Sarkaç Falı Nedir-Sarkaç Falı Nasıl Bakılır

Sarkaç falı nedir, sarkaç falı nasıl bakılır, sarkaç falı bak, sarkaç falı ücretsiz, sarkaç falı günah mı, sarkaç falı doğru mu vb.. soruların cevapları için aliskanlik.com

Sarkaç Falı Nedir

Sarkaç falı nedir diğer ismiyle asa falı olarak bilinmektedir. Bir tahmin masasının üstünde bakılan Sarkaç falı haritaların üzerinde istenilen sorulara cevap bulmak ile bakılan yöntemdir. İnsan duyarlılığının kullanılarak, canlı veya cansız olan tüm varlıkların kişilerin hayatlarına etkisi olan durumu araştırılmaktadır.

Dünya üzerinde pek çok enerji vardır. İnsanlar kendi çevrelerinde manyetik bir alan oluşturdukları için metallerden etkilenir ve metalleri etkilerler. Bu durumun farkına varılmasıyla birlikte insanlar bu etkileşimden yararlanarak çeşitli fallar geliştirmişlerdir. Sarkaç falı da bu fallardan biridir. Sarkaç falı; kişinin, ortamın, çevredeki metallerin durumundan etkilenen bir yapıya sahiptir. Çevrenizde bir mıknatıs varsa bu falı yapmanız faydalı sonuçlar vermeyebilir.

Konuşan tahta olarak adlandırılan ilgili masa gizli bilgilerin de bulunmasında yardımcıdır. Tahtanın üzerinde haritaların ve belirlenen çizgilerin okunmasını sağlar. Takvimin üzerinde bulunan belki, hayır, yorumsuz gibi soru cevapları ile Sarkaç falı bak yapabilirsiniz. Yeraltında olan su kaynaklarının teknik geleneklerle maden damarlarının aranması ile belirlenir. Sarkaç falı genelde at yarışları gibi yarışlarda tahmin gücü yüksek olan kişilerde daha etkilidir. Eski zamanlarda sarkaç falı kayıp olan değerli eşyalarında bulunması için kullanılırdı. Bir masa etrafında zihnin evet veya hayır gibi sorularla cevap bulma yöntemlerinin kullanılarak bakıldığı faldır. Pek çok sorunun cevabını almamızı sağlayan yöntemlerdir. Sarkacın hareketi devam etmektedir. İfade ve anlatım biçimleri sarkacın yönüne göre değişir. Zihnin sorgulanmasına yardımcı olan faldır. Örneğin gelecekte çocuğum olacak mı gibi sorular sorarak dikey ve yatay yönde ilerleyen oklara göre bakılan fal yöntemidir.

İlgili masayı zincir ucu sayesinde işaret parmaklarımızla kontrol edebiliriz. Sarkaç saat yönünde ilerler. Sizlerde Sarkaç falı nasıl bakılır hakkında merak ettiklerinizi sitemizden kontrol edebilirsiniz. Sarkacın bilinçli olarak yönlendirilmesi gerekir. Konuşan tahta kendi kendine hiçbir müdahale olmadan hareket ediyor.

Sarkaç Falı Nasıl Bakılır

Gümüş ya da tamamen bakır olan bir kolye sarkaç falına bakmanız için yeterli olacaktır. İsterseniz sarkaç falı bakarken birisinden yardım alabilirsiniz. Birinin kolyeyi tutarak sizin sallamanıza ortam oluşturması yeterlidir. Ancak kolye kişinin el titremesinden ya da nefesinden etkilenerek doğru yanıtlar almanıza engel olabilir bu nedenle mutlaka başka bir sabit yere kolyeyi asmanız gerekecektir. Bu bir kapı kolu ya da pencere kolu olabilir.

Kolyenin yerini ayarladıktan sonra kolyeyi hafifçe bir şekilde sallayın sağ eliniz evet sol eliniz hayır anlamına gelmektedir. Kolye durana kadar en çok hangi elinize yakınlaştıysa sorduğunuz sorunuzun cevabı o olacaktır. Çok doğru sonuçlar veren bir fal yöntemi değildir. Bu nedenle çok fazla tercih edilmemektedir. Dış etkenlerden çok fazla etkilenen bir fal türüdür. Kişinin objektif olması da oldukça zordur.

İlk zamanlarda iki hatta üç kişi ile yapılan bir ritüel sonucunda falın sorulara cevap verdiği inanılırken zaman içerisinde metallerin dış etkenlerden çok fazla etkilendiği görülmüştür sonradan bu yöntem anne karnındaki bebeklerin cinsiyetinin belirlemek içinde kullanılmıştır. Bu yöntemde de doğruluk payı oldukça düşüktür. Bu yöntemler ile ücretsiz sarkaç falı bakabilirsiniz.

Sarkaç falı doğru mu veya sarkaç falı günah mı gibi sorular çok sorulur bu soru için şöyle bir cevap verebiliriz. Her fal gibi sarkaç falına bakmakta günahtır. Doğruluğu ise muammadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu