Koç Burcu Kadını

21 Mart- 21-Nisan (Koç Burcu Kadını)

21 Mart- 21-Nisan (Koç Burcu Kadını) Astrolojide baharın ilk aylarında doğan koç burcu kadını, tam manasıyla bahar mevsimine benzer. Yaşama ve çevresine oldukça bağlı, sorumluluk sahibi kişilerdir. Âşık olduğu insana ölümüne sevdaya düşer, sevdiğinden başkasını gözü görmez ve oldukça sadıktır. Lider bir kişiliğe sahiptir bu sebeple karşı cinsin kendinden daha güçlü ve ayakları yere basan bireyler olmasını isterler.

Koç Burcu Kadını Özellikleri

İpleri gevşetin

Eğer bir koç kızına âşık olduysanız, ipleri biraz gevşetip, sabretmenizi öneriyoruz. Koç Burcu Kadını Üzerine çok fazla gelinmesinden ve ilk etapta komplimanlardan hiç hoşlanmazlar. Hatta biraz ukala ve umursamaz tavırlı erkekler daha çok dikkatlerini çeker. Sadece bakışlarınızla onu cezbedebilir, ilk adımın ondan gelmesini sağlayabilirsiniz. Fakat unutmayın, riski ve tehlikeyi seven koç kadını, rol yapmadan, oyun oynamadan tüm içtenliğiyle size açılırken, aynı tavırları ilişki başladıktan sonra, sizden de görmek isteyecektir. Marsın yönettiği koç kadınları bir anda sinirlenip, bir anda sakinleşebilirler. Enerjilerine yetişebilmek için çabalamayın çünkü bu pek de mümkün değildir, sadece yorulmakla kalırsınız.

Sadık âşık

Sadık bir partner olan Koç kadınları, aynı sadakati karşısından da bekler, kıskanılmayı çok sevmese de, kendisi çok kıskançtır. Herkesin kendisi gibi dürüst ve sonuna kadar aşkı yaşamasını ister. Kontrolcüdür, telefonlarınızı ve özel eşyalarınızı kurcalayabilir. Sevdiği adam için her şeyi göze alabilen gözü kara koç kadını, sevgisi bittiğinde oyun oynamadan sizi terk edecek ve bir daha geri dönüş yapmayacaktır. Koç kadınını elde tutmak istiyorsanız, sürekli aşkınızı tazeleyecek hareketlerde bulunmalı, onu özgür bırakırken bir o kadara da varlığınızı belli etmelisiniz.

En güçlü kadın

Çok güçlü kadın liderlerin, koç burcu kadınlarından çıkması bir tesadüf olmasa gerek. Yaptıkları her işe gönül vererek çalışırlar ve başarılı olurlar. Koç Burcu Kadını Burçların içinde en güçlü kadın karakterleri koç burcundadır, hiçbir şey yapmıyorlarsa bile, ev hanımı olarak en maharetli ve en düzenli, en iyi anne modelini üstlenir ve başarıyla devam ettirirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu