Fatma Dizisi Netflix-Fatma Dizisi Oyuncuları

Fatma dizisi netflix, fatma dizisi oyuncuları, fatma dizisi oyuncuları, netflix fatma dizisi vb.. dizi makaleleri için aliskanlik.com

Fatma Dizisi Netflix

Dünyanın en popüler film ve dizi izleme platformu olan Netflix’in son yıllarda Türk yapımı dizi ve filmlere olan ilgisi giderek artmaktadır. Yakın zaman içerisinde 10 farklı Türk filmi ve dizisi ile kullanıcıların karşısına çıkması beklenen Netflix platformunun yeni dizisi olacak Fatma hakkında merak edilen bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Netflix Dizisi Fatma Konusu ve Oyuncuları

Yönetmen koltuğunda ünlü isim öğür Önürme’nin oturduğu bu dizi ile ilgili olarak ilk görüntülerin yayınlanmaya başlamasından hemen sonra diziye olan ilginin oldukça yüksek olacağı belli oldu bile.

Fatma dizisi oyuncuları;

  • Burcu Biricik
  • Uğur Yücel
  • Mehmet Yılmaz Ak,
  • Onur Öztürk,
  • Gülçin Kültür,
  • Deniz Hamzaoğlu,

Gibi ünlü isimlerin bu dizi içerisinde başrollerde olacağını sizlere açıklamak istiyoruz.

Netflix Fatma dizisi konusu;

Sıradan bir ev temizlikçisi olan Fatma’nın kayıp kocası olan Zafer’i aramak için verdiği amansız mücadele yer almaktadır. Ancak bu sırada Fatma’nın başının çok büyük bir derde gireceğini de sizlere açıklamak istiyoruz. Fatma kocasını ararken hiç beklenmedik bir anda katil olmaktadır. Ancak onun sıradan bir temizlik işçisi olmasından dolayı kimsenin Fatma’dan şüphelenmeyecek olmasından dolayı Fatma’nın seri bir katile dönüşmesi konu alınmaktadır.

Yapımları devam eden bu dizinin özellikle yakın zaman içerisinde karşımıza çıkacak olan en yeni diziler arasında yer aldığını belirtelim. Yapımcıların tarih konusunda net bir fikir vermediği bu dizinin 2021 yılı içerisinde daha da doğru 2021 yılı başlarında izleyicilerin karşısına çıkması beklenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu