Karın Düzleştiren Yoğurt Kürü

Zayıflatan Yoğurt Kürü

Bugünkü sağlıklı beslenme önerilerimizde Karın Düzleştiren Yoğurt Kürü Nasıl yapılır, tarifi nedir bahsedelim. Karın düzleştiren bu yoğurt kürü Özellikle akşam yemeği olarak kullanılabilen bir kürdür.

Karın Düzleştiren Yoğurt Kürü

MALZEMELER

  • Yarım yağlı bir kase yoğurt özellikle bir kase olmasına dikkat ediniz ki kalorisi düşük olsun
  • 30 gram az yağlı ve az tuzlu Beyaz peynir
  • Rendelenmiş biraz kabak
  • Biraz çiğ fındık
  • Pul biber ( isteğe bağlı )

TARİF

Önünüze derin bir kase alınız. Kaseyi aldıktan sonra tarifte söz edildiği miktardaki yoğurdu kaseye boşaltınız. Sonrasında 30 gram peyniri kaseye ilave ediniz. Yaklaşık olarak 100 gram rendelenmiş kabağı kaseye ilave ediniz. İsterseniz beyaz peynir ve kabağı kasenin içine aynı anda ilave edebilirsiniz. Son olarak da çiğ fındığı karışımın içine ekleyerek kürü karıştırmaya başlayabilirsiniz. Karın Düzleştiren Yoğurt Kürü Karıştırdıktan sonra aslında yoğun bir hacimde ve gayet de büyük bir hacim içermektedir. Yani bu kürü yediğimiz zaman bizi oldukça tok tutabilecek bir özelliğe sahiptir.

Zayıflatan Yoğurt Kürü

Karıştırdığınız kürün üzerine damak zevkinize bağlı olarak pul biber ekleyebilirsiniz. Ama pul biber tükettikten sonra Metabolizma hızlanacağı için pul biber koymanız önerilir.bu kürü 1 hafta boyunca uygulayabilirsiniz ramazan ayı haricinde bu kürü akşam yemeği olarak tüketebilirsiniz sizi tok tutar ve karnınızın düz olmasını sağlar ramazan aylarında ise iftardan 1 saat sonra bu kürün yarısını tüketerek karnınızdaki dümdüz duruşa erişebilirsiniz. Karın Düzleştiren Yoğurt Kürü bu kürü kullandıktan sonra karın düzlüğü yarattığını kendi gözlerinizle de görmüş olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu