El Falı Nasıl Bakılır

El falı nasıl bakılır, el çizgileri yorumları, el falı doğrumu, el falı günah mı, el falı yorumları, akıl-hayat-evlilik-kalp-kader çizgileri vb.. tüm fallar  

Her kişinin yaratılışı ve kimyası çok farklıdır. El falının bakılması için uzman olan kişilerden yardım almak gereklidir. El falı bakan kişilerin bu iş hakkında daha önceden deneyimli olduklarını unutmamak gereklidir.

Herkesin el yapısı yaratılışımızdan ötürü farklı olmasından dolayı iç kısımda oluşturulan çizgilerde değişim gösterir. İşte tam da bu noktada El falı bakarken yaratılış çizgileri kontrol edilir. Sizlerin el içinde yazan kader okumaya yardımcı çizgilerin şekilleri çok önemlidir. Ne kadar derin oldukları kontrol edilir.

El Falı Nasıl Bakılır

El falına nasıl bakılır konusu çok merak edilir. El falı baktıracak olan kişilerin mutlaka önce biraz inancı olmalıdır. Sağ ve sol el açılarak uzman kişinin eli incelemesi gereklidir. Uzman kişiler el çizgilerini ve derinliklerini inceledikten sonra başlarlar bildiklerini anlatmaya. Genelde el falında bizi yaratan Rabbimizin ismini okurlar. Yani el içindeki çizgilerde genelde A harfi ile bağlantılı olan hatları görebiliriz. El falında parmaklarda oluşan çizgilerde okunur. Parmakların iç kısımlarındaki üç kademede olan çizgilere de uzmanlar anlam yükler. Bu anlamlar her kişide değişir. Yetişkinlere özel bakılan falda kişiler hakkında el falı yorumları yapılır.

El falında 6 adet çizgi vardır. Kalp çizgisi, akıl çizgisi, hayat çizgisi, kader çizgisi, evlilik çizgisi ve şöhret çizgisi bulunur.

1.Kalp Çizgisi

1 numaralı çizgi kalp çizgisidir. Bu çizgi sizin aşk hayatınız hakkında bilgi verir. Ana resimdeki 1 numaralı çizgi ne kadar uzarsa aşk hayatında o kadar sıkıntı yaşayacağını gösterir. Kalp çizgisi başlangıç noktası hemen parmağın altında başlıyor ise güzel bir aşk yaşantısı süreceğini gösterir.

2.Akıl Çizgisi

2 numaralı çizgi akıl çizgisidir. Zihin ve psikolojik sağlık hakkında detaylı bilgiler verir. Bu çizgi uzun ise hayatında çok fazla insan olacağı ve yalnızlık çekmeyeceğini gösterir. Bu çizgi kısa ise ezber gücünün zayıf olduğu ve her konuyu kafaya taktığı için sıkıntı oluştuğunu gösterir.

3.Hayat Çizgisi

3 numaralı çizgi hayat çizgisidir. Bu çizgi hayat kalitesi hakkında bilgi verir. Hayat çizgisinin başlangıç noktası ne kadar uzunsa o kadar kaliteli ve güzel bir yaşam sürer. Çizginin uzunluğu inancın büyüklüğünü de gösterir.Bu çizginin derin veya yüzeysel olması da bir anlam taşır. Çizgi derin ise hayatı çok sevdiğini ve eğlenceli biri olduğunu çizgi hafif ise daha sıkıntılı ve üzgün bir yaşantı içinde olduğuna işarettir.

4.Kader Çizgisi

4 numaralı çizgi kader çizgisidir. Bu çizgi herkes de görülmeyebilir. İş yaşantısı ve kariyer hakkında bilgi verir. Sinirli veya rahat bir kişiliğe sahip olduğunuzu da gösterir. Çizgi düz ise sinirli ve agresif biri olduğunuzu çizgi diğer çizgiler ile çakışıyor ise başarılı bir iş yaşantısı süreceğinizi gösterir.

5.Evlilik Çizgisi

5 numaralı çizgi evlilik çizgisidir. Bu çizgi kaç tane evlilik yapacağını gösterir. Çizgiler parmağa yakın ise erken evleneceği, çizgiler diğer çizgiler ile çakışıyor ve düz gitmiyorsa sıkıntılı bir evlilik süreci geçireceğini gösterir.Çizgi kesik kesik ilerliyor ise evlilikte boşanmalar olacağına işaret edilir.

El falı tarot falından çok farklıdır. Basit gibi görünse de aslında zordur. Günümüzde birçok kişinin merak ettikleri El falı hakkında çok daha fazlası için sitemizden yardım alabilirsiniz. El falı doğru mu sorusu ise bakan kişinin tecrübesine bağlıdır.

El falı günah mıdır? Dinimizde  fal bakmanın ve baktırmanın günah olduğunu belirtmek isteriz.

Ayrıca bakla falı ve çiçek falı için yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Alışkanlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu