1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji-Bilim
  3. Ünlülerin Instagram Hesapları-En Fazla Instagram Takipçisi

Ünlülerin Instagram Hesapları-En Fazla Instagram Takipçisi

Ünlülerin instagram hesapları, instagram’da en çok takipçisi olan Türk ünlüler 2021, dünyada en fazla instagram takipçisi olan vb.. sosyal medya makaleleri için aliskanlik.com

Ünlülerin Instagram Hesapları

Ünlülerin instagram hesapları ve adresi aşağıda belirtilmiştir.

Demet Akalın Instagram hesabı @demetakalin

Alişan Instagram hesabı @aliisanofficial

Buse Varol Instagram hesabı @busewarol

Seranay Sarıkaya Instagram hesabı @serenayss

Seren Serengil Instagram hesabı @serenserengil

Burcu Esmersoy Instagram hesabı @burcues

Gülben Ergen Instagram hesabı @gulben123

Arda Turan Instagram hesabı @ardaturan

Abdurrahim Albayrak Instagram hesabı @abdurrahim_albayrak

Hasan Şaş Instagram hesabı @hasansas11

Sinem Kobal Instagram hesabı @sinemkobal

Halil İbrahim Göker Instagram hesabı @halilibrahimgoker

Cedi Osman Instagram hesabı @cediosman

Ümit Davala Instagram hesabı @udaval22

Fernando Muslera Instagram hesabı @muslera

Ceyda Düvenci Instagram hesabı @ceydadvenci

Bülent Sakrak Instagram hesabı @bulentsakrark_

Arzum Onan Instagram hesabı @onanarzum

İrem Derici Instagram hesabı @iremderici

Sude Alkış Instagram hesabı @sudealkis

Ayşe Arman Instagram hesabı @armanayse

Fazıl Say Instagram hesabı @fazilsay

Damla Altun Instagram hesabı @damlaaltun

Ekrem İmamoğlu Instagram hesabı @ekremimamoglu

Fatih Portakal Instagram hesabı @fatihportakal

İsmail Küçükkaya Instagram hesabı @ismailkucukkaya

Berna Laçin Instagram hesabı @bernalacin35.5

Nilgün Belgün Instagram hesabı @nilgunbelgun

Demet Akbağ Instagram hesabı @demetakbag

Ata Demirer Instagram hesabı @atademirerofficial

Ezgi Mola Instagram hesabı @ezomola

Gülse Birsel Instagram hesabı @gulsebir

Ebru Gündeş Instagram hesabı @ebrugundes

Hülya Avşar Instagram hesabı @hulyavsr

İvana Sert Instagram hesabı @ivanasert

Mustafa Ceceli Instagram hesabı @mustafaceceli

Esra Erol Instagram hesabı @esraerol23

Feridun Konak Instagram hesabı @feridunkonakofficial

Dr. Ender Saraç Instagram hesabı @haydendersarac

Fatih Yasin Instagram hesabı @fatihyasinim

Yeşim Salkım Instagram hesabı @_yesimsalkim

Suna Dumankaya Instagram hesabı @sunadumankaya

Özge Özpirinççi Instagram hesabı @ozpirincci

Meryem Uzerli Instagram hesabı @meryemuzerlimeryem

Ali Biçim Instagram hesabı @alibicim

Özlem Yıldız Instagram hesabı @ozlemyldz_

Cemal Can Canseven Instagram hesabı @cemalcancanseven

Danla Biliç Instagram hesabı @danlabilic

Seda Sayan Instagram hesabı @sedasayan

Berkcan Instagram hesabı @berkcan

Zeynep Bastık Instagram hesabı @zeynepbastik

Mesut Can Tomay Instagram hesabı @mesutcantomay

Atakan Özyurt Instagram hesabı @atakanozyurt

Berke Sezer Yardım Instagram hesabı @berkejuan

Cemre Solmaz Instagram hesabı @cemrre.solmaz

Enes Batur Instagram hesabı @enesbatur

Ecenaz Üçer Instagram hesabı @ecenazucer

Orkun Işıtmak Instagram hesabı @orkunisitmak

Reynmen Instagram hesabı @reynmen

Nisa Bölükbaşı Instagram hesabı @nisabolukbasi

Barış Mert Yağcı Instagram hesabı  @barismrtyagci

Ayça Ayşin Turan Instagram hesabı @aycaaysinturan

Bilal Hancı Instagram hesabı @bilalhanci

Merve Boluğur Instagram hesabı @mervebolugur

Ece Erken Instagram hesabı @eceerken

Kerem Bursin Instagram hesabı @thebursin

Elçin Sangu Instagram hesabı @elcinsangu

Barış Arduç Instagram hesabı @arducbrs

Beren Saat Instagramhesabı @berenn_saat

Aybüke Pusat Instagram hesabı @aybukepusat

Buse Terim Instagram hesabı @buseterim

Serkan Çayoğlu Instagram hesabı @serkancayoglu

Murat Dalkılıç Instagram hesabı @muratdalkilic

Kemal Doğulu Instagram hesabı @kemaldogulu

Bilge Önal Instagram hesabı @bigeonal

Canan Karatay Instagram hesabı @canankarataybeslenmesi

Hande Erçel Instagram hesabı @handemiyy

Aycan Yanaç Instagram hesabı @aycanyanac

Aşkım Burçe Instagram hesabı @askimburce

Evrim Keklik Instagram hesabı @evrimkeklik

Mert Öcal Instagram hesabı @mertocl

Sercan Yıldırım Instagram hesabı @sercanyildirim9official

Kıvanç Tatlıtuğ Instagram hesabı @kıvanctatlitug

Neslihan Yeldan Instagram hesabı @nesliyanyeldan

Hazar Ergüçlü Instagram hesabı @hazarerguclu

Özge Can Gürel Instagram hesabı @ozgecangurelofficial

Buğra Gülsoy Instagram hesabı @bugragulsoy

Ece Erken Instagram hesabı @eceerken

Hande Yener Instagram hesabı @handeyener

Bade İşçil Instagram hesabı @badenzi

Özge Ulusoy Instagram hesabı @ozgecan

Bergüzar Korel Instagram hesabı @berguzarkorel

Hilal Cebeci Instagram hesabı @hilalcebecii

Can Yaman Instagram hesabı @canyaman

İvana Sert Instagram hesabı @ivanasertivana

İrem Sak Instagram hesabı @sakzade

Cansu Dere Instagram hesabı @cansudere

Emre Karayel Instagram hesabı @karayel01

Buğra Gülsoy Instagram hesabı @bgphotographs

Engin Altan Düzyatan Instagram hesabı @eadksk

Kenan Doğulu Instagram hesabı @kenandogulu

Demet Evgar Instagram hesabı @temedragve

Can Bonomo Instagram hesabı @canbonomo

Volkan Demirel Instagram hesabı @1volkandemirel

Sarp Apak Instagram hesabı @sarrp

Özge Borak Instagram hesabı @borakozge

Ozan Doğulu Instagram hesabı @doguluozan

Burcu Kara Instagram hesabı @burcuukara

Tuba Ünsal Instagram hesabı @tubaunsal

Mazhar Alanson Instagram hesabı @mazharalanson

Metin Arolat Instagram hesabı @metinarolat

Serkan Çayoğlu Instagram hesabı @serkancayoglu

Işın Karaca Instagram hesabı @isinkaraca

Nil Karaibrahimgil Instagram hesabı @niltakipte

Büşra Pekin Instagram hesabı @busrapekin

Derya Baykal Instagram hesabı @deryabaykal

Doğa Rutkay Instagram hesabı @doarutkay

Deniz Baysal Yurtcu Instagram hesabı@denizbaysal_

Ece Gürsel Instagram hesabı  @ecemgursel

Eda Taşpınar Instagram hesabı @edaataspinar

Eda Ece Instagram hesabı @eda.ece

Ekin Türkmen Instagram hesabı @ekinturkmen

Özkan Uğur Instagram hesabı @ozkanugur

Ayşe Özyılmazel Instagram hesabı @ayseozyilmazel

Özge Borak Instagram hesabı @borakozge

Şeyda Erdoğan Instagram hesabı @seydaerdogan

Şahnaz Çakıralp Instagram hesabı @sahnazcakiralp

Lale Zuzanna Onuk Instagram hesabı @laleonuuk

Berkan Karabulut Instagram hesabı @berkannkarabulut

Gizem Hatipoğlu Instagram hesabı @hatipoglugizem

Ersin Korkut Instagram hesabı @ersinnkorkut

Burcu Kara Instagram hesabı @burcukara

Tuba Ünsal Instagram hesabı @tubaunsal

Pelin Akıl Altan Instagram hesabı @pekinakil

Eylül Öztürk Özkan Instagram hesabı @eylulonline

Şahin Irmak Instagram hesabı @sahinirmak

Levent Can Instagram hesabı levent_can

Anıl Altan Instagram hesabı @anilaltann

Nihat Odabaşı Instagram hesabı @nihatodabasiofficial

Metin Arolat Instagram hesabı @metinarolat

Nez Demir Instagram hesabı @nezdemir

Duygu Özaslan Instagram hesabı @duyguozaslan

Cansu Dere Instagram hesabı @cansudere

Büşra Pekin Instagram hesabı @busrapekin

Gamze Erçel Instagram hesabı @gamze_ercel

Cüneyt Özdemir Instagram hesabı @cuneytozdemir

M. Serdar Kuzuloğlu Instagram hesabı @mserdark

Ece Gürsel Instagram hesabı @ecegurselafficial

Eda Taşpınar Instagram hesabı @edataspinar

Pınar Altuğ Instagram hesabı @pinaraltug_atacan

Zuhal Topal Instagram hesabı @zuhaltopal

İsmail Ege Şaşmaz Instagram hesabı @ismailegesasmaz

Zahide Yetiş Instagram hesabı @zahideyetis

Ekin Türkmen Instagram hesabı @ekinturkmen

Melisa Döngel Instagram hesabı @melisadongel

Özkan Uğur Instagram hesabı @ozkanugur

Çağla Şikel Instagram hesabı @caglasikel

Bige Önal Instagram hesabı @bigeonal

Cem Yılmaz Instagram hesabı @cmylmz

Tarkan Instagram hesabı @tarkan

Aslı Enver Instagram hesabı @aslienver

Çağlar Ertuğrul Instagram hesabı @caglarertugrul

Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Türk Ünlüler

Instagram’da en çok takipçisi olan türk ünlüler 2021 aşağıda belirtilmiştir.

Nusret Instagram hesabı @nusr_et

CZN Burak Instagram hesabı @cznburak

Burak Özçivit Instagram hesabı @burakozcivit

Hande Erçil Instagram hesabı@handemiyy

Acun Ilıcalı Instagram hesabı @acunilicali

Aras Bulut İyenli Instagram hesabı @iynemliarasbulut

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Instagram hesabı @drfahrettinkoca

Çağrı Taner Instagram hesabı @cagritaner

Çağrı Taner Instagram hesabı @cagritaner

Hadise Instagram hesabı @hadise

Fahriye Evcan Instagram hesabı @evcanf

Murat Boz Instagram hesabı @muratboz

Demet Özdemir Instagram hesabı @1demetozdemir

Neslihan Atagül Doğulu Instagram hesabı @neslihanatagul

Dünyada En Fazla Instagram Takipçisi Olanlar

Dünyada en fazla instagram takipçisi olan ünlüler aşağıda sıralanmıştır.

Cristiano Ronaldo Instagram hesabı @cristiano

Ariana Grande Instagram hesabı @arianagrande

Dwayne Johnson Instagram hesabı @therock

Kylie Jenner Instagram hesabı @kyliejenner

Selena Gomez Instagram hesabı @selenagomez

Kim Kardashian Instagram hesabı @kimkardashian

Lionel Messi Instagram hesabı @leomessi

Beyoncé Instagram hesabı @beyonce

Justin Bieber Instagram hesabı @justinbieber

Neymar Instagram hesabı @neymarjr

Taylor Swift Instagram hesabı @taylorswift

Kendall Jenner Instagram hesabı @kendalljenner

Jennifer Lopez Instagram hesabı @jlo

Nicki Minaj Instagram hesabı @nickiminaj

Khloé Kardashian Instagram hesabı @khloekardashian

Miley Cyrus Instagram hesabı @mileycyrus

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. aliskanlik_avatar

    Bende ünlüyüm benimde instagram hesabımı yazın 😅

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir