Evlenme Teklifi Sözleri-Evlenme Teklifi Mesajları

Evlenme teklifi sözleri, evlenme teklifi mesajları, etkileyici evlenme teklifi sözleri, dini evlenme teklifi sözleri, komik evlenme teklifi sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Evlenme Teklifi Sözleri

Evlenme teklifi sözleri sayesinde sevdiğinizle bir ömür boyu başlangıcın ilk sözlerini söyleyebilirsiniz. Dini evlenme teklifi sözleri ile onlara en güzel duyguları yaşatabilirsiniz.

Seni tanıdığımdan beri düşündüğüm tek şey kalan bütün ömrümü senin ile geçirmek. Ve hayatımın en büyük anlamı da hayatımda en sevdiğim şey de sensin. Benimle evlenir misin?

Sen benim için en kıymetli, en önemli ve en vazgeçilmez kadınsın. Bütün bir ömrüm senin olsun ve bırak kalan bütün ömründe de ben yer alayım. Benimle evlenir misin?

  etkileyici evlenme teklifi sözleri

Evlilikten hep korkan ve uzak duran bir adamdım ama sen hayatıma girdiğinden beri düşündüğüm tek şey her sabah uyandığında seni ilk gören ve her gece uyuduğunda seni son gören kişi olabilmek. Kalan hayatında bana da yer açar mısın?

Düşündüğüm ve düşünebileceğim tek şey senin o gözlerin. Son zamanlarda aklımda olan tek şey sise ne yapsam da kalan bütün ömrümde gözlerine uzun uzun bakabilme fırsatına erişebilsem. Bu fırsatı bir ömür bana verir misin?

Beni en çok heyecanlandıran ve geleceğe umut beslememi sağlayan tek şey kalan ömrümü senin ile beraber geçirme fikri. Bu fikir eğer seni de heyecanlandırıyor ve düşündüğün zaman yüzünde bir gülümsemeye sebep oluyor ise kalan ömrünü benim ile paylaşır mısın?

Ben hayatım boyunca senin kadar güzel, senin kadar anlayışlı, senin kadar iyi kalpli ve senin kadar merhametli bir insan görmedim. Ama benim seni sevmemin nedeni bunlardan hiçbiri değil. Benim seni sevmemin tek sebebi senin sen olman. Sen de beni sadece ben olduğum için sevip benimle bir ömür yaşar mısın?

Ben yaşlanmaktan hep korkardım şimdi ise tek dileğim senin yanında, senin ile ya da senin olduğun herhangi bir yerde sadece sana bakarak seninle yaşlanmak. Sen de benimle yavaş yavaş ama huzurla yaşlanır mısın?

Evlenme Teklifi Mesajları

dini evlilik teklifi sözleri

Evlenme teklifi mesajları ile sevdiklerinize jestler yapabilir ve onları şaşırtabilirsiniz. Komik evlenme teklifi sözleri ile hem güldürebilir hem de istediğiniz cevabı duyabilirsiniz.

Sen benim hayatımda başıma gelen en güzel şeysin. Ve ben güzel olan hiçbir şeyi kaçırmam tıpkı seni asla kaçırmayacağım ya da kaybetmeyeceğim gibi. Sen de benden asla vazgeçmeyip koca bir ömrü benim ile beraber yaşar mısın?

İnsan her zaman konuşarak anlaşamıyor, bazen de susmak ve susmayı bilmek de gerekiyor. Ben hiç konuşmadan sadece senin gözlerine bakarak da seninle konuşabilirim ve ben bu kadar kıymetli bir hadiseyi asla kaybetmek istemiyorum. Sen de bunu kaybetmemek için benimle evlenir misin?

Sen benim kaybetmekten hep korktuğum ve asla vazgeçmeyi dahi düşünmediğim bir insansın. Seni asla kaybetmemek ve bir ömür senin yanında huzur içinde yaşamak istiyorum. Bir ömür benimle huzuru yaşamaya var mısın?

Senin ile evlenmek ve kocaman bir hayatı birlikte paylaşmak istiyorum çünkü sen benim için hayatımda tanıdığım ve hiç vazgeçmek istemediğim birisisin. O koca bir ömrüne beni de ekleyip benim ömrümü de yaşamayı talip misin?

evlenme teklifi mesajları

İnsan bazen bazı sorunları taşıyıp kendi içinde çözebilir. Ama hayat ve yaşamak gibi bazı ciddi konular hiç şakaya gelmez ve başka bir insana daha ihtiyaç duyarsın. Sen benim hayatım boyunca varlığına ihtiyaç duyacağım tek insansın, hayatın ve yaşamanın yükünü benimle paylaşır mısın?

Üstesinden gelemediğin ya da halledemediğin ne var is hepsinin iki kişi olunca halledileceğini ve daha kolay olacağını göstermek istiyorum sana. Bir ömür iyi ya da kötü ne var ise birlikte yaşamanın güzelliğini öğretmek istiyorum sana. Sen de tüm bunları koca bir ömür boyu benim ile beraber öğrenmek ister misin?

Hayatımda tanıdığım en mükemmel kadın, ben oturdum ve uzun uzun düşündüm ki bu hayatım yalnızca sen olursan yaşamaya değer ve sen olduğun sürece de her şey çok ama çok mükemmel. Bu mükemmel hayatı bir ömür benimle yaşar mısın?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu