CS GO Para Kazanma-CS GO Para Kodu

CS GO Para Kazanma, CS GO Para Kazanma 2021, CS GO Para nasıl kazanılır, CS GO Para Kodu, CS GO PvPRO gibi teknoloji makaleleri için aliskanlik.com

CS GO Para Kazanma

CS:GO para kazanma rehberi yazımızda sizlere oyun oynarken nasıl para kazanabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız. CS:GO para kazanma rehberimiz sayesinde oyunda, yöntemlere göre çeşitli gelirler elde edebileceksiniz. Bu gelirler yönteme göre değişmektedir tabi bazıları da kazanma açısından risk taşıyor.

CS:GO para nasıl kazanılır ve CS GO rehberimizde neler yapabileceğinizi yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Sizin için tüm seçenekleri en iyi şekilde anlatmaya çalışacağız. Umarız rehber yardımcı olur ve kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca eklemek istediğiniz konu veya sormak istediğiniz bir soru varsa aşağıdaki yorum kısmından yazmayı unutmayın.

CS:GO Para Kazanma Rehberi

  • Kasa Açmak

CS:GO oynayıp da bilmeyen yoktur. Aslında herkesin hayalidir değil mi? Şöyle bir kasa açsam da bıçak çıkarsam. Of, parayı da buluruz. Ama pek de öyle olduğu söylenemez. Kimisi cesaret eder bir sonuç alamaz kimisi de şanssızlığını düşünerek bu işe hiç kalkışmaz. Kasa açma maliyetleri biraz yüksek. Aslında kasalar gayet ucuzken anahtarların yüksek fiyatları bu işi zora sokmaktadır diyebiliriz. Eşyaların drop oranlarını düşünürsek 1 kasa ile eğer çok ama çok şanslı değilseniz bıçak düşürme ihtimaliniz epey düşük diyebiliriz. Bu durum tamamen sizin şansınız ile alakadır. Eğer bu yöntemi denemek istiyorsanız umarız yeterince şanslısınızdır.

O yüzden eğer kasa açıyorsanız size tavsiyemiz bir adet değil de birden fazla kasa açın. Bu sayede bir bıçak düşürme ihtimaliniz artacak ve eğer bıçak düşürürseniz harcadığınız miktarı da karşılamış olacaksınız. Herkesin bilmesine rağmen yine de pek tavsiye etmediğimiz bir yöntem. Aşağıdaki diğer seçeneklere bakmanız daha faydalı olacaktır.

  • İtem Düşürme/İtem Satma

Oyunun belki de temelidir diyebiliriz. Bir rekabetçi veya ölüm maçı girersiniz maç sonunda bir de bakmışsınız item düşmüş. Tabi bunun değeri genelde 10 kuruş olmaktadır ama bazen yine şansınıza bağlı olarak 3-4 TL hatta 10 TL’den fazla değerde bir item düşürebilirsiniz. Yine bu düşen itemleri satarak ufak da olsa bir gelir elde edebilirsiniz. Tabi düşen bazı itemleri biraz daha aşağıda bahsedeceğimiz farklı yöntemlerde de kullanabilirsiniz. O yüzden aşağıdaki yöntemleri de okumadan hemen satmanızı önermem. Belki denk gelmişsinizdir bu düşen itemlar arasında Dragon Lore gibi skinler de olabiliyor. Bu yöntemin özeti ne kadar çok oyun o kadar çok şans diyebiliriz.

  • CS:GO Pazarını Takip Etme

Bu yöntem eğer gerçekten vaktiniz var ise çok işe yarayabiliyor. Aslında birebir borsa diyebiliriz. Borsa da günlük olarak alım satımlar olur. Mesela dolar düştüğünde hemen alınır ardından yükseldiğinde satılır yani günlük kısa kazanç diyebiliriz. Bu yöntemi sizde CS:GO topluluk pazarında uygulayarak para kazanabilirsiniz. Tabi çok zor bir durum. Çünkü CS:GO oyununda güncellemeler ve değişimler olmadıkça fiyatlarda keskin düşüşler yaşanmaz.

Oyunda yeni bir kasa geldiğinde veya yeni turnuva çıkartmaları geldiğinde bu olay epey yaşanır. Yeni çıkartmalar ilk başlarda 75TL gibi makul bir ücrete alınır ve tükenmesinin ardından 300-400 TL gibi rakamlara satılır. Tabi bu olay kesinlikle garanti değildir. 75 TL’ye aldığınız bir çıkartmayı 30 TL’ye satarak zarar da edebilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. Eğer CS:GO para kazanma konusunda hala kararsızsanız sizi aşağıdaki yöntemlere alabiliriz.

  • CS:GO Skini Oluşturma

Yeni çıkan kasaların içindeki skinlerin çoğunluğu topluluk yapımıdır. Yani sizin gibi kullanıcılar bir skin tasarlar ve oylamaya sunar. Yeni kasa çıkacağı zaman Valve şirketi bu oylamaların sonucuna göre ilk 10 veya daha fazla kişinin skin tasarımını yeni kasada kullanmak üzere kabul eder. Peki bu bize ne kazandırır sadece şan ve şöhret mi? Hani gidip arkadaşlarımıza hava mı atacağız? Tabi ki de bununla sınırlı değil. Valve sizinle bir anlaşma yapar ve skinin satışından gelen geliri paylaşırsınız. 8 TL değerinde bir skininiz varsa bunun(rakamlar örnek verilmiştir) 5 TL’sini Valve alır, kalan 3 TL ise sizin olur. 1000 satımda 3000 TL iyi para değil mi?

Tabi bunun için çok güzel bir skin yapmalı ve topluluğun oylamasına sunmalısınız. Geçen yıl Valve tarafından açıklamalara göre 1500‘den fazla kişi yaptığı tasarımlarla 57 Milyon Dolar gelir elde etti. Belki sizde bu şanslı kişilerden biri olabilirsiniz. Eğer skin tasarlamanın nasıl olduğunu merak ediyorsanız yorumlara belirtebilirsiniz. Eğer yeterli ilgi gelirse bu konuda bir adet detaylı anlatım makalesi yazabilirim.

Not: Bu yöntemin geçerliliğini korumadığı yönünde belirtmeler vardır.

  • CS:GO Kasa Açma Siteleri

Peki nedir bu kasa açma sitesi? Kasa açma siteleri kolay kazanç yöntemi olarak tercih edilir. Bu sitelerde bakiye yatırarak çeşitli tutarlardaki kasalardan bütçenize en uygun olanları seçip açabilirsiniz. Normal CS:GO kasa açma mantığıyla birebir aynıdır. Tek farkı binlerce kasa çeşidi vardır. Örneğin içinden sadece bıçak çıkan kasaları tercih edebilirsiniz. Evet bu tarz kasalar mevcut. Fakat fiyatları da buna oranla değişiyor tabi. Bu tarz siteleri genelde Twitch yayıncılarından görüntüleyebilirsiniz.

  • CS:GO 1v1 Siteleri

CS:GO para kazanma rehberimizde geldik son seçeneğimize. Eğer halen daha üstteki yöntemleri beğenmediyseniz bilek gücünün konuştuğu sisteme hoş geldiniz. CS:GO 1v1 siteleri sayesinde bu hizmeti sağlayan siteler üzerinden rakipler bulup belirli haritalarda 1v1 düello atarsınız. Düelloyu kazanan taraf sitenin puan biriminden kazanır. Bu elmas, altın vs. olmaktadır. Bu şekilde birden fazla düello atıp kazanarak elde ettiğiniz site puan birimini sitede bulunan skinleri almak için kullanabilirsiniz. Ayrıca burada yapacağınız maçlar rütbenizi ve win sayınızı kesinlikle etkilemeyecektir. Sizler için en çok beğenilen siteyi aşağıda belirtiyorum. Sizin de varsa böyle belirtmek istediğiniz siteler aşağıdaki yorum kısmından belirtmeyi unutmayın.

PvPRO

Yukarıda belirttiğimiz CS:GO 1v1 sitelerine PvPRO sistemini örnek verebiliriz. Bu internet sitesinde düello yaparak ya da sitede yer alan turnuvalarda başarı elde ederek ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Kazandığınız puanlar ile sistemin marketinde yer alan birbirinden değerli skinleri kazanabilirsiniz. Markette Dragon Lore dahil birçok skin bulunuyor.

Tüm bu yöntemler ile birlikte CS GO para kazanma 2023 rehberi yazımızın sonuna geldik. Aklınıza takılan bir şey olursa aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

CS GO Para Kodu

CS GO para kodu sayesinde para sıkıntısı olmadan oyunu oynayabilirsiniz. Aşağıda x ile belirtilen yerele 1 veya 0 yazmanız yeterlidir.

(mp_startmoney “x”)

(mp_playercashawards X)

(mp_teamcashawards X)

(mp_maxmoney “X”)

(mp_afterroundmoney “X”)

(impulse “101”)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu