Yıldızname Nasıl Bakılır-Yıldızname Ücretsiz

Yıldızname nasıl bakılır, yıldızname gerçek mi, yıldızname günah mı, yıldızname nedir, yıldızname hesaplama, yıldızname falı, yıldızname ücretsiz vb.. fal yorumları için aliskanlik.com

Yıldızname Nedir

Yıldızname aslında bir fal türü değildir. Günümüzde insanların en çok yaptığı hata yıldız nameyi fal ile karıştırmaktır. Yıldızname aslında bir ilim türüdür.  Yıldızname günümüzde astrolojiye çok benzediği için falla karıştırılır. Yıldızname için kişinin doğum tarihi ve saati, adı, anne adı, ve baba adı gereklidir ve bu bilgiler ile kuran ayetlerine bakılmaktadır Ebced hesabı ve kuran ayetleri ile ilgili olduğu için bakan kişinin oldukça bilgi ve deneyimli olmasını isteyen bir ilim türüdür.

Su falı nasıl bakılır merak ediyorsanız tıklayınız.

Yıldızname Nasıl Bakılır

Yıldızname  bize doğumumuzdan ölümümüze kadar geçen zamanda maddi durumlarımız, yaşadıklarımız ve yaşayacaklarımız, evlilik ve çocuklarımız hakkında ve aklımıza gelebilecek herhangi bir bilgiler verir. Bu kadar genel kapsamlı olduğu içinde herkes tarafından baktırılmak istenmektedir ama kesinlikle bu ilimle ile bilgili kişilere baktırılmalıdır. Peki Yıldızname nasıl bakılır? Osmanlı döneminde de oldukça kullanılmış ve geliştirilmiştir. Çıkan sonuçlara göre tedbirler alınmış ve bir yol bulucu olarak kullanılmıştır. Yıldızname her ne kadar bir ilim olarak görülse de çıkan her sonuca inanmak yine de doğru olmayacaktır.

Kendimizi yıldıznamede çıkan yorumlara göre yaşayacağımıza inandırmak ve ona göre hareket etmekte yanlış olacaktır. Bu yüzden yıldızname hesaplama yaptırmak istediğiniz kişi bu konuda bilgi olmalı ki sonuçları doğru yorumlayabilsin ve sizi etkilemesin. Dinimizde büyü ve falın her türü günah sayılmasına rağmen yıldızname bir fal türü değildir. Bu yüzden yıldıznamenize gönül rahatlığı ile baktırabilirsiniz. Yıldızname ücretsiz bakılabildiği gibi günümüzde paraya dönüştürülmüş bir ticari faaliyet olarak görünüyor. Yıldızname falı bakmak zor olduğu için güven konusunda sıkıntılar ortaya çıkmaktadır.

Yıldızname Gerçek Mi

Yıldızname gerçek mi çok merak edilen bir konudur. Falla karıştırılmaması gereken, çok hassas, ciddi ve önemli bir iştir. Herkes Yıldızname bakamaz, çünkü çok büyük emek, bilgi ve ciddiyet gerektirir. Fallardan daha kesin ve gerçek bilgiler içerir. Bakan kişinin, bu konunun ilmini çok iyi bilmesi gerekir. Gelecekle ilgili bilgi vermez. Günlerinizin kötü gitme sebebini bulur ve onu geleceğinizin güzel olması için çözümler. Tabi ki tedavi amaçlı değildir. Herhangi bir hastalığınız varsa, bunun için doktora gitmeniz gerekir fakat ruhsal bir rahatsızlığınız varsa, buna çözüm yolu bulmaya çalışan, ilmi ve dini bir bakımdır.

Kötü giden şeyleri önleme amaçlı bakılmaktadır. Kesinlikle fal ile bir tutulmamalıdır. Ekseriyetle ruhani hastalıklarda yani, nazar, cin çarpması, büyü ve kısmet kapalılığı gibi sorunlara çözüm bulmak amacı ile, ilmi ve dini bilgileri yüksek, ruh gözü açık kişiler tarafından Yıldızname falı bakılmaktadır. Bir tedavi yöntemi değildir. Sadece sorunun çözümünü bulmak için yapılan çok ciddi bir iştir.

Renk falı bakmak için tıklayınız.

Yıldızname Günah Mı

Fallar gibi, herhangi bir araca gerek duyulmadan bakılır. Yani kişi uzakta olsa da Yıldızname bakılabilir. Bundan dolayı Yıldızname günah mı diye hep akıllarda soru vardır. Osmanlı döneminden bu güne kadar gelen ve kötü giden şeyleri düzeltme amacı olan bir bakımdır. Dua ile başlayıp, dua ile bitmektedir. Birçok kişi bunu bilerek yada bilmeyerek fal amaçlı baktırmaktadır ve bu çok büyük bir yanlıştır. Bilinmesi gereken en önemli nokta, geleceğin değil, geçmişin bilgisi verilir ve hayatınızda olumsuz giden şeylerin düzeltilmesi sağlanır. Dünyada çok az kişinin bu ilme sahip olduğu söylenir. Bu yüzden, ben bakıyorum diyen herkese inanmayın. Bu yazılar doğrultusunda yıldızname bakmak günah gibi görünmüyor ama yine de muallak da kalınan şeylerden kaçınılmak gerektiği unutulmamalıdır.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu