeyleri saymakla da bitmez belki.

Aslında insanın yaşadığı her an ayrı bir manzaradır ve insan, her gördüğü anı farklı bir manzara gibi görmeli ve onun tadını çıkma uğruna çaba göstermelidir.

İnsan yaşamın tadını çıkarma uğruna her anı sindire sindire yaşamalı ve de şu ana odaklanmayı öğrenebilmelidir. Halbuki manzara denilen şey çok ihtişamlı, çok mükemmel ya da sıfır hata ile yapılan bir görsel sunu değildir.

Bakmasına bilene dünyanın en zor ve en çöp olan hali bile manzara olabilir.

Aslında uzun uzun denizi ve denizin dalgalarını izlemek bana her zaman iyi gelmiştir. Çünkü dalgaların ufak ufak başlayıp da birbirlerinin sırtına yüklenip de bir anda çoğalması ve büyümesi bana her zaman hayat ile ilgili birçok ipucu vermiştir.

Ben ne mükemmel yeşillikli bir manzarayı her an görmek ya da maviliklerin renkleri ile neşelenmek değil sadece seni izlemek ve sadece uzun uzun seni görmek istiyorum.

Doğadan kopmak ve insanın kendi özünden de hırs ile uzaklaşması demek görebileceği en güzel manzaraya bile sırtını dönmesi anlamına geliyor.

İnsan doğadan uzaklaştıkça kendine de yabancılaşır ve kendine yabancılaşan bir insan baksa bile görmekten bir haber oluvermeye başlar.

İnsan fırsatı var ise her gördüğü manzarada durup bir nefes almalı ve soluklanmalıdır çünkü bugün gören gözlerimiz yarın başka bir manzara görmek için çok geç kalmalıdır.

Ben seni de güzel bir manzarada gördüm ve bir gün benden gitmek istediğin bir anda bile o güzel manzara asla gözlerimin önünden dahi gitmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu