Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Sevgiliye doğum günü mesajı, sevgiliye doğum günü sözleri, sevgiliye doğum günü mesajları, sevgiliye duyulmamış doğum günü mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Sevgiliye doğum günü mesajı, insanın sevdiği ve sevmek ile de mesut olduğu kişinin en özel gününde ona iyi dileklerini sunmak için yazdığı mesajlardır. Bu mesajlar öyle kıymetli ve önemlidir ki sevgiliye doğum günü mesajları atılmaz ise büyük kavgalar sizi bekleyebilir.

İnsanın yakınındakini sevmesi nasıl ise uzakta olan birini sevmesi de aynı dereceden kıymetlidir. Bunun için uzaktaki sevgiliye doğum günü mesajları da önemlidir. Bir mesajdan ziyade sevgiliye doğum günü sözleri de vardır. Bu sözlerin hepsi de sevgi ve güzel dilekler ile doludur.

Bazen de mesajları erkek sevgiliye atmak gerekir işte karşınızda erkek sevgiliye doğum günü mesajları. Çünkü asıl olan ne yazdığı değil de bu özel günü kutlamak ve düşünmektir. İnsan aslında bilindik şeylerden ziyade sevgiliye duyulmamış doğum günü mesajları söylemek ve sevdiği insanı daha da fazla mutlu etmek ister. Bunun için kendi düşündüklerini ve hissettiklerini yazması yeterlidir. Yalnız bunu yazmak yerine de sizin için hazırladığımız güzel ve özgün yazıları da tercih edebilirsiniz.

 • Güzel sevgilim, bir insan bir insanı nasıl güzel bir şekilde tamamlar sen öğrettin bana. Ve ben bu öğretilerin sonucunda sevmenin tüm güzelliklerini bir bir yaşadım. Şimdi ise senin doğum günün, iyi ki doğdun ve iyi ki varsın.
 • Teşekkür ederim benimle olduğun için, teşekkür ederim yanımda kaldığın için ve teşekkür ederim beni sevdiğin için. Doğum günün kutlu olsun sevgilim, nice beraber yıllara.
 • Güzel bir yaşını daha geride bıraktın ve artık önünde çok daha güzel bir sürü beraber geçireceğimiz yaşlar var güzelim. İyi ki varsın ve sen iyi ki doğdun.
 • Sevgiliye doğum günü mesajı ile devam edelim;
 • Ellerim ellerinde ve gözlerim gözlerinde ise eğer demek ki o gün de benim için bayramdır. Ve benim en büyük bayramım; güzel sevgilimin bu dünyaya gözlerini açtığı andır. İşte benim bugün en büyük bayramım. İyi ki doğdun sevgilim, doğum günün kutlu ve mutlu olsun.
 • Bana güzel olan her şeyi sen öğrettin ve sen tüm güzelliklerden de daha da güzelsin. İyi ki varsın güzelim, doğum günün kutlar ve gözlerinden öperim.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

 • Öyle güzel şeyler yaşadım senle ve sen öyle büyük güzellikler getirdin ki bana… teşekkür ederim yanımda kalıp benim ile beraber yaş aldığın için. Ad günün kutlu olsun sevdiğim.
 • Dünyanın en güzel günü elbette ki senin doğduğun gündür. Ve bugün de o güzel gündür. Doğum günün kutlu olsun canımın en içi. İyi ki benim ile berabersin ve ben iyi ki hep yanımda görüyorum seni.
 • Dostum, sırdaşım, arkadaşım, diğer yarım ve güzel sevgilim. Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Sevgiliye doğum günü mesajı ile en içten dileklerim ile kutlar ve nice güzel yıllar dilerim bize.
 • İyi bir sevgili demek huzur içerisinde geçen güzel günler demektir. Ve bana böylesi güzel ve huzur dolu günleri yaşattığın için teşekkür ederim. İyi ki varsın sevgilim.
 • Geri dönüp baktığım zaman aklıma gelen tek şey senin güzelliğin. Bunca güzellik arasında sen hala en güzelisin. Doğum günün kutlu olsun en güzelim. Umarım yeni yaşın sana çok ama çok daha güzel günler getirir.
 • Her senen bir öncekinden daha güzel olsun ve her günün bir öncekinden daha mutlu. Yeni yaşında sana çok daha fazla güzellikler getirsin ve o güzel yüzün hep gülsün sevgilim. İyi ki varsın sen.
 • Güzel gözlerin kadar parlak ve o mis kokulu saçların kadar ışıltı dolu bir ömrün olsun. Ve bu güzel ömrünün her bir saniyesini bile benim ile beraber geçir. Sevgilim, hayatımın en güzel zamanlarının mimarı, iyi ki varsın ve hep iyi ki benimlesin. Doğum günün kutlu olsun.
 • Sevgilerin ve sevgililerin en güzeli, şimdi sana bakıyorum ve yaşayabileceğim en büyük mutlulukları bana yaşattığın aklıma geliyor. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun sevgilim.
 • Bir elmanın iki ayrısı gibiyiz. Öyle tamamlıyorsun beni ve ben öyle de seviyorum seni. İyi ki benim hayatıma girdin ve iyi ki benimlesin güzel sevgilim.

Sevgiliye Doğum günü Mesajları

 • Canımın içi, yoldaşım, hayat arkadaşım, en güzel günlerim ve dünlerim… iyi ki benimlesin ve kader iyi ki bir araya getirdi bizi. Umarım bu birliktelik sonsuza dek sürer. Seni çok seviyorum ve iyi ki doğdun.
 • Ellerim ellerinde ve benim gözlerim senin gözlerini görüyor. Bunun güzelliğini sana nasıl anlatabilirim ki? Ve bu güzel kadının doğum günü bugün. İyi ki doğdun ve nice beraber senelerimiz olsun sevgilim.
 • Bir ay parçası gibisin benim için bulunulmaz ve ışıl ışıl. Güzelliğin ise zaten dillere destan. İyi ki benimlesin ve sen iyi ki varsın güzel sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.
 • Dilerim ki geçen yıllar gibi önümüzdeki yıllar da ve yeni yaşında da hep beraber olalım. Hiç yanımdan ayrılma ve ben seni hep ilk günkü gibi sevebileyim. Doğum günün kutlu olsun güzel sevgilim.

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları

 • İyi ki benim yanımdasın ve varlığına şükrediyorum sevgilim. Her daim beni varlığın ile mutlu et ve hep yanımda kal. Her şey için çok teşekkür ederim. Doğum gününü en içten dileklerim ile kutlarım, umarım yeni yaşın sana çok ama çok büyük mutluluklar getirir.
 • Dilerim ki yeni yaşın sana büyük güzellikler getirsin. Kendini keşfettiğin güzel bir yaş olsun yeni yaşın. Ve elbette ki yeni yaşında da hep ben olabileyim. İyi ki doğdun, iyi ki varsın sevgilim.
 • Senin ile geçirdiğim tek bir saniyeyi bile hiçbir şeye değişmem. Sen iyi ki varsın ve iyi ki benim ile berabersin. en güzel sevgiliye doğum günü mesajı
 • Kalan tüm ömrümü senin ile geçirmeye adayım ve sen iyi ki doğdun, iyi ki varsın.
 • Nice güzel yaşların ve sevgi ile geçen çok mutlu bir ömrün olsun sevgilim.
 • Canımın bir parçası ve kalbimin en güzel köşesine kurulmuş olan sevdiceğim. İyi ki benim yanımdasın ve iyi ki sen yıllar yıllar önce bu dünyaya gözlerini açtın. İyi ki doğdun.

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

 • Doğum günün kutlu olsun güzel sevgilim. Yeni bir yaşa daha girdin ve bir yaşını daha tamamladın. Umarım yeni yaşında en az birlikte geçirdiğimiz bir yıl kadar güzel ve neşe dolu geçer.
 • Neşem, gülüşüm, güzel günlerim, sevincim, mutluluğum ve canıma can katan her şey. İyi ki benim ile berabersin ve ben iyi ki senin ile beraberim. Hayatıma iyi ki girdin ve hoş geldin. Seni çok seviyorum.
 • Canım, kanım, sevdiğim, yârim ve güzelliğim. Hayatıma hoş geldin, meğer benim tüm ömrüm senin gibi bir güzelliği beklemekle geçmiş. İyi ki geldin ve beni de mutlu ettin. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.
 • Sen dünyaya bundan yıllar yıllar önce gözlerini açtın ve sanki ben de yeniden doğmuş gibi oldum. O zaman ikimizin de doğum günü kutlu olsun. Dilerim hep beraber mutlu, huzurlu ve uzun bir gün olsun.
 • Güzeller güzeli sevgilim, canımın en içi ve hayatımın en kıymetlisi. Doğum günün kutlu olsun ve tüm ömrün mutluluk ile dolsun. Seni çok seven sevgilin.
 • Sevgiliye doğum günü mesajı burada son buldu sevgilinize atacağınız diğer güzel mesajlar için yanınızdayız.

Sevgiliiimmm… Hayatıma renk katanım, gün ışığım, orman gözlüm. Attığın her mesajda yüreğim titriyor benim. Ne zaman sesini duysam sanki ayaklarım yerden kesiliyor. Sesini duymak bile beni halden hale sokarken yüzünü gördüğüm zamanı tarif bile edemem. Ben sana hiç dokunmadan özlüyorum öylece seviyorum seni. Varlığın mutlu olmama yetiyor. Her bir zerrene ayrı ilgi duyuyorum.

Bir insanın bir insana bu denli yüreğinin gitmesi normal midir acaba? İyi ki varsın sen adam. Nasıl ki ay ışığını güneşten alır ben de gücümü senden alıyorum. Biliyor musun aslında kimse için uğraşıp böyle mesaj yazmaya falan çalışmadım. Ama sen kimse değilsin. Yüreğin o kadar güzel ki hak ettiğimi sanmıyorum açıkçası. Bunu okuduğunda küfür edersin gibi geliyo bana ama etme sakın ama sanırım biraz geç kaldım bunu söylemek için. Neyse artık ettiysen de duymadığım için mutluyum.

Kendinden başka biri için dua etmek ne demek sende gördüm ben. İlk kez başka biri için bir şeyler istedim. Ve bunu istediğim için yaptım. Sadece içimden geldiği için. İçimden sen geldiğin için. İçimin de içi olduğun için. Yani bunun senin için belki bir anlamı var belki de yok ama yerin ayrı bende. Gülüşünden öpmek istediğim biri var benim. Saatlerce durup tek mimiksiz fotoğrafını incelediğim. Milyonlarca duyguyu çağrıştıran biri var.

Birinin birine evim demesi şahane bir olay bence. Yani düşünsene evin senin yaşam alanın, en rahat hissettiğin en huzurlu / mutlu hissettiğin yer ve bir başkasına evim diyorsun. O kişinin ne denli değerli olduğunu ancak hisseden bilebilir. Ve ben sanırım o şahane olayı hisseden şanslı biriyim. Hiç gitmesini istemediğin birisi oldu mu daha önce? Eğer bu hissi yaşadıysan beni çok daha iyi anlarsın. Çünkü ben senin gitmeni hiç istemiyorum.

Mutluluğumsun ve öylece gidişini seyretmek istemiyorum. Daha önce hiç sevinçten bu kadar ağladığımı hatırlamıyorum. Sen karşıma çıktığın zamandan burayana ben sevinçten çok gözyaşı döktüm. Aslında birine” seni seviyorum” demek öyle kolay bir şey değildir. Yani sadece söylemek için söylersen bir süreden sonra artık sevgi kavramının gerçekliğini yitirirsin ve bence bu büyük bir kayıp olur.

Ben sadece söylemiş olmak için söylemiyorum. Bunu içimin en ücra köşesinden en kalabalık köşesine kadar hissettiğim için söylüyorum: “SENİ SEVİYORUM”. Sen en güzel duyguların şahlanarak arşa ulaştığı adam ; her hücremde varlığını hissetmek tarifsiz bir duygu. Teşekkürler varlığın için, teşekkürler aklımda kaldığın için. Yüzünün her zerresini ayrı ayrı ezberlemek istiyorum. Dokunarak… Bilmiyorum ne desem, ne yapsam. Yani dile getirmekte zorlandığım o kadar çok şey var ki. İçinde senin olduğun hayaller kurmak çok güzel. Sen sol yanımsın, sen bir yarımsın. Mesela kokun… Kokunu o kadar merak ediyorum ki. Boynunda uyuduğum zamanlarda başımı döndürecek o kokuyu o kadar merak ediyorum ki. Seninle yaşamak istiyorum en nefes kesici anlarımı.

Korktuğumda, mutlu olduğumda, heyecanlandığımda, üzüldüğümde, şaşırdığımda… Kısacası her anımda yanımda sen ol istiyorum. Aklımla kalbim arasında bırakma beni. Aklım da kalbim de sen ol. Gözlerimin gözlerinle buluştuğu anı düşündüğümde bile içimden bir şeyler kopuyor sanki. Açıkçası uzak mesafe ilişkilerine hep soğuk bakmışımdır ama sende o duvarları yıkacak bi şey var. Daha benim bile çözemediğim. Bana umut ol istiyorum. Nefes ol. Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Hani şey olur ya proje ödevlerine kapak hazırlarken sadece yazıları yazınca çok sade gelir göze bi kaç detay eklemek istersin heh işte benim hayatım o proje kapağıysa sen onu hoş gösterecek o şık detaysın.

Yattığım rüyasın sen. Bi de bi şey sorcam aklına birisi geldiğinde gözlerinin dolması normal mi? Benim aklıma sen geldiğinde gözlerim doluyor çünkü. Kalbini birinin avuçlarına bırakıp onun insafına emanet etmek belki de insanı zora sokabilecek en riskli olaydır. Ben kalbimi senin insafına emanet ettim. Emanete ihanet etme olur mu? Mavinin her tonunu sevmişimdir ben. Sen de mavi gibisin benim için. Her tonunu seviyorum. Bazen gökyüzüsün uçsuz bucaksız bazen deniz gibi derinlikleri sırlarla dolu.

Kış gibisin biraz da sevdiğim. Yağan ilk kar ne kadar güzelse şiddetli fırtına da bir o kadar beterdir kışın. Senin varlığın yağan ilk kar ama çözemediğim yanın fırtına gibi. Ne getireceği belli değil. Beni bıraksan sonsuza kadar yazarım hiç üşenmeden, of demeden. Memnuniyetle yazarım. Ama seni de yormak istemiyorum. Oku oku nereye kadar ne yazmış bu de istemiyorum.

Seni çok seviyorum sevgilim, iyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki benimsin, iyi ki iyikimsin. Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Yeni yaşın sana güzellikler getirsin, senin için dileğim önüne çıkan hiçbir engelin seni üzmemesi, yıpratmaması, incitmemesi. Varlığın daimi olsun hayatımda sevdiğim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu